37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
17 жовтня 2018 року
Головне меню
Актуально

 Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчим комітетом Пирятинської міської ради з 1 жовтня 2018 року розпочато перереєстрацію громадян, які 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради нагадує, що за спалювання сухої трави, листя та сміття передбачена адміністративна відповідальність.

Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення повторних виборів старост у с. Калинів Міст

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 184
візитів сьогодні: 165
візитів всього: 69287
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Новини
20142015201620172018
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
17 жовтня 2018 року

 З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої   сесії Пирятинської  міської   ради    сьомого   скликання від 23 грудня 2016 року № 313 (із змінами, затвердженими рішенням сорок другої сесії   Пирятинської міської ради сьомого скликання від 23 серпня 2018 року № 246) (далі - Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (далі -  План).

 

16 жовтня 2018 року

В рамках підготовки до чергової сесії міської ради 16 жовтня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Депутати заслухали інформацію головного спеціаліста відділу управління комунальною власністю виконкому міської ради Руслана Бикова щодо виконання заходів Програми  „Енергоефективність та енергозбереження у освітніх закладах Пирятинської міської ОТГ“ на 2018 рік. 

15 жовтня 2018 року

14 жовтня 2018 року у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв „Мала академія мистецтв“ імені Раїси Кириченко відбувся Відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко „Пісенні крила Чураївни“. Наймолодші вокалісти Пирятинщини – вокальний ансамбль „Соняшник“, керівник Олена Добриньова, взяли участь у цьому мистецькому заході.

 

14 жовтня 2018 року

11 – 14 жовтня в Олександрівці відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України: тенісний турнір, літературно-музична композиція „Пам’ять живе у наших серцях!“, виставка дитячих малюнків „Ні - війні!“, книжкова виставка „Козацька слава!“, концертна програма за участю вчителів, учнів школи, завідуючої сільською бібліотекою, вокальних ансамблів ,,Пісенне джерело“ та ,,Газдині“ , баяніста Олександра Черненка, земляка з Пирятина соліста Андрія Клименка, Антоніни Гузевської, Ніни Черненко та Алли Ященко.

14 жовтня 2018 року

14 жовтня відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки в пам'ять загиблих бійців Пирятинщини біля каплички Всіх скорботи в радість Свято-Іллінського храму.

У цьому історичному моменті взяли участь родичі та друзі загиблих, військовослужбовці, меценати, волонтери та небайдужі мешканці Пирятинщини. Також на заході був присутній наш активіст з Ірландії - голова Асоціації українців в Ірландії Микола Круцик, який з початку військових дій на Сході України організував волонтерський рух в Ірландії з допомоги ЗСУ, який успішно діє до сьогодні.

 

14 жовтня 2018 року

З нагоди Дня захисника України на міському цвинтарі 14 жовтня відбулося покладання квітів до могил загиблих земляків у зоні проведення АТО. У вшануванні загиблих героїв взяла участь секретар міської ради Тетяна Чайка.  Героям слава!

14 жовтня 2018 року

11 - 12 жовтня 2018 року в конференц-залі Пирятинського ліцею відбувся  семінар - практикум „Політичний і громадянський діалог як основа самоврядування в громаді“.

Цей захід, який відбувся у форматі круглого столу, дав старт реалізації німецько-українського проекту „Мости партнерства задля розвитку місцевих громад“, який підтриманий Міністерством закордонних справ Німеччини. 

 

14 жовтня 2018 року

Щиро вітаю Вас із професійним святом. Державним санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності: якість і безпека продуктів харчування, водозабезпечення, стан навколишнього середовища.

13 жовтня 2018 року

Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника Вітчизни – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності. Це свято відзначається 14 жовтня — в день Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва. Сьогодні, ті в кому живе дух наших славних попередників, продовжують славні традиції українського воїнства, головні серед яких — патріотизм, хоробрість, любов до нашої землі.

 

 

13 жовтня 2018 року

Ми хочемо, щоб всі учасники бойових дій були максимально обізнані про свої права та можливості.

13 жовтня 2018 року

,,Виконання рішення про встановлення побачення з дитиною, рішення про усунення перешкод у побаченні з дитиною

Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області повідомляє, що 03.07.2018 Верховною Радою України прийнято Закон України ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання“, який набрав чинності з 28.08.2018.

 

13 жовтня 2018 року

12 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олексія Рябоконя. З метою реалізації державних гарантій і конституційних прав щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення щодо  спрямування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання квартир двом дітям-сиротам.

 

13 жовтня 2018 року

З метою створення умов для реалізації державних гарантій і конституційних прав дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування  та осіб, з  їх  числа,  шляхом концентрації зусиль органів державної влади та місцевого самоврядування щодо підготовки осіб  вказаної категорії до  самостійного життя є забезпечення їх власним житлом.

      

12 жовтня 2018 року

Напередодні свята – Дня українського козацтва у школі естетичного виховання відбувся концерт „Тобі, козацька родино, мелодії України“.

Учні народного відділу виконували українські народні пісні на баяні, бандурі, акордеоні та українські народні танці. Всі діти, від найменших учнів до старшокласників, з задоволенням брали участь у концерті. Народний фольклор лунав як в інструментальному, так і у вокальному виконанні.

Глядачі активно підтримували юних артистів і, навіть, намагалися підспівувати.

 

12 жовтня 2018 року

 10 жовтня за ініціативою Полтавської облдержадміністрації відбулось засідання Діалогової платформи #Полтавщина інвестиційна. Активну участь в роботі форуму взяла делегація Пирятинської міської ОТГ у складі міського голови Олексія Рябоконя, начальника управління економіки виконкому міської ради Ірини Солдатової, провідного спеціаліста відділу економічного аналізу та розвитку управління економіки виконкому міської ради Євгенія Крагля та директора ПП „Калиновомостівське“ Анатолія Зубенка.

 

10 жовтня 2018 року

9 жовтня відбулося пленарне засідання сорок третьої позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання. Її проведення було спричинено надходженням коштів державної субвенції місцевим бюджетам на придбання квартир дітям-сиротам.

10 жовтня 2018 року

8-9 жовтня в Полтавському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся дводенний робочий семінар з муніципального енергетичного менеджменту, що організований проектом ,,Енергоефективність у громадах ІІ“ і підтримується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою ,,U-LEAD з Європою“, яка спільно фінансується Європейським Союзом. 

 

10 жовтня 2018 року

Звернення учасника бойових дій Олександра Дмитренка про допомогу в спилянні старих аварійних дерев  біля своєї садиби в селі Олександрівка по провулку Гоголя, 4 міський голова Олексій Рябоконь  вирішив позитивно. Виконання даних робіт взяв під контроль особисто.  

 

10 жовтня 2018 року

   8 жовтня працівниками Пирятинського міського центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді передано одноразову натуральну допомогу ,,Пакунок малюка“ або Бебі-бокс 6 породіллям, надану управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації. Такі набори складаються з 25 предметів для новонароджених, а саме: памперси, косметичні засоби, термометр та інші речі, запаковані в картонну коробку-колиску.

 

10 жовтня 2018 року

Представники Пирятинської об’єднаної територіальної громади 5-7 жовтня завдяки проекту „Зелене світло для велоруху в громадах“ у партнерстві з програмою U-LEAD взяли участь у Велофорумі-2018 в м. Івано-Франківську.

 В рамках Велофоруму відбулося багато цікавих воркшопів, виступів, семінарів.

9 жовтня 2018 року

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Всесвітнім Днем пошти!

Впродовж століть ваша праця забезпечує зв’язок, скорочуючи далекі відстані, об’єднує людей і дарує їм тепло спілкування. Щодня сотні пирятинців користуються вашими послугами, отримуючи газети, журнали, посилки, пенсії та грошові перекази. 

 

8 жовтня 2018 року

 Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем юриста!

 Бути юристом – надзвичайно відповідально і почесно. Саме від вашої діяльності значною мірою залежить побудова демократичної правової країни, як європейської держави, запровадження реформ, удосконалення законодавства, підвищення правової культури, реалізація принципу законності та  верховенства права, забезпечення прав і  свобод людини.

6 жовтня 2018 року

6 жовтня відбулась чергова зустріч міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“. У зустрічі, яка проходила  у приміщенні кафе „Тамада“, взяли участь три представники бізнесу.

 У неформальній атмосфері розглянуто доволі значущі для громади питання: підвищення безпеки руху, розширення послуг у сфері дозвілля молоді, вирішення питань оренди майна з метою надання побутових послуг вразливим категоріям населення.  

6 жовтня 2018 року

Щороку восени, коли природа прикрашається у золоті барви, ми відзначаємо День працівників освіти.  Це свято вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.


5 жовтня 2018 року

З метою інформування ініціаторів розроблення та відповідальних виконавців міських програм 05 жовтня у міській раді управлінням економіки виконкому міської ради було проведено тренінг на тему „Порядок розроблення програм Пирятинської міської ради та включення їх до Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської ОТГ на 2019 рік“. 

5 жовтня 2018 року

5-6 жовтня у с.Олефірівка Миргородського району проходить чемпіонат Полтавської області з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів. У перший день змагань команда депутатів Пирятинської міської ради у складі Миколи Бурого, Владислава Йощенка, Аліни Мірошніченко та Олега Солонського виборола почесне друге місце на дистанції „Смуга перешкод“, поступившись команді Зіньківського району.

5 жовтня 2018 року

04 жовтня відбувся день міської ради в Калиновомостівському старостаті. Міський голова Олексій Рябоконь, працівники виконавчого комітету міської ради та керівники комунальних підприємств підсумували стан виконання доручень міського голови, даних під час аналогічного заходу на початку серпня поточного року.

Зокрема, розпочаті роботи по заміні водопроводу по вул.Фестивальна, які плануються закінчити протягом жовтня місяця поточного року, визначено місця розташування  додаткових контейнерів для збору ТПВ, враховуючи пропозиції громади села,  проведено ревізію земель старостату тощо.

5 жовтня 2018 року

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем вчителя!

Щодня ви як Сонце, даруєте тепло і любов підростаючому поколінню,  ділитеся своїм життєвим досвідом і безцінними знаннями. Спасибі вам за натхненну і наполегливу працю,  непохитну віру у кожного учня, за ваше розуміння, підтримку і частку душі, подаровані нам і нашим дітям, за наше минуле, теперішнє і майбутнє.

 

5 жовтня 2018 року

 

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

4 жовтня 2018 року

 04 жовтня відбулася робоча зустріч міського голови Олексія Рябоконя із керівником Пирятинського бюро правової допомоги Ольгою Сокол. У ході зустрічі обговорено реалізацію Програми правової освіти та безоплатної правової допомоги населенню Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 - 2020 роки.

 

4 жовтня 2018 року

В рамках реалізації Стратегії розвитку Пирятинської  міської ОТГ на 2017-2020 роки та на підставі Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних  та програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, затверджених наказом Мінрегіонбуду від 30.03.2016 р. № 75, виконавчий комітет міської ради приступив до розроблення Плану соціально-економічного розвитку громади на 2019 рік.

03 жовтня під головуванням заступника міського голови Ігоря Шикеринця відбулась оперативно-розпорядча нарада за участю керівників структурних підрозділів виконкому міської ради. 

 

2 жовтня 2018 року

 01 жовтня відбулася робоча нарада за участю міського голови Олексія Рябоконя  по питанню організації якісної роботи Пирятинського районного сектору філії державної установи ,,Центр пробації“.

 

2 жовтня 2018 року

Свято, що відзначається сьогодні, порівняно молоде, але дуже важливе. 

Соціальний педагог - це посередник між дорослими і дітьми,  психолого-педагогічний наставник, який виступає захисником прав дитини і працює у школах та соціальних службах. 

 

 

1 жовтня 2018 року

 З 30 вересня по 14 жовтня поточного року триватиме голосування за проекти бюджету участі нашої громади, які  будуть  реалізовані  за кошти Громадського бюджету (частина  бюджету Пирятинської міської ОТГ, кошти якого спрямовуються на реалізацію кращих проектів розвитку міста, які надійшли від мешканців та стали переможцями підчас голосування) в наступному році.

 Віддати свій вибір можна шляхом он-лайн-голосування на Е-сервіс ,,Громадський бюджет“ та  відкритого  голосування у пунктах голосування.

 

1 жовтня 2018 року

  З 23 по 30 вересня  директор Пирятинського дошкільного навчального закладу № 5 ,,Сонечко“ Анна Тристан, як переможець  другого етапу українсько-німецького проекту ,,Відображення:  цінності  німецької та української дошкільної освіти  у взаємному  порівнянні“, взяла участь в ознайомчій поїздці до м.Дортмунд (Німеччина),  під  час якої учасники  ознайомились із основними моделями дошкільних закладів Німеччини.

1 жовтня 2018 року

29 вересня відбулась міська Спартакіада серед підприємств, установ та організацій Пирятинської об’єднаної територіальної громади. Представники команд зібралися на стадіоні „Ювілейний“ у дощову погоду, щоб поборотися за перемогу з легкої атлетики, гирьового спорту, перетягування линви, армспорту та міні-футболу. 

1 жовтня 2018 року

 28 вересня на стадіоні „Ювілейний“  відбулось спортивне дитяче свято – Всеукраїнський фестиваль ,,Відкриті уроки футболу“, в якому взяли участь діти-переселенці, діти учасників АТО, діти сироти та діти соціально-незахищених верств населення.

 

 

1 жовтня 2018 року

28 вересня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Частина питань порядку денного стосувалася контролю за виконанням сесійних рішень та рекомендацій попередніх засідань комісії.


Пошук по сайту
 
Анонси подій

 З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої   сесії  Пирятинської  міської   ради    сьомого   скликання від 23 грудня 2016 року № 313 (із змінами, затвердженими рішенням сорок другої сесії   Пирятинської міської ради сьомого скликання від 23 серпня 2018 року № 246) (далі - Стратегія), 

17 жовтня 2018 року, в Центрі громадського діалогу, відбудуться засідання постійних комісій міської ради:

0 10:00 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг;

о 13:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

19 жовтня 2018 року, о 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

23 жовтня 2018 року, о 14 годині, у Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання сорок четвертої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

 

Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України оголошено конкурс на участь у національних безкоштовних освітніх програмах для підприємців та експортерів: ,,Export Revolution Ukraine” та ,,Creative Export Ukraine.

Термін подачі заявок до 17.10.2018 року

 

 

  

 У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради  запрацював мобільний офіс, який обслуговує клієнтів „на дому“. Новий сервіс працює для людей з особливими потребами, з інвалідністю та для громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, перейменовувати вулиці населених пунктів Пирятинської міської ОТГ, що названі на честь російських поетів і письменників „золотої доби“ та „срібної доби“ російської літератури?
Так
19 (12.03 %)
Ні
139 (87.97 %)
Мені байдуже
0 (0 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.306013 sec.)