Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства

Новини

201420152016201720182019202020212022
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
15 серпня 2022 року
Шановні жителі Пирятинської громади! 173-й день від початку повномасштабного вторгнення. Боремося, тримаємося, працюємо на Перемогу! Просимо не нехтувати сигналами повітряної тривоги! Бережіть свої життя та життя близьких! Комендантська година встановлена з 23:00 до 05:00. Обов’язково контролюйте місця перебування дітей!
15 серпня 2022 року

У разі виявлення вибухонебезпечного предмета зупиніть будь-які роботи в районі небезпечного місця. В жодному разі не чіпайте підозрілий предмет. Організуйте охорону небезпечного місця. Про знахідку вибухонебезпечного предмету терміново повідомте аварійно-рятувальний підрозділ Служби ДСНС України. Не допускайте сторонніх осіб до небезпечного предмету, доки не прибудуть спеціалісти.

14 серпня 2022 року

Цими вихідними, з нагоди дня села, жителі Харківець та Березової Рудки провели благодійні заходи для збору коштів на потреби Захисників. Вчора у Харківцях, сьогодні – у Березовій Рудці було проведено благодійні ярмарки з концертними програмами. Обидва заходи, об’єднані спільною метою, –допомогою у Перемозі над рашизмом, носили назву «З Україною в серці». 

14 серпня 2022 року
Щиро вітаю вас із професійним святом!  
Ваша професія цінна та необхідна в суспільстві віддавна. Вона надзвичайно складна, та водночас необхідна. У ці складні дні війни ворог руйнує багато об’єктів критичної інфраструктури, житлових будинків, знищує будівлі комунальної власності. Тому особливої цінності майстри будівельної справи набувають в Україні зараз – саме  завдяки вашим роботящим рукам, світлому розуму та креативним думкам ми відбудуємо все, що нищить росія щодня.   
14 серпня 2022 року
Шановні працівники ветеринарної медицини!  Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!  Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Від вашої невичерпної енергії, міцних знань і вмінь та наполегливості значною мірою залежить забезпечення ветеринарно-санітарної безпеки продуктів харчування, життя наших домашніх улюбленців та свійських тварин.
12 серпня 2022 року

Сьогодні Україна вперше відзначає День молоді разом зі світовою спільнотою. Починаючи з 1998 року 12 серпня відзначається міжнародний день молоді, заснований Генеральною Асамблеєю ООН. Указом Президента України це свято і в нашій державі щороку відзначатиметься саме 12 серпня.

В рамках відзначення Дня молоді у Пирятині відбулося кілька заходів.

12 серпня 2022 року

Пирятинська філія ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє про тимчасові відключення електропостачання на території громади з 15 по 17 серпня, з 8:00 до 17:00, у зв’язку з проведенням планових робіт:

 

12 серпня 2022 року

Цього року в Україні День молоді вперше відзначається 12 серпня – в день, коли це свято святкують в усьому світі. "Глава держави підписав відповідний указ № 333/2021 з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів", - ідеться у повідомленні Офісу Президента.

На жаль, цьогорічна ситуація в Україні не дозволяє нам повною мірою відзначити це свято, як і інші свята та дати. Сьогодні сотні тисяч українців, котрі за віком належать до категорії  молоді, зі зброєю в руках боронять рідну землю від російської навали.

11 серпня 2022 року

Робота комунальної галузі Пирятинської міської ради цього року пріоритетно спрямована на ремонти систем водопостачання у населених пунктах громади.

Наразі розпочато заміну частини водогону у селі Крячківка. Хід та якість виконання робіт сьогодні перевірив міський голова Андрій Сімонов.

Загальна протяжність мережі водопостачання по двох вулицях, яка підлягає заміні, - 1380 метрів. Із бюджету громади на фінансування цих робіт виділено 502 814  гривень.

11 серпня 2022 року

Залучення інвестицій, створення нових робочих місць – головний напрямок роботи міського голови Андрія Сімонова і муніципалітету в стратегічному сенсі. Забезпечення людей роботою є гарантією їхнього фінансового благополуччя, надходжень податків до бюджету, значить – гармонійного й сталого економічного зростання громади. Наразі Пирятинська міська рада системно працює у кількох міжнародних проєктах, які підкріплені фінансуванням за різними векторами перспективного розвитку. Насамперед, це економіка – реалізується проєкт у молочному та ягідному бізнесі, на який залучено 1 мільйон євро. Також, не менш важливим, є проєкт у сфері екології, де залучаються міжнародні ґрантові кошти на впровадження технологій щодо поводження з твердими побутовими відходами, і Пирятинська громада тут виступає учасником пілотного проєкту на національному рівні. В ході реалізації проєктів створюються нові робочі місця.

Наразі переходимо до розробки Плану відновлення Пирятинської громади від наслідків війни. Впродовж двох днів, 10-11 серпня, проходила розширена нарада, ініціатором якої став наш партнер - Інститут громадянського суспільства та його експерт Маркіян Дацишин. Суть роботи зводиться  до того, що після перемоги України у війні, наші міжнародні партнери готові виділяти сотні мільярдів доларів та євро на повоєнну відбудову України. Проте їхньою вимогою є розробка чіткого плану, де наша країна має відобразити куди будуть спрямовані кошти.

Відповідно, кожна громада, яка претендує на залучення міжнародних інвестицій, мусить мати якісний і зрозумілий план місцевого розвитку у післявоєнний період та відповідні проєкти, які можуть бути підкріплені ґрантами.

11 серпня 2022 року

Сьогодні – восьмі роковини з дня загибелі в зоні проведення АТО нашого земляка Івана Олійника.

Іван народився 27 липня 1993 року у Пирятині, тут провів свої дитячі роки, навчався у міській школі №4. Далі продовжив навчання у Прилуцькому професійно-технічному ліцеї, де отримав спеціальності слюсаря та водія. Після закінчення навчального закладу пішов на службу в ЗСУ, згодом хлопцю запропонували службу за контрактом. Служив механіком-водієм у 30-й окремій механізованій бригаді швидкого реагування Збройних Сил України. На початку 2014 року Іван Олійник опинився в числі тих, хто спочатку поїхав на кордон з Кримом, а згодом і в АТО – обороняти свій народ та рідну землю.

11 серпня 2022 року

Головною метою Конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів. Брати участь у заході можуть як діти, молодь, так і дорослі. Організаторами проєкту є ГО «Молодіжна організація «Молоде покоління», БО «Благодійний Фонд «Відсоток Небайдужих» та ДУ «Український Державний Центр Позашкільної Освіти».

10 серпня 2022 року
Щотижня у Пирятинській громаді проходять заходи, спрямовані на підтримку Збройних Сил України, адже кошти, які збираються під час їх проведення, перераховуються на ЗСУ або передаються на потреби наших військових! Так і сьогодні у Великій Кручі відбувся другий тур благодійної спартакіади з літніх видів спорту. Брали участь 11 команд з міста та сільських населених пунктів нашої громади. Змагання проходили в безкомпромісній та напруженій боротьбі!
10 серпня 2022 року

Пирятинська філія ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє про тимчасові відключення електропостачання на території громади 11-12 серпня, з 8:00 до 17:00, у зв’язку з проведенням планових робіт:

 

9 серпня 2022 року

У травні в місті Пирятин за підтримки відділу освіти, молоді та спорту міської ради та волонтерської спільноти було розпочато навчальний курс за напрямком "Тестування програмного забезпечення" для бажаючих познайомитися із IT-сферою та отримати знання за одним із професійних напрямів даної галузі. Протягом трьох місяців учасники курсу дізнавалися від автора і ведучого курсу, практикуючого спеціаліста Олександра Житнього, про загальні принципи і процеси, які відбуваються в IT-компаніях при створенні програмних продуктів.

9 серпня 2022 року

У зв’язку зі скаргами жителів багатоквартирних будинків по вулиці Авіамістечко через відсутність газопостачання, відучора міський голова Андрій Сімонов почав роботу над вирішенням цієї проблеми! Сьогодні зранку заступник міського голови Михайло Мельниченко провів терміновий виїзд до села. Поспілкувався і з людьми, і з представниками АТ „Лубнигаз“. Ситуація дійсно неприйнятна: мешканці будинків не повинні терпіти незручності через недосконалі алгоритми роботи підприємства/ В результаті перемовин представники АТ „Лубнигаз“ гарантували відновити газопостачання в оселях людей до кінця сьогоднішнього робочого дня! Тримаємо на контролі!

9 серпня 2022 року

Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому ми зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

8 серпня 2022 року
Шановні жителі Пирятинської громади! 166-й день від початку повномасштабного вторгнення. Боремося, тримаємося, працюємо на Перемогу! Просимо не нехтувати сигналами повітряної тривоги! Бережіть свої життя та життя близьких! Комендантська година встановлена з 23:00 до 05:00. Обов’язково контролюйте місця перебування дітей!

 

6 серпня 2022 року

Сьогодні в Олександрівці відбувся благодійний ярмарок-концерт "Так, я люблю Україну!".

Навіть серпнева спека не завадила насолодитися концертною програмою, яку продемонстрували учасники художньої самодіяльності Пирятинського культурно-громадського центру: Руслан Довженко, Марина Горбатенко, Аліна Загреба та Володимир Нічик. Аматори сцени дарували публіці патріотичні пісні, своєю творчістю вселяли віру у Велику Перемогу над рашизмом. 

6 серпня 2022 року

Понад рік Пирятинська міська рада бере участь у глобальному проєкті «Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля», що впроваджується німецькою федеральною компанією GIZ GmbH. В рамках його реалізації на базі міської ради проведено ряд тренінгів та навчань, зміст яких полягає у поводженні та управлінні відходами. Уряд Німеччини готовий надавати фінансову підтримку Україні та здійснювати інвестиції в екологічні проєкти, спрямовані на захист довкілля. В свою чергу міський голова Андрій Сімонов особисто бере активну участь у проєкті, супроводжує його реалізацію на усіх етапах впровадження з метою залучення Пирятинської громади до європейських екологічних інвестицій.

6 серпня 2022 року
Сьогодні – восьма річниця з дня загибелі в зоні проведення АТО пирятинця Олександра Шляхтича. Народився він 16 серпня 1981 року у Пирятині. У 1998 році закінчив міську школу №4. З 1999 року проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України - служив на посаді водія-електрика. Далі, з 2001 по 2004 роки проходив військову службу за контрактом.
5 серпня 2022 року
В рамках проєкту ЄС „Розбудова ланцюжків доданої вартості у молочному та ягідному кластерах Пирятинської громади для розширення економічних можливостей молоді і сільських жителів та екоорієнтованого зростання? розпочато проведення тренінгів на тему: „Актуальні питання розвитку мікро- та малого бізнесу на селі“. Перший тренінг на тему: „Овочівництво та ягідництво закритого і відкритого ґрунту“ відбувся сьогодні. На початку заходу переможцям конкурсного відбору для започаткування тепличного мікробізнесу було вручено відповідні повідомлення про та копії рішення сесії міської ради про внесення їх до переліку учасників проєкту. Привітав учасників заходу міський голова Андрій Сімонов, який відзначив важливість проєкту, реалізація якого стартувала на теренах Пирятинської громади та подякував переможцям конкурсного відбору.
5 серпня 2022 року

Реагуючи на запити жителів громади щодо необхідності проведення навчань з надання домедичної допомоги, сьогодні у Пирятині черговий раз було організовано такий захід.

Своїми знаннями та досвідом у питанні надання першої допомоги людям поділилися з присутніми лікар-анестезіолог Максим Бублик та військовий медик Роман Данилюк. Присутнім продемонстрували правила швидкого реагування й надання допомоги при різних видах травм, при зупинці серця, втраті свідомості тощо.

5 серпня 2022 року

Пирятинська філія ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє про тимчасові відключення електропостачання на території громади з 8 по 10 серпня, з 8:00 до 17:00, у зв’язку з проведенням планових робіт:

 

5 серпня 2022 року

Пирятинщина – аграрна громада. Місцеві товаровиробники є гарантами й продовольчого, й економічного благополуччя наших жителів. Вони створюють робочі місця, сплачують податки й наповнюють місцевий бюджет, в кінці кінців – забезпечують населення конкурентною і якісною продукцією. Міський голова Андрій Сімонов зібрав аграріїв у міській раді аби обговорити питання орендної плати пайовикам та виконання договірних зобов’язань перед людьми. Але, насамперед, подякував за те, що в перший день війни аграрії першими відгукнулися на його заклик про підтримку військових, надання зі своїх резервів пального у той час, коли воно зникло із заправок, і ще багато-багато іншого

4 серпня 2022 року

Сьогодні пирятинці провели в останню путь ще одного Героя – в ході ведення бойових дій на Донеччині загинув старший солдат Олексій Дєдов. Життя воїна обірвалося 28 липня внаслідок ворожого артобстрілу позицій наших захисників в районі села Зайцеве.

4 серпня 2022 року

Сьогодні розпочалася друга зміна літнього клубу Summer Clubs „Ми вдома – в Україні“ від проєкту DECIDE.

Уже в перший день роботи клубу майже 60 дітей знайомилися з основами громадянської освіти, брали участь в спортивних змаганнях та естафетах, працювали на мистецьких локаціях, які для них підготували педагогічні працівники закладів освіти Пирятинської громади та представники Молодіжної ради.

4 серпня 2022 року

Люди повинні мати тепло у домівках: саме над цим зараз працює і держава, і місцева влада. Вчора міський голова Андрій Сімонов брав участь у робочому засіданні Міністерства розвитку громад та територій України у Києві, у складі делегації з Полтавщини, за участі начальника обласної військової адміністрації Дмитра Луніна та голови облради Олександра Біленького. Нарада проходила під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

На повістці було питання щодо технічної та економічної готовності підприємств теплопостачання до опалювального періоду  2022-2023 року.

4 серпня 2022 року

Колектив Пирятинської лікарні поповнився молодою фахівчинею – з 1 серпня у закладі розпочала свою роботу лікар-лор Вікторія Харченко. Прийом здійснює у кабінеті №7 поліклінічного відділення, з понеділка по п'ятницю, з 8:00 до 14:00.

Вікторія родом з Рівненщини, з містечка Сарни. Під час навчання у Полтавському державному медичному університеті познайомилася з майбутнім чоловіком, теж студентом цього вишу. Роман вже близько року працює у Пирятинській лікарні лікарем-гінекологом, Вікторія ж закінчувала в цей час інтернатуру в Полтаві. Після твердо вирішила працювати у Пирятині.

3 серпня 2022 року

Знову Пирятинщина втратила воїна – безжальна війна забрала життя ще одного Героя, пирятинця Олексія Дєдова.

Олексій народився 26 серпня 1987 року в місті Нойштреліц, в Німеччині, в родині військового.

3 серпня 2022 року

Держсервіс має бути доступним. Особливо коли йдеться про послуги для людей пенсійного віку. Наше з вами завдання — допомогти їм показати життя без купи папірців, забігання до кабінетів, «щоб просто спитати», та очікувань. Все, що необхідно, можна глянути, не виходячи з дому, онлайн на порталі Гід з державних послуг.

3 серпня 2022 року

Відповідно до Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні" запроваджені програми грантів з підтримки підприємництва та створення нових робочих місць під час війни. Постановами Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 №738 та від 24.06.2022 №739 затверджено відповідні Порядки надання грантів.

Надання грантів здійснюється Мінекономіки через АТ "Державний ощадний банк України".

2 серпня 2022 року
2 серпня 2022 року

Пирятинська філія ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє про тимчасові відключення електропостачання на території громади з 4 по 5 серпня, з 8:00 до 17:00, у зв’язку з проведенням планових робіт:

 

2 серпня 2022 року
1 серпня 2022 року

Шановні жителі Пирятинської громади! 159-й день від початку повномасштабного вторгнення. Боремося, тримаємося, працюємо на Перемогу! Просимо не нехтувати сигналами повітряної тривоги! Бережіть свої життя та життя близьких! Комендантська година встановлена з 23:00 до 05:00.

1 серпня 2022 року

Запрошуємо вас взяти участь в тренінгу „Овочівництво та ягідництво закритого і відкритого грунту“, який відбудеться 5 серпня 2022 року о 9:30 у великій залі адмінбудинку, за адресою: вул.Соборна,42, м.Пирятин.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua