Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
21 жовтня 2018 року 15:33

До Пирятина завітала делегація з Українки

19 жовтня Пирятин відвідали представники місцевого  самоврядування     Київщини. Захід проведено з метою обміну досвідом об’єднаних  громад щодо впровадження реформ децентралізації, місцевого самоврядування, економічного  розвитку територій та зміцнення дружніх відносин між містами Пирятин та Українка. Зустріч відбулася у Пирятинському ліцеї у форматі круглого столу.

Міський голова Олексій Рябоконь привітав делегатів та зазначив, що сьогодні за прикладами позитивних змін, які відбуваються  у громадах, зокрема, у Пирятинській міській об’єднаній територіальній громаді, обмін досвідом щодо впровадження сучасних демократичних практик та методів управління необхідний між містами.

 Заступник міського голови Ігор Шикеринець презентував гостям досвід громади у реалізації проектів та програм на покращення життя населення. Висвітлив пріоритетні напрями діяльності Пирятинської ОТГ в контексті децентралізації: кроки становлення і перспективи.

 Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Лариса Кочур зауважила, що всі кроки, які зроблені, на які зосереджена увага місцевої влади, були спрямовані на створення комфорту для жителів громади,  привабливого середовища й поліпшення інфраструктури .

Відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг дало можливість спростити процедуру надання послуг населенню та підвищити їх якість.

Про реалізацію проекту по міжмуніципальному співробітництву, а саме придбання сміттєвоза та контейнерів для покращення матеріально-технічної бази громад, спільний крок до чистого довкілля нашого краю, підвищення якості водозабезпечення територіальних громад ознайомив присутніх  заступник міського голови Максим Варава.

Про розвиток освітніх закладів в умовах децентралізації на прикладі Опорного закладу Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ознайомив директор Микола Василенко.

Олександр Горбачов, керівник ДЮСШ, поділився успіхами та перемогами своїх вихованців. Також розповів про розвиток спорту на території Пирятинської ОТГ.

 У ліцеї зустріч завершилася відвідуванням басейну, відділення ДЮСШ секції „Сумо“ та центру розвитку дитини „Долоньки“.

 Насамкінець учасники делегації з Київщини ознайомилися з роботою ЦНАПу.

 Представники Української  міської ради подякували за змістовну зустріч, вивчення досвіду функціонування Пирятинської ОТГ.

 Завершився захід обміном інформаційними матеріалами про діяльність громад і пам’ятною світлиною.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua