37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
19 листопада 2017 року
Головне меню
Актуально
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень...
Міською радою затверджено комплекс заходів щодо фінансового та соціального захисту пирятинців, мобілізованих на військову службу, осіб, які несуть службу по контракту в зоні антитерористичної операції, та членів їх сімей....
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9552
візитів сьогодні: 155
візитів всього: 40406
Корисні посилання
Новини
2014201520162017
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
17 листопада 2017 року

Шановні працівники сільського господарства!

Традиційно наприкінці осені, коли польові роботи практично завершено, своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства. Це свято тих, хто своєю нелегкою працею забезпечує полиці магазинів якісними українськими продуктами, а кожну родину – запашним хлібом.

17 листопада 2017 року

Сьогодні, 17 листопада, у міського голови відбулася нарада щодо організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах. Детально мова йшла про харчування у школі №4 та ліцеї.

17 листопада 2017 року

Для забезпечення економного споживання природного газу мешканцями багатоквартирних житлових будинків та економії коштів громадян при оплаті послуг з централізованого опалення Пирятинською міською радою було прийнято програми обладнання вузлами обліку теплової енергії та переведення на індивідуальне (поквартирне) опалення.

17 листопада 2017 року

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента. Напевне, для кожної людини найактивніші та найвеселіші часи в житті – це студентські роки. Роки кохання, роки звершень, роки змін, коли кожен день несе щось нове, свіже і невідоме.

17 листопада 2017 року

15 листопада Пирятинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним сектором Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання та апробації Міністерства Юстиції провів заняття з елементами тренінгу для молоді, засудженої до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.  

16 листопада 2017 року

Пирятинська міська рада активно впроваджує реформу з децентралізації. Прикладом цього є міжмуніципальне співробітництво, в рамках якого реалізовано кілька проектів. Один із них - водозабезпечення в селах Олександрівка, Тарасівка, Калинів Міст та Прихідьки, - на етапі виконання.

16 листопада 2017 року

15 листопада вихованці Центру дитячої та юнацької творчості були запрошені  виступити на обласному семінарі-практикумі в м. Полтава із літературно-музично-спортивною композицією.

16 листопада 2017 року

Починаючи з 1994 року, 16 листопада в Україні відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Адже саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача українського радіо. Для місцевого телеканалу 16 листопада – це не лише професійне свято, а й день народження. Цього року ТРК „Пирятин“ виповнилося 25 років.

16 листопада 2017 року

Щиро вітаю із професійним святом! Телебачення та зв’язок у сучасному суспільстві відіграють надзвичайно важливу роль. Щодня тисячі пирятинців користуються вашими послугами: переглядають цікаві фільми, передачі, дізнаються останні новини із життя громади, спілкуються в Інтернеті. 

15 листопада 2017 року

Участь громади у прийнятті рішень - важливий напрямок діяльності органів місцевого самоврядування. З метою збільшення активності мешканців ОТГ у житі громади, Пирятинська міська рада є учасником проекту „Підтримка ролі громадськості в управлінні місцевим розвитком в Україні“, що реалізується Асоціацією малих міст України за фінансової підтримки американського Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

15 листопада 2017 року

З метою ефективного впровадження реформи з децентралізації надзвичайно важливо сформувати якісний і дієвий План соціально-економічного розвитку громади. Тому 14 листопада відбулося засідання Робочої групи з підготовки проекту Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік. У засіданні взяли участь заступник міського голови Ігор Шикеринець, начальники та спеціалісти структурних підрозділів виконкому міської ради, керівники комунальних підприємств, голова освітянської комісії та директор Опорного закладу.

15 листопада 2017 року

14 листопада в Центрі громадського діалогу відбувся практичний семінар-тренінг „Основи сучасної медіаграмотності“, який провів експерт Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування Юрій Ісаєв за підтримки Пирятинської міської ради. До участі у тренінгу були запрошені спеціалісти міської ради та працівники закладів освіти, які готують і публікують інформацію на сайті та офіційних сторінках навчальних закладів, а також представники засобів масової інформації.

14 листопада 2017 року

13 відбулося чергове засідання Творчої лабораторії відповідальних педагогів за виховну роботу у школах. Розглядалися питання щодо розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учня, як спонукати самого школяра до творення власної особистості його ціннісних орієнтацій.

14 листопада 2017 року

В рамках проведення акції „Тиждень доброти“ Пирятинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді спільно з депутатом міської ради Аліною Мірошниченко за підтримки небайдужих людей надано допомогу родинам,  які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують підтримки.

14 листопада 2017 року

13 листопада відділ освіти Пирятинської міської ради провів нараду для  керівників позашкільних навчальних закладів. Мова йшла про проблемні питання розвитку позашкільної освіти та залучення учнів до гурткової роботи при закладах загальної середньої освіти. 

14 листопада 2017 року

З метою охорони навколишнього природного середовища у приміщеннях Пирятинської міської ради облаштовано  4 пункти для  збору  відпрацьованих елементів живлення (батарейок). 

13 листопада 2017 року

11 листопада депутат міської ради Аліна Мірошніченко прозвітувала про діяльність перед жителями свого округу. За час депутатства вже вдруге проводить такий захід.

13 листопада 2017 року

13 листопада відбулася тридцята позачергова сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання. На порядок денний було винесено 6 питань та Різне.

13 листопада 2017 року

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг. Члени комісії розглянули питання про внесення змін та доповнень до Програми утримання служби благоустрою КП „Каштан“ на 2017 рік. Мова йшла про збільшення Програми на 100 тисяч гривень на придбання запасних частин. Комісія рекомендувала внести зміни до Програми. 

13 листопада 2017 року

11 листопада в районному будинку культури було весело і гамірно. Сюди з 14 населених пунктів Полтавської області з’їхалися 78 учасників відбіркового туру обласного телешоу естрадної пісні і танцю „Естрадна веселка-2017“ імені Володимира Прокопенка. Серед учасників 11 з Пирятина.

12 листопада 2017 року

Продовжується реалізація проекту міжмуніципального співробітництва з водозабезпечення. Нині тривають роботи із прокладання водогону у селі Тарасівка Гребінківського району. Згідно з проектом там буде укладено 400 метрів нової труби.

12 листопада 2017 року

Пирятинська міська рада продовжує реалізацію Проекту Академії  Фольке Бернадотта, який фінансується Шведським агенством з міжнародного розвитку SIDA „Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні“.

12 листопада 2017 року

Два роки поспіль, 11 листопада,  у Пирятині проходить турнір з особистої першості Полтавської обласної організації ВФСТ „Колос“ з шахів пам’яті Надії Шамфарової. Цього року участь у змаганнях взяли 54 спортсмени з Полтавської, Чернігівської та Сумської областей. Серед них 13 з міста Пирятина і двоє з району.

11 листопада 2017 року

9 листопада в Пирятинській міській раді відбулася зустріч з представником ГО „Бюро соціальних та політичних розробок“ Маріанною Капінус в рамках проекту „Сильна місцева громада – Соціальна місцева громада“ за підтримки Представництва дитячого фонду ООН (INICEF) в Україні. Метою участі у проекті Пирятинської міської ради є покращення діяльності об’єднаної територіальної громади у соціальній сфері, отримання методичної та технічної підтримки.

11 листопада 2017 року

10 листопада відбулися засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку і підприємництва та спільне засідання профільних комісій. Депутати обговорили та узгодили проекти рішень, що виносяться на позачергову сесію міської ради 13 листопада.

10 листопада 2017 року

10 листопада у Пирятинській міській раді відбувся практичний семінар з питань енергоефективності та енергозбереження для керівників та завідувачів господарств об’єктів бюджетної сфери.

10 листопада 2017 року

9 листопада відділом освіти Пирятинської міської ради на базі Пирятинського ліцею проведено навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності для адміністрації закладів освіти Пирятинської об’єднаної територіальної громади.

10 листопада 2017 року

9 листопада Пирятинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з небайдужою сім’єю з міста Пирятина надав допомогу родині з села Олександрівки, яка опинилися в складних життєвих обставинах. Передано посуд, теплі ковдри, пледи, подушки, 2 шафи, диван, ліжко та 2 тумбочки.

10 листопада 2017 року

Традиційно восени проводяться господарчі роботи на при­садибних ділянках та подвір’ях приватних будинків, або дач. Збираються та спалюються сухі гілки, листя та сміття. Саме в цей період різко зростає вірогідність виникнення пожежі. Залишене без нагляду вогнище, при наявності вітру та легкозаймистих матеріалів, в лічені хвилини може охопити велику територію. Виникає необхідність  своєчасних обкосів територій та будівель, недопущення накопичення сухого травостою - швидкого розповсюджувача вогню. 

10 листопада 2017 року

9 листопада в Пирятині відбувся семінар „Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг“ для керівників центрів надання адміністративних послуг Полтавської області. Навчання проводилося за ініціативи Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з Полтавським центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

9 листопада 2017 року

8 листопада під час засідання виконкому міської ради було порушено питання щодо будівництва на вулиці Південна цеху для змішування мінеральних добрив. Член виконкому міської ради Віктор Бугайов зазначив, що в місті поширюється інформація, що „Баришівська зернова компанія“ незаконно будує екологічно небезпечний об’єкт.

9 листопада 2017 року

Щиро та сердечно вітаю із професійним святом. Недарма з 2014 року в Україні День працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається 9 листопада, в День української писемності та мови. Адже культура та мова – це найбільші надбання кожного народу. А працівники культури - це ті, хто відроджує духовні скарби нації, дбає про розвиток культурної спадщини нашого краю та примножує українські традиції.

8 листопада 2017 року

6 листопада заступник міського голови Ігор Шикеринець, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Анна Тристан, головний спеціаліст із соціальних питань Анастасія Колос взяли участь у Форумі місцевого самоврядування з обговорення фінансування та реформування соціальної сфери: освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, організований Асоціацією міст України в рамках проекту USAID „Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)“. 

8 листопада 2017 року

Рішенням двадцять третьої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 31 травня 2017 року № 113 було затверджено міську програму „Шкільна парта - 2017 - 2019“. 

8 листопада 2017 року

8 листопада відбулося чергове засідання виконкому міської ради. На порядок денний було винесено 10 питань.

8 листопада 2017 року

4-5 листопада виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Пирятинської міської ради Анна Тристан пройшла навчання в ІІ сесії програми для педагогів Liberal Arts „Знання. Мислення. Цілісність“, організованій Українською академією лідерства. 

8 листопада 2017 року

7 листопада в Міжнародному виставковому центрі міста Києва відбулась конференція “Енергоефективність та відновлювані джерела енергії: сьогодення та перспективи”, яку проводили Асоціація з енергоефективності та енергозбереження під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та за підтримки Угоди Мерів та GIZ в рамках XIІІ Міжнародного конгресу „Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства“.

8 листопада 2017 року

Цього року пріоритетним напрямком роботи міської ради є заходи з енергозбереження. Тому в навчальних закладах Пирятинської ОТГ було замінено вікна та двері на енергоефективні. В ліцеї встановлено 7 дверей та понад 50 вікон: в обох спортивних залах та роздягальнях, майстерні і лабораторії класу хімії.

7 листопада 2017 року

Сьогодні, 7 листопада, в Пирятині відзначали подвійне свято: 50-річчя районного будинку культури і День працівників культури  та майстрів народного мистецтва.

7 листопада 2017 року

7 листопада відбулося засідання Погоджувальної ради міської ради. На зібранні було узгоджено перелік проектів рішень, що виноситимуться на позачергову сесію 13 листопада.

6 листопада 2017 року

6 листопада відбулося засідання робочої групи по реалізації проекту міжмуніципального співробітництва з водозабезпечення. Нещодавно було придбано необхідне обладнання для прокладання нових ліній  водогону в селах Олександрівка, Калинів Міст, Прихідьки, Тарасівка. Тому члени робочої групи обговорювали обсяг робіт, який потрібно виконати найближчими днями для успішної реалізації проекту.

6 листопада 2017 року

Сьогодні, 6 листопада, міський голова провів особистий прийом громадян. Відтепер, для зручності громадян, подібні заходи будуть відбуватися в Центрі надання адміністративних послуг.

6 листопада 2017 року

Минулого тижня вихованці Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи повернулися із Молдови, де проходив Чемпіонат Європи з боротьби сумо. У змаганнях брали участь 280 спортсменів з різних країн, серед них 7 пирятинців.

6 листопада 2017 року

3 листопада у Пирятинській міській об’єднанній територіальній громаді, в рамках проекту „Енергоефективність та енергетичний менеджмент в об’єднаних територіальних громадах”, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини спільно з „U-Lead з Європою“, відбувся практичний семінар-навчання „Енергоефективнісмть та енергоменеджмент для об’єднаних територіальних громад“.

6 листопада 2017 року

У рамках проекту Дай руку Першокласнику!" 02.11.2017 року Пирятинський ліцей гостинно приймав майбутнiх першокласникiв - вихованцiв ДНЗ Берiзка", Сонечко",Ромашка", Пролiсок"Червона шапочка".

У дружньому колi спiлкувалися та розважалися хлопчики i дiвчатка разом iз вихователями та учителями ліцею - Клименко Л.I. та Хижняк I.Г. Кожен iз малюкiв отримав масу задоволення та подаруночок на згадку.

4 листопада 2017 року

Відбулася надзвичайна подія у житті нашого міста та району - 50 років виповнилося Пирятинському краєзнавчому музею.

3 листопада 2017 року

3 листопада у великій залі адмінбудинку зібралися працівники соціальної сфери, щоб відзначити своє професійне свято.

3 листопада 2017 року

Вже традиційно, у першу неділю листопада в Україні  відзначають День працівника соціальної сфери

2 листопада 2017 року

02 листопада відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету, на якому підрахували кількість голосів, а також визначили переможців гоосування, проектні пропозиції яких будуть реалізовуватися за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) у 2018 році.

2 листопада 2017 року

Відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту виконкому міської ради здійснює супровід реалізації заходів проекту міжмуніципального співробітництва з Асоціацією органів місцевого самоврядування „Асоціація об’єднаних територіальних громад“ в рамках програми фонду Ради Європи „Підвищення якості водозабезпечення територіальних громад“.

2 листопада 2017 року

1 листопада делегація фахівців та депутатів Пирятинської міської ради відвідала Білозірську об’єднану територіальну громаду Черкаського району Черкаської області. Поїздку здійснено з метою обміну досвідом наших громад, об’єднаних тим, що вони одними з перших в Україні пішли шляхом впровадження реформи з децентралізації влади, місцевого самоврядування, мають певні здобутки у своїй діяльності.

2 листопада 2017 року

Шкільна медіація у різних її формах поширена в усьому світі, країни на всіх континентах об’єднані спільними цінностями шкільної медіації. Відбуваються міжнародні конференції з обміну досвідом роботи шкільних центрів медіації. Відділ освіти Пирятинської міської ради підтримує усі починання юних медіаторів та їх керівників Шкільних служб порозуміння. 1 листопада ,відбулося засідання відповідальних за медіацію у школах міста. 

1 листопада 2017 року

Як вже повідомлялося раніше виконавчий комітет розпочав роботу по впровадженню Єдиних вимог (стандарту) до якості обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг. Які стандарти якісного обслуговування? Як повинен вести себе адміністратор при спілкуванні з клієнтом? Як повинні взаємодіяти між собою працівники виконавчого комітету?  Як діяти в нестандартних або конфліктних ситуаціях під час обслуговування? Які створити умови, щоб громадяни від вас виходили задоволені результатом? Як змінити філософію та застосувати найкращі практики співпраці представників органів влади та громадян? Як цього досягти команді? На ці та інші  питання давали відповідь під час навчання, проведеного керуючим справами виконкому Ларисою Кочур та адміністраторами Центру надання адміністративних послуг.

1 листопада 2017 року

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді підведено підсумки обласного конкурсу мініатюр серед педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва позашкільних навчальних закладів. У цьому році тема  конкурсу – "Орнамент – етнічний код полтавського краю".

Для участі у Конкурсі подали заявки 88 педагогів з 28 позашкільних навчальних закладів області. Журі, до складу якого входили члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України, працівники освіти, відзначили творчий підхід до виконання завдань. Педагоги Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості теж  були учасниками конкурсу та посіли призові місця.

1 листопада 2017 року

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області.

1 листопада 2017 року

30 жовтня в клубі громадського діалогу відбувся семінар по проекту „Запуск регіонів: планування і менеджмент“, який здійснюється Українським інститутом міжнародної політики у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED). 


Пошук по сайту
 
Анонси подій

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

20 листопада, о 15 годині, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

01 грудня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання тридцять першої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Податкове повідомлення - рішення щодо сплати земельного податку з фізичних осіб можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг за адресою пл. Героїв Майдану, 2.

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи хотіли б Ви, щоб у Пирятині на Майдані Незалежності була сучасна штучна новорічна ялинка?
Так
40 (81.63 %)
Ні
8 (16.33 %)
Байдуже
1 (2.04 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Веб-камера

© 2017 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.146505 sec.)