Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
11 квітня 2024 року 07:00

Зустріч з керівницею Полтавського офісу програми U-LEAD з Європою Іриною Балибіною

Голова громади Андрій Сімонов провів зустріч з керівницею Полтавського офісу програми U-LEAD з Європою Іриною Балибіною та радником з питань децентралізації та місцевого самоврядування Офісу U-LEAD Сергієм Рибалко.

Обговорили можливості спільної реалізації проєктів, що зараз діють у програмі U-LEAD з Європою. Міський голова розповів про напрацювання Пирятинської громади у сфері міжмуніципального співробітництва, про проблемні питання, які виникають на шляху реалізації рішень та ініціатив в умовах воєнного стану. Заплановали провести кущовий семінар голів громад Полтавської області на базі Пирятинської громади як платформи для взаємного обміну досвідом, де організатором виступить Полтавський офіс програми U-LEAD. Тож узгодили тематику семінару та перелік об’єктів, які відвідають учасники з’їзду.

Варто відмітити, що Пирятинська громада активно співпрацює Полтавським офісом програми U-LEAD. Офіс щотижня організовує низку тематичних консультаційних сесій, спрямованих на підвищення кваліфікації посадовців місцевого самоврядування, надання фахової підтримки для вирішення проблемних питань, з якими стикаються муніципалітети внаслідок законодавчих колізій. Експертний супровід відіграє вагому роль в діяльності роботи виконкому, адже для ефективної реалізації повноважень, виконання рішень, слід насамперед чітко дотримуватися законодавства.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua