Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства

Структурні підрозділи

 

Керівництво міської ради та її виконавчого комітету

 
Міський голова
 
СІМОНОВ Андрій Вікторович

 

 

Заступник міського голови
Мельниченко Михайло Володимирович

 

 

Заступник міського голови
Котенко Олександр Анатолійович
 
 
Заступник міського голови
Коваленко Тамара Василівна
 
 
Секретар ради
Пазюк Сергій Георгійович
 
 
Керуючий справами виконкому
Козін Ірина Іванівна

 

 

Старости
Староста Березоворудського старостинського округу
Оніщенко Олександр Володимирович
 
 
Староста Великокручанського старостинського округу
Харченко Світлана Олексіївна
 
 
Староста Вікторійського старостинського округу
Пазюк Наталія Юріївна
 
 
Староста Грабарівського старостинського округу
Крючкова Світлана Василівна
 
 
Староста Давидівського старостинського округу
Захарченко Наталія Василівна
 
 
Староста Дейманівського старостинського округу
Семененко Юрій Михайлович
 
 
Староста Калиновомостівського старостинського округу
Лук’яненко Руслан Іванович
 
 
Староста Каплинцівського старостинського округу
Шурхал Віра Василівна
 
 
Староста Куріньківського старостинського округу
Голуб Володимир Михайлович
 
 
Староста Малютинського старостинського округу
Вірченко Юрій Олександрович
 
 
Староста Новомартиновицького старостинського округу
Степанчук Олександр Олександрович
 
 
Староста Олександрівського старостинського округу
Дронишинець Людмила Сергіївна
 
 
Староста Прихідківського старостинського округу
Грицай Василь Михайлович
 
 
Староста Сасинівського старостинського округу
Скорик Віктор Іванович
 
 
Староста Смотриківського старостинського округу
Котяй Марія Миколаївна
 
 
Староста Теплівського старостинського округу
Стегній Алла Віталіївна
 
 
Староста Харківецького старостинського округу
Самбур Олександр Миколайович
 
 
Відділ документообігу, звернень та контролю виконкому міської ради
 
 
Начальник відділу
 
 
Нестерець Тетяна Дмитрівна
 
 
Головний спеціаліст
Чевельча Юлія Олегівна
 
 
Провідний спеціаліст
Гасан Ольга Віталіївна
 
 
Діловод
Фале Надія Сергіївна
 
 
 
 
 
 
Діловод (с.Березова Рудка)
Черненко Софія Іванівна
 
 
Діловод (с.Білоцерківці)
Єна Любов Іванівна
 
 
Діловод (с.Велика Круча)
Руденко Тетяна Володимирівна
 
 
Діловод (с.Вікторія)
Роздабара Наталія Володимирівна
 
 
Діловод (с.Давидівка)
Пономаренко Наталія Калістратівна
 
 
Діловод (с.Дейманівка)
Бойко Наталія Миколаївна
 
 
Діловод (c.Каплинці)
Бутич Ірина Львівна
 
 
Діловод (с.Курінька)
Кириченко Лідія Іванівна
 
 
Діловод (с.Прихідьки)
Ніколенко Світлана Миколаївна
 
 
Діловод (с.Сасинівка)
Холод Ганна Григорівна
 
 
Діловод (с. Смотрики)
Ільєнко Світлана Іванівна
 
 
Діловод (с.Теплівка)
Камська Любов Миколаївна
 
 
Діловод (с.Харківці)
Сагайдак Валентина Олександрівна
 
 
Відділ персоналу, організаційної роботи та інформаційної політики виконкому міської ради
 
Начальник відділу
 
 
Мілюта Оксана Анатоліївна
 
 
Головний спеціаліст
Ільченко Людмила Валеріївна
 
 
 
Головний спеціаліст 
Герасименко Алла Валеріївна
 
 
 
  Діловод Бондарева Ольга Миколаївна    
Сектор інформаційної політики
Головний спеціаліст
Уляницька Ірина Сергіївна
 
 
Головний спеціаліст
Волик Людмила Михайлівна
 
 
Секретаріат
Головний спеціаліст
Журавель Оксана Михайлівна
 
 
Головний спеціаліст
Коверда Діана Сергіївна
 
 
Головний спеціаліст
Прошковська Марина Олександрівна
 
 
Відділ бухгалтерського обліку та звітності виконкому міської ради
Начальник відділу -головний бухгалтер
Цюра Ірина Олексіївна
 
 
Головний спеціаліст
Ковшова Леся Борисівна
 
 
Головний спеціаліст
Любченко Надія Миколаївна
 
 
Провідний спеціаліст
Сенчило Наталія Сергіївна
 
 
Спеціаліст 1-ї категорії
Шевченко Олена Володимирівна
 
 
Бухгалтер
Литвиненко Світлана Миколаївна
 
 
Юридичний відділ виконкому міської ради
 
Начальник відділу
 
 
Соловйов Руслан Юрійович
 
 
Головний спеціаліст
Кудрявцев Олександр Олександрович
 
 
Відділ інформаційних технологій та захисту інформації виконкому міської ради
 
Начальник відділу
 
 
Божко Андрій Миколайович
 
 
Головний спеціаліст
Павлік Ігор Миколайович
 
 
Адміністратор системи
Охріменко Євгеній Васильович
 
 
Відділ соціального захисту та охорони здоров’я виконкому міської ради
Начальник відділу
Яременко Ольга Олександрівна
 
 
Головний спеціаліст
Бакун Тамара Василівна
 
 
Головний спеціаліст
Захарченко Тамара Миколаївна
 
 
Головний спеціаліст
Колос Анастасія Віталіївна
 
 
Головний спеціаліст
Кабушка Юлія Вікторівна
 
 
Провідний спеціаліст
Моторна Інна Іванівна
 
 
Провідний спеціаліст
Юрченко Наталія Іванівна
 
 
Служба у справах дітей виконкому міської ради
 
Начальник служби
 
Грицай Інна Ігорівна
 
 
Головний спеціаліст
Войтенко Людмила Вікторівна
 
 
Головний спеціаліст
Запорожець Тетяна Валентинівна
 
 
Головний спеціаліст
Гусак Світлана Іванівна
 
 
Управління економіки та агропромислового розвитку виконкому міської ради
Начальник управління
Солдатова Ірина Вікторівна
 
 
Відділ економіки
Начальник відділу
Комаренко Валентина Дмитрівна
 
 
Головний спеціаліст
Музиченко Наталія Олександрівна
 
 
Головний спеціаліст
Йощенко Юлія Миколаївна
 
 
Провідний спеціаліст
Зубко Лілія Миколаївна
 
 
Сектор залучення інвестицій
 
Завідувач сектору
 
 
Крагель Євгеній Михайлович
 
 
Головний спеціаліст
Новіков Олександр Олександрович
 
 
Сектор агропромислового розвитку
 
Завідувач сектору
 
Повшедний Павло Васильович
 
 
Провідний спеціаліст
Грицай Валентина Іванівна
 
 
Центр надання адміністративних послуг виконкому міської ради
 
Керівник - адміністратор
 
 
Коваль Людмила Петрівна
 
 
Адміністратор
Зубенко Юлія Олександрівна
 
 
Адміністратор
Зубченко Валентина Миклаївна
 
 
Адміністратор
Коваленко Юлія Сергіївна
 
 
Адміністратор
Мусієнко Любов Миколаївна
 
 
Адміністратор
Кузьменко Віта Олександрівна
 
 
Адміністратор
Бердій Зоя Олександрівна
 
 
Адміністратор
Бокова Ірина Олександрівна
 
 
Відділ державної реєстрації виконкому міської ради
Начальник відділу - державний реєстратор
Вакансія
 
 
Державний реєстратор
Андреєнко Ірина Петрівна
 
 
Державний реєстратор
Правдіна-Велігоцька Альона Анатоліївна
 
 
Державний реєстратор
Соловей Людмила Василівна
 
 
Головний спеціаліст
Сирота Марія Анатоліївна
 
 
Відділ земельних та екологічних питань виконкому міської ради
 
Начальник відділу
 
 
Стадник Євгеній Васильович
 
 
Головний спеціаліст 
Ящик Ірина Анатоліївна
 
 
Головний спеціаліст 
Кулак Леся Олександрівна
 
 
Спеціаліст 2-ї категорії
Корчемна Наталія Іванівна
 
 
Сектор землеустрою
 
Завідувач сектору
 
вакансія
 
 
Інспектор землеустрою (с.Давидівка, с.Грабарівка)
Букорос Віктор Анатолійович
 
 
Інспектор землеустрою (с.Березова Рудка, с.Вікторія)
Гриценко Людмила Михайлівна
 
 
Інспектор землеустрою (с.Теплівка, с.Смотрики, с.Малютинці)
Конопницька Оксана Михайлівна
 
 
Інспектор землеустрою (с.Курінька)
Любченко Микола Миколайович
 
 
Інспектор землеустрою (с.Дейманівка, с.Білоцерківці)
Тимченко Людмила Миколаївна
 
 
Інспектор землеустрою (с.Харківці, с.Каплинці)
Тихоненко Зоя Миколаївна
 
 
Інспектор землеустрою (с.Сасинівка)
Пшенична Наталія Миколаївна
 
 
Сектор оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами виконкому міської ради
 
Завідувач сектору
 
Педяш Роман Олегович
 
 
Головний спеціаліст
Тужик Станіслав Володимирович
 
 
Управління інфраструктури, житлово-комунального господарства та комунальної власності виконкому міської ради
Начальник управління
Міхєєв Дмитро Сергійович
 
 
Відділ управління комунальною власністю
 
Начальник відділу
 
 
Кошова Євгенія Олегівна
 
 
Головний спеціаліст
Савченко Вячеслав Вікторович
 
 
Головний спеціаліст
Продан Валентина Феофанівна
 
 
Головний спеціаліст
Троян Наталія Михайлівна
 
 
Сектор житлово-комунального господарства
Головний спеціаліст
Порва Оксана Вікторівна
 
 
Головний спеціаліст
Рвач Наталія Олексіївна
 
 
Діловод  Нечипоренко Наталія Михайлівна    
Головний спеціаліст з внутрішнього контролю
 
Ярмоленко Юрій Васильович
 
 
Головний спеціаліст з питань запобігання корупції   Смірнова Анастасія Юріївна    
 
САМОСТІЙНІ ВІДДІЛИ ТА УПРАВЛІННЯ
 
Фінансове управління
 
Начальник управління
 
 
Кеда Світлана Юріївна
 
 
Головний бухгалтер
Псьол Микола Іванович
 
 
Сектор планування та аналізу доходів
Завідувач сектору
Науменко Валентина Миколаївна
 
 
Головний спеціаліст
Базар Руслана Олегівна
 
 
Сектор з питань бюджету
 
Завідувач сектору
 
Головко Ірина Борисівна
 
 
Головний спеціаліст
Божко Жанна Анатоліївна
 
 
Відділ освіти, молоді та спорту
 
Начальник відділу
 
Шерзой Наталія Григорівна
 
 
Головний спеціаліст
Зібніцька Людмила Іванівна
 
 
Головний спеціаліст
Писакіна Тетяна Іванівна 
 
 
Головний спеціаліст
 
 
 
Головний спеціаліст з питань молоді та спорту
Хворостян Олександра Олександрівна
 
 
  Діловод Громік Аліна Олександрівна    
Централізована бухгалтерія вдділу освіти, молоді та спорту
Головний бухгалтер
Йощенко Владислав Миколайович
 
 
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини
Начальник управління
Валоваженко Сергій Олександрович
 
 
Централізована бухгалтерія управління культури, туризму та охорони культурної спадщини
Головний бухгалтер
Нечипоренко Оксана Василівна
 
 
Сектор управління мережею культурно-громадських установ та бібліотечних закладів
 
Завідувач сектору
 
Холод Олег Олександрович
 
 
Провідний спеціаліст
Половка Наталія Василівна
 
 
Сектор туризму та охорони культурної спадщини
 
Завідувач сектору
 
Гуленко Олена Ігорівна
 
 
Провідний спеціаліст
вакансія
 
 
Відділ містобудування та архітектури
 
Начальник відділу 
 
 
Зергані Марина Ігорівна
 
 
Спеціаліст 2 категорії
Нічик Світлана Володимирівна
 
 

 

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
(05358)2-05-81
Телефон/факс
(05358)2-05-80
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua