Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства

Новини

20142015201620172018201920202021202220232024
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень

17 липня 2024 року, о 13:00, у великій залі адмінбудинку скликається сімдесят шоста сесія Пирятинської міської ради восьмого скликання.

На сесію запрошуються депутати Пирятинської міської ради, Полтавської обласної ради, Лубенської районної ради, керівники та представники комунальних підприємств, установ, організацій, причетні до розгляду питань порядку денного.

 

16 липня 2024 року

17 липня, о 10.00 год, у великій залі адмінбудинку відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради

15 липня 2024 року
З нагоди Дня Української Державності та Дня хрещення Київської Русі-України сьогодні Президент України Володимир Зеленський вручив паспорти українцям, яким виповнилося 14 років. 
Основний документ громадянина нашої держави отримали 27 дітей. Серед них – житель нашої громади, учень Пирятинського ліцею, Захар Андрущенко, батько якого захищає Україну від російських окупантів.
15 липня 2024 року

Сьогодні відзначається одне з найважливіших для кожного українця свят – День Української Державності.

Україна – держава з тисячолітньою історією, яку ніхто й ніколи в нас не відбере! Ми – нація із власною самобутньою культурою, символікою, традиціями, багатовіковим державотворчим досвідом!

 

14 липня 2024 року

Спека не стала на заваді грі між ФК «Пирятин» та ФК «Сенча», що пройшла на міському стадіоні.  Матч відбувся в рамках ІІ туру І кола Першості Полтавської області з футболу.

13 липня 2024 року

Кабмін ухвалив зміни до постанови № 413, що суттєво спростить отримання статусу учасника бойових дій для деяких категорій осіб.

Основні зміни включають:

12 липня 2024 року

Майже усі господарства громади розпочали збирати ранні зернові та зернобобові культури. Наразі практично завершили обмолот озимого ячменю (315 га) та гороху (300 га). Зібрано близько 2000 гектар озимої пшениці - це 25% від посіяних площ, і 1000 гектар ріпаку – це половина площ.  

12 липня 2024 року

Ухвалення Українського договору на 75-му саміті НАТО у Вашингтоні – фундаментальний крок для надійної архітектури гарантій безпеки. Свідчення непохитної підтримки України – як у короткостроковій, так і довгостроковій перспективі. 

12 липня 2024 року

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «Полтаваобленерго» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів з 15 по 19 липня, з 8:00 до 17:00.

 

11 липня 2024 року

У Полтавській області ветерани війни можуть отримати 489 послуг. Щоб дізнатися, які послуги доступні в кожній громаді, в Міністерстві у справах ветеранів розробили електронну мапу.

11 липня 2024 року

На Полтавщині понад 60 виробників маркують свою продукцію логотипом «Зроблено в Україні».

10 липня 2024 року

У ході підготовки до чергової сесії міської ради йде робота постійних комісій.

 

10 липня 2024 року

Завдання Пирятинського центру надання соціальних послуг – допомагати найбільш уразливим верствам населення. Особлива увага одиноким пенсіонерам та людям з інвалідністю. У період війни підтримка надається внутрішньо переміщеним особам.  

10 липня 2024 року
Шановні жителі та інші споживачі м.Пирятин, які отримують послуги з централізованого водовідведення!
Запрошуємо вас на відкриті громадські слухання щодо коригування тарифу на послуги з централізованого водовідведення для жителів та інших споживачів м.Пирятин, надавачем послуг яким є Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди. Слухання відбудуться 18 липня 2024 року, о 12:00, за адресою: м.Пирятин, вул.Соборна,42 (велика зала, 2 поверх адмінбудинку міської ради).
10 липня 2024 року

В ОВА відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В Україні спостерігається тенденція росту захворюваності на кашлюк та кір. Це пов’язано із циклічністю недуги, а також із міграцією населення в умовах воєнного стану. Зважаючи на це, члени комісії затвердили регіональний План проведення додаткових заходів з імунізації населення проти кашлюку, дифтерії та правця в Полтавській області на 2024 рік.

9 липня 2024 року

Продовжуємо інформувати про роботу комунальних підприємств, від результатів діяльності яких залежить, чи забезпечене населення водою, чи функціонує водовідведення, чи вчасно вивозиться сміття, чи проводиться благоустрій населених пунктів громади. 

Об’єм роботи комунальних підприємств за минулий місяць 

9 липня 2024 року

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою затвердив зміни у функціонуванні електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) – у ній впроваджується особистий кабінет пацієнта. Це рішення дозволить пацієнтам самостійно взаємодіяти з ЕСОЗ, що надасть можливість людям безбар’єрно реалізовувати встановлені законом права і самостійно користуватися електронними сервісами.

8 липня 2024 року

Проведенням засідання постійної комісії з питань освіти, фізичної культури, охорони здоров’я, соціального захисту та гендерної рівності розпочалася підготовка до чергової сесії Пирятинської міської ради.  

8 липня 2024 року

Міністерство молоді та спорту України запрошує до участі у Всеукраїнському тренінгу для представників, які працюють у молодіжних та дитячих громадських організаціях. 

Навчання відбудеться 24-26 липня 2024 року у Житомирі.

Вік учасників: від 18 до 35 років.

8 липня 2024 року

Із 1 липня 2024 року відповідно до Закону України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально процесуального кодексів України щодо криміналізації контрабанди товарів» набирає чинності стаття 201-3 Кримінального кодексу України, яка встановлює кримінальну відповідальність за контрабанду товарів.

8 липня 2024 року

Завершились ігри І кола чемпіонату Пирятинської громади з футболу. На міському стадіоні відбулися чотири зустрічі.

7 липня 2024 року

Сьогодні на місцевому стадіоні відбулася гра між ФК «Пирятин» та ФК «Молодь» (Полтава). Матч проходив в рамках І туру І кола Першості Полтавської області з футболу.

 

5 липня 2024 року
Працівники відділення соціальної допомоги вдома центру соціального обслуговування отримали нові велосипеди. З бюджету Пирятинської громади на придбання 15 транспортних засобів виділено 100 тисяч гривень.
 
5 липня 2024 року

Хліб – це наше багатство. Дуже важливо не тільки зібрати врожай, але й зберегти його вогоню.

Нагадуємо, що палити, розводити багаття, використовувати відкритий вогонь поблизу хлібних масивів, а також біля скирт соломи та сіна заборонено!

 
5 липня 2024 року

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «Полтаваобленерго» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів з 8 по 12 липня, з 8:00 до 17:00.

 

5 липня 2024 року

На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.

4 липня 2024 року
Пирятинська громада відібрана для участі в проєкті "Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях", який реалізується Фондом розвитку громадських організацій "Західно-український ресурсний центр" та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та Проєкту "ГОВЕРЛА".
Метою проєкту є підтримка молодіжних рад у їхньому становленні як спроможних, активних і впливових організацій у сфері місцевих справ.
4 липня 2024 року
Лубенський міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю запрошує дітей з інвалідністю на проходження комплексу реабілітаційних послуг: 
  • соціально-педагогічної та психологічної реабілітації 
  • фізичної та фізіотерапевтичної реабілітації
  • логопедичної корекції.
Послуги надаватимуться з 15 липня по 2 серпня, крім вихідних, з 13:00 до 17:00.
 
4 липня 2024 року

Відповідно до нового Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», який набув чинності 18 травня 2024 року, громадяни України, які перебувають на військовому обліку, зобов’язані протягом 60 днів уточнити адресу проживання, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності) та інші персональні дані. Тобто військовозобов’язані українці мають оновити дані до 16 липня.

4 липня 2024 року

Медогляд дитини без черг та купи формальних папірців. МОЗ затвердило єдину форму медичної довідки для зарахування дошкільнят та школярів до освітніх закладів. Нововведення оптимізують процес, зроблять його ефективнішим та комфортнішим.

3 липня 2024 року

У Пирятинській лікарні, на базі приймального відділення, працює новий рентген! Обладнання італійського виробництва Moviplan – одне із найкращих та найсучасніших серед рентген-апаратів у світі. Загальна вартість рентгену становить 6 194 230 гривень, з яких кошти бюджету громади - 3 733 700 гривень, власні кошти лікарні - 2 460 530 гривень. Додатково з бюджету громади виділено 100 тисяч гривень на його монтаж. 

3 липня 2024 року

Завершилась основна сесія національного мультипредметного тесту, що проходила в червні. Цього року в громаді дві випускниці, які набрали максимальну кількість балів. 

3 липня 2024 року

Працівники, які не можуть працювати через стан здоров’я і беруть лікарняний, можуть отримувати грошову компенсацію.

3 липня 2024 року

На час воєнного стану для забезпечення безперебійної роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, а також критично важливих підприємств Уряд запровадив систему бронювання. Вона дозволяє ключовим працівникам отримати бронювання.

2 липня 2024 року

Пирятинська міська рада проводить різнопланову роботу з молоддю у рамках міжнародних проєктів, спрямованих на розвиток молодіжного середовища. Днями головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Наталія Охріменко і завідувач молодіжним центром KOLOMOLOді Інна Моторна взяли участь у воркшопі «Молодь 2035» та долучилися до спільнотворення молодіжної політики України. Мета заходу - проаналізувати поточний стан справ за сферами для врахування цих даних при розробці Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2026-2030 рр. 

2 липня 2024 року

Знання правил дорожнього руху (ПДР) є надзвичайно важливим для безпечного водіння. Україна має свої власні правила, яких водії повинні дотримуватися.

1 липня 2024 року

У зв'язку з надзвичайно сухою та спекотною погодою, у більшості областей України, зокрема й на території Полтавської області, переважає найвищий 5 рівень пожежної небезпеки. При 5 рівні небезпеки й до завершення воєнного стану відвідувати ліси на території областей КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!

 

1 липня 2024 року
3 липня, з 11:00 до 12:00, в центрі надання соціальних послуг (м. Пирятин, вул. Соборна,19) проводитиме прийом спеціаліст Полтавського експериментального протезно-ортопедичного підприємства.
Надаватимуться безкоштовні консультації стосовно можливості безкоштовного забезпечення протезно-ортопедичними виробами (ортопедичне взуття, ортези, протези). 
 
1 липня 2024 року

Робота працівників екстреної медичної допомоги стала ще важливішою. Попри повномасштабне вторгнення в країні продовжують реалізовувати реформування “екстренки”. Наступного року в бригадах “швидкої” працюватимуть парамедики та екстрені медичні техніки.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua