Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства

Новини

20142015201620172018201920202021202220232024
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
30 квітня 2024 року

Тривають заходи за програмою традиційного баскетбольного фестивалю «Помаранчевий м’яч-2024», що проводиться понад 30 років. 

В рамках фестивалю відбуваються турніри, матчові зустрічі, майстер-класи, конкурси з елементів техніки гри у баскетбол. 

30 квітня 2024 року

"Жіночий центр працевлаштування", який у Пирятинській громаді відкрито в рамках реалізації проєкту "WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей", продовжує свою діяльність в напрямку проведення навчання для жінок.

30 квітня 2024 року

Відзавтра на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар.

 

30 квітня 2024 року

Встигніть податися до 10 травня, аби надавати ще більше якісних послуг для ветеранів.

Міжнародна організація з міграції IOM Ukraine за фінансування Міністерства закордонних справ Японії оголосили грантову програму для ветеранських організацій, установ та громад.

29 квітня 2024 року
З метою популяризації торгових марок Полтавщини, сприяння насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними місцевими товарами, Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОВА здійснює збір інформації для формування Каталогу товаровиробників Полтавщини.
29 квітня 2024 року

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Києві.

Вони обговорили шляхи відбиття російської агресії, подальшу взаємодію України з НАТО й реальне об’єднання сил.

29 квітня 2024 року

Підприємиці Полтавщини можуть скористатися грантом для розширення бізнесу у сфері виробництва та переробки. Максимальний розмір фінансової підтримки – $15 000.

28 квітня 2024 року
27 квітня 2024 року

Інститут громадянського суспільства третій рік поспіль проводить соціологічне дослідження рівня життя пирятинців й сталості розвитку Пирятинської громади.

27 квітня 2024 року

У межах обласної Комплексної програми соціального захисту населення родини полеглих захисників і захисниць України можуть скористатися послугами санаторно-курортного лікування. На цей напрям у 2024-му передбачено 4,5 млн грн. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

 

26 квітня 2024 року

Шановні пирятинці, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

38 років відділяють нас від трагічної дати, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбільших техногенних катастроф – аварії на ЧАЕС.

26 квітня 2024 року

З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти у громаді працює Пирятинський інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ). Міський голова Андрій Сімонов відвідав заклад, ознайомився з умовами роботи в центрі та поспілкувався із фахівцями, які працюють з дітками. 

26 квітня 2024 року

Пирятинська громада бере участь у реалізації пілотного проєкту «Створення громадської системи протипожежного захисту лісів в Україні» в рамках Міжнародної програми Лісової служби США (U.S. Forest Service International Programs), що впроваджується Всеукраїнською екологічною лігою.

26 квітня 2024 року

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «Полтаваобленерго» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів з 29 квітня по 3 травня, з 8:00 до 17:00.

 

25 квітня 2024 року

Сьогодні міський голова Андрій Сімонов спільно з фахівцями програм із захисту дітей Дитячого Фонду UNICEF Дмитром Лобановим і Тетяною Пікою та координатором проєкту "Спільно.Соціальні послуги" Сергієм Зуєвим ознайомилися з роботою центру денного догляду для дітей з інвалідністю від 3 до 18 років.

25 квітня 2024 року

Народжуваність в Україні зменшується з кожним роком, а велика війна призвела до погіршення ситуації.

Щоб допомогти парам, які мріють про дитину, Уряд запустив програму лікування безпліддя в рамках Програми медичних гарантій. Ці послуги доступні безоплатно в закладах, що мають контракт з Нацслужбою здоров’я.

25 квітня 2024 року

Освіта, охорона здоров’я, соціальний захист та соціальне забезпечення населення – галузі, на які скерували найбільше фінансового ресурсу. Видатки місцевих бюджетів Полтавщини на цей рік – понад 25 млрд грн.

24 квітня 2024 року

Відбулися чергові засідання сесії та виконавчого комітету міської ради, на яких прийнято ряд важливих для громади рішень.

Перед початком розгляду питань порядку денного сесії до міського голови Андрія Сімонова, депутатського корпусу звернувся зі словами подяки за допомогу заступник командира 20-го окремого батальйону спеціального призначення "Україна" окремої Президентської бригади майор Володимир Кончиць. Від імені командира він вручив голові громади Подяку та бойовий прапор батальйону.

24 квітня 2024 року, о 13:00, у великій залі адмінбудинку (вул.Соборна,42, м.Пирятин) скликається сімдесят друга сесія Пирятинської міської ради восьмого скликання.

На сесію запрошуються депутати Пирятинської міської ради, Полтавської обласної ради, Лубенської районної ради, керівники та представники комунальних підприємств, установ, організацій, причетні до розгляду питань порядку денного.

24 квітня 2024 року

Аграрії можуть отримати 25% компенсації вартості придбаної сільгосптехніки 44 українських виробників. В оновлений Перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, включено 2 289 номенклатурних позицій продукції 44 виробників. Наказ про затвердження оновленого переліку техніки підписала Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.  

24 квітня 2024 року

З метою реалізації Оперативного плану заходів по боротьбі з торгівлею людьми EMPACT на 2024 рік Державна служба України з питань праці та її територіальні органи спільно з представниками Національної поліції України у період з 20 по 27 квітня 2024 року проводять спільні профілактичні заходи з питань протидії торгівлі людьми.

Торгівля людьми — протизаконна торгівля в цілях примусової праці — сучасна форма рабства. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. Відповідно до Кримінального кодексу України визнається злочином.

24 квітня 2024 року

Я вдячний Президенту Байдену і Конгресу, усім американцям, які відчувають, що потрібно вибивати землю з-під ніг у Путіна, не підкорятися йому, і лише так буде дійсно менше загроз свободі.

23 квітня 2024 року
Сьогодні голова громади Андрій Сімонов здійснив особистий прийом громадян.  
Серед проблем, порушених під час зустрічі з керівником громади, - упорядкування земельних відносин. Зокрема, надійшли звернення щодо розмежування сусідських ділянок,  документального оформлення права на земельний наділ. З приводу останнього було надано роз’яснення щодо неможливості здійснення правочинів у зв’язку з законодавчими обмеженнями у період воєнного стану.  
23 квітня 2024 року

В області запроваджено низку адресних допомог родинам загиблих Захисників і Захисниць України. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

23 квітня 2024 року

Поліцейські ліквідували шахрайський call-центр в Одесі, де громадян Чехії ошукали на 5,5 мільйонів гривень

22 квітня 2024 року

У Лубнах відбулися змагання обласної гімназіади школярів з легкої атлетики. Участь у спортивному заході взяли команди з 14 громад Полтавщини.

22 квітня 2024 року

24 квітня, о 10.00 год, у великій залі адмінбудинку відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради

22 квітня 2024 року
21 квітня 2024 року

Сьогодні у Пирятині відбувся груповий етап Чемпіонату України серед футболістів 55 років і старші. На міському стадіоні зіграно три матчі за участі трьох команд: Пирятин, Валки, Полтава. 

20 квітня 2024 року

У Пирятинській школі мистецтв відбувся благодійний концерт. Викладачів та учнів об’єднала спільна мета – зібрати кошти на потреби наших захисників.

 

20 квітня 2024 року

Команда Пирятинського ліцею взяла участь в обласній спартакіаді для допризовної молоді 2024, що проходила у Полтаві. Пирятинці вперше брали участь у таких змаганнях, представляли Лубенський район. 

19 квітня 2024 року
19 квітня 2024 року

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «Полтаваобленерго» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів з 22 по 25 квітня, з 8:00 до 17:00.

 

18 квітня 2024 року

Триває підготовка до чергової сесії міської ради, в рамках якої відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності. 

18 квітня 2024 року

Допомагаємо нашим Захисникам:

реагуючи на запит військової частини, в складі якої оборону на одному зі складних напрямків фронту тримають наші земляки-пирятинці, було прийнято оперативне рішення щодо передачі необхідних пиломатеріалів для покращення побутових умов перебування бійців.

18 квітня 2024 року

Пирятинська міська рада стала одним із двохсот переможців в рамках "Надзвичайної кредитної програми з відновлення України", відібраних з-поміж тисячі претендентів з усієї України, на реалізацію яких будуть використані кошти Європейського банку.

18 квітня 2024 року

Президент України Володимир Зеленський звернувся до країн – учасниць засідання Європейської ради, розпочавши свій виступ з інформації про російський удар по Чернігову: 17 людей загинули, понад 60 поранені.

17 квітня 2024 року

У міській раді триває підготовка до чергової сесії.

Проєкти рішень відповідно до своїх повноважень опрацювала комісія з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

17 квітня 2024 року

Сьогодні у Пирятині пройшла спартакіада Пирятинської громади з рекреаційних видів спорту серед людей з інвалідністю. На змагання зібралися учасники з Пирятина, Лубен, Хорола, Оржиці, Семенівки та Полтави.

 

17 квітня 2024 року

228 окремий батальйон логістики – сучасний підрозділ, завданням якого є стратегічне забезпечення бойових бригад. Від результатів його роботи напряму залежить ефективність наступальних та оборонних заходів на найважливіших ділянках фронту.

 

16 квітня 2024 року
З 17.04.2024 послуги з державної реєстрації надаються у головному приміщенні Пирятинської міської ради за адресою: м.Пирятин, вул.Соборна, 42, каб.15, 16.
 
16 квітня 2024 року

На Полтавщині збирають гуманітарну допомогу для Харкова. У процесі відправлення – черговий вантаж необхідного. Це 26 генераторів різної потужності та більше двох тисяч літрів пального. Про це повідомив начальник ОВА Філіп Пронін на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.

16 квітня 2024 року

Війна триває і військові щоденно потребують нашої підтримки та допомоги.

Працівники Пирятинської міської ради долучилися до збору на придбання систем глушіння безпілотників для наших Захисників.

16 квітня 2024 року

Від початку квітня вогнеборці Пирятинщини ліквідували 10 пожеж сухої рослинності на відкритій території. Внаслідок займань було знищено понад 6 га сухої рослинності. За фактом однієї з пожеж на громадянина складено протокол за ст. 175 КУпАП.

 

15 квітня 2024 року

Традиційно, у понеділок працювали дві профільні комісії: з питань прав людини, законності, культури, молоді, депутатської діяльності, етики та ЗМІ й комісія з питань освіти, фізичної культури, охорони здоров’я, соціального захисту та гендерної рівності

15 квітня 2024 року
За ініціативи Мінветеранів Уряд спростив отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника і Захисниці. Відтепер статус можна буде отримати у 30-ти денний термін двома шляхами.
15 квітня 2024 року

У Пирятині  відбулися змагання обласної гімназіади з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат 2007-2008, 2009-2010, 2011-2012 р.н. Участь у змаганнях взяли 104 спортсмени з Пирятина, Гребінки, Новооржицького, Горішніх Плавнів, Скороходового, Оржиці, Хоролу, Нехворощі, Сенчі. 

15 квітня 2024 року

Підтримка постраждалих від обстрілів, робота групи «Прозорість і підзвітність», перший інтерактивний клас безпеки – начальник ОВА Філіп Пронін підбив підсумки тижня

14 квітня 2024 року

З настанням теплої погоди багато пирятинців пересіли на велосипеди. Пригадаймо основні правила дорожнього руху для велосипедистів:

13 квітня 2024 року

В рамках щорічної акції «За чисте довкілля» 12 квітня на Пирятинщині пройшов День довкілля! 

Працівники міської ради, педагоги, школярі, комунальники, представники підприємств, установ, організацій та жителі старостинських округів робили місто й села громади чистими та красивими. Завзято загрібали й підмітали, рубали та пиляли, саджали дерева, кущі й квіти. Подбали про благоустрій не лише прилеглих територій, а й місць загального користування.  

 

13 квітня 2024 року

Заступник міського голови Михайло Мельниченко долучився до онлайн-трансляції Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Захід проходив у Чернівцях, де виступили Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, представники Уряду, територіальних громад, органів місцевого самоврядування та начальники обласних адміністрацій. Загалом до засідання долучилися понад 1800 учасників. 

12 квітня 2024 року
12 квітня 2024 року

Пирятинська громада знову в жалобі – сьогодні у Харківцях провели в останню путь 19-річного військовослужбовця Євгена Пулинця, який пішов з життя 5 квітня в районі населеного пункту Нова Одеса Миколаївської області.

12 квітня 2024 року

Через ворожі обстріли енергосистема України — під постійними атаками. У частині областей вже відбуваються планові відключення електроенергії.

11 квітня 2024 року

Трагічна звістка про смерть військовослужбовця, життєвий шлях якого був пов'язаний з Пирятинщиною, знову надійшла до громади: 5 квітня в районі населеного пункту Нова Одеса Миколаївської області обірвалося життя військовослужбовця Євгена Пулинця.

11 квітня 2024 року

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

З метою дотримання принципу ефективності закупівлі та якнайшвидшого забезпечення потреб захисників, які надали відповідне звернення до міської ради, прийнято рішення про обґрунтування підстави для здійснення закупівлі антен для їх оперативної передачі військовим.

11 квітня 2024 року

Як свідчить статистика, 90% усіх пожеж виникає з вини населення. Найчастіше - через випалювання сухої трави поблизу лісів, необачно кинутий недопалок або ж непогашене багаття у лісі. Сильні весняні вітри сприяють розповсюдженню вогню у прилеглі лісові насадження, чим створюють реальну загрозу їх знищення. За лічені хвилини полум’я може знищити або пошкодити лісові насадження, які вирощувалися і доглядалися лісівниками десятки років. В зоні ризику не лише лісові масиви, а й рослинність, дикі тварини, птахи й комахи, які можуть загинути. Через людську необережність поводження з вогнем лісові пожежі є найбільшим лихом для екосистеми. 

 

11 квітня 2024 року

Відбулись установчі збори Молодіжної ради Пирятинської міської територіальної громади, де був обраний новий склад 3-го скликання. Загалом до складу ради увійшли 20 молодих пирятинців, ще 8 - у резерві. 

11 квітня 2024 року

Уряд розширює проєкт єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 30 березня.

11 квітня 2024 року

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «Полтаваобленерго» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів з 15 по 19 квітня, з 8:00 до 17:00.

 

11 квітня 2024 року

Відбулися змагання ІІІ районного етапу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» із баскетболу серед дівчат і хлопців. На змагання прибули 10 команд із усіх громад Лубенського району.

 

11 квітня 2024 року

Голова громади Андрій Сімонов провів зустріч з керівницею Полтавського офісу програми U-LEAD з Європою Іриною Балибіною та радником з питань децентралізації та місцевого самоврядування Офісу U-LEAD Сергієм Рибалко.

10 квітня 2024 року

Педагоги громади постійно працюють над новими підходами у роботі. Вивчають методики та діляться досвідом з колегами. 

Сьогодні у Пирятинському ЗДО «Берізка» відбувся семінар-практикум для вихователів дошкільної освіти Пирятинщини на тему: «Виховання дошкільників на основі цінностей українського народу».

10 квітня 2024 року

11 квітня, о 10.00 год, у великій залі адмінбудинку відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради

10 квітня 2024 року

В умовах воєнного стану надзвичайно важливим є питання надання всебічної підтримки сім’ям з дітьми. Особливої уваги потребують діти, які втратили одного з батьків.

10 квітня 2024 року
9 квітня 2024 року

Із 3 по 7 квітня в місті Луцьк проходив Чемпіонат України з боротьби сумо серед юнаків та дівчат трьох вікових категорій: до 13-ти, 15-ти та 18-ти років. Збірна команда Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи представила учасників у двох вікових категоріях: до 13-ти та 15-ти років і привезла 10 медалей.

 

9 квітня 2024 року

Минулого року проходив перший етап реалізації Програми в межах Київської області і показав хороші результати, тому цього навчального року Всесвітня продовольча програма ООН розширила географію. Програма фінансуватиме частину щоденних гарячих обідів для дітей 1–4 класів у школах Київської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Чернівецької, Черкаської, Миколаївської, Одеської та Полтавської областей.

 

9 квітня 2024 року

У тому числі такі ваучери станом на сьогодні отримали 782 внутрішньо переміщені особи. Про це йшлося на нараді з питань працевлаштування і професійного навчання ВПО під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

8 квітня 2024 року

Уряд  вніс зміни до Порядку надання відпустки при народженні дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 07 липня 2021 року № 693.

8 квітня 2024 року
8 квітня 2024 року

Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранської спільноти, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць. Її запущено командою Мінветеранів спільно з Червоним Хрестом України у тестовому режимі.

 

8 квітня 2024 року

«Користуючись нагодою, подякував за активну допомогу нашій країні у боротьбі проти російської агресії – політичну, економічну, військову та гуманітарну. Нині в області реалізується декілька проєктів міжнародної допомоги, що фінансується Урядом Канади. Обговорили подальшу співпрацю. Поспілкувалися про розвиток та зміцнення економічних, інвестиційних, культурних зв’язків», – зазначив Філіп Пронін.

7 квітня 2024 року

На деяких напрямках фронту будівництво фортифікаційних споруд виконано на 92–98 %, - про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

6 квітня 2024 року

Сьогодні у великій залі адмінбудинку відбувся відкритий чемпіонат з гри в доміно. Понад 20 учасників з Пирятина, Великої Кручі, Оржиці, Лазірок та Гребінки змагалися за перемогу.

 

5 квітня 2024 року

В умовах воєнного стану пріоритетом витрат з бюджету громади є видатки на потреби ЗСУ. Водночас важливим завданням діяльності муніципалітету є забезпечення функціонування доріг громади та створення безпечних умов дорожнього руху. 

5 квітня 2024 року

В рамках реалізації проєкту ЄС „Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства (IPRSA)” Пирятинську громаду відвідали представник проєкту Росс Булл та заступник голови Всеукраїнської асоціації громад Сергій Замідра. На зустріч були запрошені пирятинські аграрії.

Обговорювали питання підвищення конкурентоспроможності місцевого бізнесу, забезпечення справедливого доходу для всіх фермерів, турботу про навколишнє середовище, покращення стану сільських територій та розвиток інновацій.  

5 квітня 2024 року

Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay запрошують на безоплатний вебінарний проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатися, з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.

5 квітня 2024 року

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «Полтаваобленерго» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів з 8 по 12 квітня, з 8:00 до 17:00.

 

4 квітня 2024 року

Створення безпечних умов жителям громади – одне з головних завдань муніципалітету.

За ініціативи міського голови Андрія Сімонова у 2022 році на території Пирятинської громади втілено в життя масштабний безпековий проєкт - встановлено комплексну систему відеоспостереження.

4 квітня 2024 року

Полтавщина увійшла до переліку областей-лідерів за рівнем фінансової спроможності територіальних громад. За підсумками оцінювання наша область посіла друге місце в рейтингу. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

3 квітня 2024 року

Відтепер на вулиці Зоряна, від Соборної до Музейної, односторонній рух! В’їзд на цю ділянку вулиці можливий лише з вулиці Соборної. 

Таке рішення було прийнято з метою розвантаження дороги від автотранспорту. Питання обговорено на комісії з безпеки дорожнього руху, а на засіданні виконкому прийнято рішення про встановлення дорожніх знаків. 

2 квітня 2024 року

На запрошення Народного депутата Олексія Устенка, міський голова Андрій Сімонов брав участь у двох онлайн-конференціях з мерами Великобританії та Італії. 

2 квітня 2024 року

Продовжуємо інформувати про роботу комунальних підприємств, від результатів діяльності яких залежить, чи забезпечене населення водою, чи функціонує водовідведення, чи вчасно вивозиться сміття, чи проводиться благоустрій населених пунктів громади.

Об’єм роботи комунальних підприємств за минулий місяць

2 квітня 2024 року
2 квітня 2024 року

Полтавщина демонструє значне зростання у зовнішній торгівлі. Підприємства регіону співпрацюють з партнерами з 90 країн світу. За січень поточного року експорт збільшився на понад 44%, а імпорт – на 8%

1 квітня 2024 року

Допомога українським захисникам – пріоритетний напрямок видатків бюджету громади на поточний рік.  

На потреби військових за кошти бюджету Пирятинської громади систематично придбається та передається захисникам необхідне для виконання завдань із оборони країни обладнання. З початку 2024 року Програму підтримки ЗСУ вже профінансовано на 10,1 мільйона гривень: придбаються дрони, тепловізори, засоби РЕБ тощо. 

1 квітня 2024 року

Майже 5,75 млрд грн закладено цього року у держбюджеті на забезпечення житлом ветеранів та членів родин загиблих захисників і захисниць.

Як же отримати від держави компенсацію на купівлю квартири, хто має на це право і які документи потрібні – дивіться інфографіку.

1 квітня 2024 року

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua