37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
11 грудня 2019 року
Головне меню
Актуально

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Схеми планування території Пирятинської міської ОТГ Полтавської області

Повідомлення про оприлюднення проекту Схеми планування території Пирятинської міської ОТГ Полтавської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку

                                     

 

 

Вашій увазі пропонується проєкт Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської ОТГ на 2020 рік (додається).

Пирятинська міська рада оголошує Конкурс з надання послуг з вивезення побутових відходів на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

Організатором конкурсу є виконавчий комітет Пирятинської міської ради. 

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

Ви маєте шанс перетворити ваше місто на місто вашої мрії, віддавши свій голос за запропоновані проєктні пропозиції, які будуть реалізовані владою  наступного року. Голосування  проводиться шляхом онлайн-голосування  на Е-сервіс „Громадський бюджет“ та  відкритого  голосування  у  пунктах  голосування починаючи з 11.11.2019 по 25.11.2019 року включно.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32039
візитів сьогодні: 8
візитів всього: 117951
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Новини
201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
10 грудня 2019 року

5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтерів.

Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, а у зв’язку зі змінами в політичній та суспільній ситуації в нашій країні, волонтерство і для нас набуває нового значення та є актуальним напрямом у житті українців. З цієї нагоди у великій залі адмінбудинку відбувся урочистий захід, ініціатором якого виступила член президії ради ветеранів Валентина Димова.

10 грудня 2019 року

14 грудня  в спортивному залі Пирятинського ліцею відбудеться особисто-командна спартакіада серед жінок  Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.  

10 грудня 2019 року

Благодійні фонди та громадські організації Полтавської області мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту „Дельта Милосердя“. Проект створено для підтримки благодійних фондів України. 

У межах цього проекту фонд або організація мають змогу виграти грант в таких номінаціях:

- „Благодійний проект“ – грант у 20 000 грн на його реалізацію або співфінансування;

- „Візитка Фонду“ – 10 000 грн на адміністративні потреби.

10 грудня 2019 року

З метою посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму, попередження правопорушень, злочинів учинених підлітками в стані алкогольного сп’яніння на території Пирятинської міської ради, рішенням виконавчого комітету Пирятинської міської ради № 463 від 25 листопада 2009 року заборонено продаж алкогольних напоїв:

в  торговельних об’єктах:  з 22.00 до 09.00 години; 

10 грудня 2019 року

7 грудня  на спортивному майданчику Пирятинського ліцею відбувся турнір пам’яті Дєдова Василя Германовича. Команда ФК Пирятин-Ветеран 50р.+ приймала команду „Локомотив“ Гребінка і здобула перемогу з рахунком 5:4.

10 грудня 2019 року

 7 грудня на спортивному майданчику Пирятинської зш № 4 відбувся 6-й тур Відкритого Чемпіонату Пирятинського району з міні-футболу.

 Наводимо результати  туру:       

10 грудня 2019 року

10 грудня – Міжнародний День прав людини. З нагоди цього свята в Центрі громадського діалогу зібралися члени клубу „Сучасник“, учні 10-Б класу Пирятинського ліцею на брейн-ринзі „Реалізація прав дитини в сучасному українському суспільстві“. Захід розпочала бібліотекар відділу обслуговування Пирятинської публічної бібліотеки – Алла Кабушка.

 

10 грудня 2019 року

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО. Переваги пробного ЗНО, яке організовує Харківський РЦОЯО: процедура пробного ЗНО максимально відповідає процедурі основного ЗНО;

 

9 грудня 2019 року

   6 квітня та 18 травня 1942 року – найчорніші дні нашої крайової історії, - дні, коли в урочищі Пирогова Левада відбулись масові розстріли мирних жителів фашистськими окупантами. Ці дві дати злились у свідомості для пирятинців в одне ціле, в одне величезне і непоправне горе. Сьогодні на цьому святому місці відбувся мітинг з нагоди відкриття пам’ятного знаку на могилі знищеної фашистськими окупантами єврейської громади.

 

9 грудня 2019 року

З жовтня 2019 року запроваджено монетизацію пільг, однак це не впливає на розмір пільгової знижки з оплати житлово-комунальних послуг в межах встановлених соціальних нормативів, який залишається незмінним (незалежно від форми отримання пільги (готівка чи безготівка).

 

9 грудня 2019 року

Ініціатива ЄС „Мери за економічне зростання“ продовжує надавати інформаційну підтримку громадам учасницям під час виконання Планів місцевого економічного розвитку. Так, 5-6 грудня  у м.Київ відбувся семінар „Як зрозуміти та підтримати малий та середній бізнес“.

 

9 грудня 2019 року

У Запоріжжі, в рамках проєкту USAID „Підтримка аграрного і сільського розвитку“, відбувся практичний тренінг на тему „Розвиток бізнес ініціатив комунальним підприємством ОТГ“.

У заході взяла участь головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому міської ради Оксана Порва .

 

9 грудня 2019 року

Із настанням холодної пори року на людину чекає ще одна небезпека - загроза провалитись під лід. Тому щоб зберегти своє здоров’я слід пам’ятати наступне:

  • ходити по льоду можна лише тоді, коли його товщина досягне 7 см;
9 грудня 2019 року

7 грудня у Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс з хореографічного мистецтва „Kashtan Dance Festival“, в якому взяли участь вихованці Пирятинського центу дитячої та юнацької творчості – хореографічний колектив „Стенет“, керівник Тетяна Зубенко.

 

9 грудня 2019 року

Радісно та приємно жити серед людей, які мають добрі серця. Днями Україна відзначила свято волонтерів. Та хіба можна вписати усі імена у безкінечний список людей, які роблять наш світ кращим!

Знаково, що саме 5 грудня у Пирятинську публічну бібліотеку завітав місцевий житель, підприємець, небайдужий до культурного життя нашої громади - Андрій Тристан. Приніс із собою цілу коробку новесеньких книг сучасних авторів як подарунок бібліотеці.

 

8 грудня 2019 року

У понеділок, 9.12.2019 року, о 14:00 відбудеться урочисте відкриття пам'ятного знаку євреям, розстріляним у Пироговій Леваді в роки Другої світової війни.

Місце проведення - урочище Пирогова Левада Гребінківського району

7 грудня 2019 року

  6 грудня Пирятинська міська об’єднана територіальна громада відсвяткувала День місцевого самоврядування. На сьогодні місцеве самоврядування є найбільш наближеним до людей рівнем влади, який відіграє провідну роль у налагодженні плідної співпраці громадськості та обраних нею представницьких органів. Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, реальним базисом у вирішенні соціально-економічних питань на місцевому рівні.

6 грудня 2019 року

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування.

Майбутнє нашої країни у великій мірі пов’язане з розвитком місцевого самоврядування, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. Сьогодні місцеве самоврядування стало основою народовладдя, одним з головних чинників розвитку громадянського суспільства та з кожним роком стає дедалі дієвішим та впливовішим органом влади в нашій державі.  Адже в умовах проведення реформи децентралізації саме місцеве самоврядування отримало реальні стимули для соціальної, економічної, культурної реалізації громад.

6 грудня 2019 року

5 грудня 2019 року, в рамках тижня Безпеки дорожнього руху, спеціалісти управління інфраструктури Полтавської ОДА вручили учням Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 флікери (світловідбивачі).

 

6 грудня 2019 року

6 грудня відбулося позачергове засідання виконкому міської ради. На порядок денний винесено 2 питання.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконкому міської ради Марина Зергані проінформувала присутніх про підсумки засідання журі з визначення переможця архітектурного конкурсу щодо облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

6 грудня 2019 року

3-4 грудня, у Харкові, в рамках проекту USAID „Підтримка аграрного і сільського розвитку“ відбувся практичний тренінг на тему „Розвиток підприємництва в ОТГ на основі ефективного використання місцевих ресурсів та просторового планування“.

У заході взяв участь начальник відділу муніципальних ініціатив та інвестицій виконкому міської ради Євгеній Крагель.

 

6 грудня 2019 року

Компанія CyberShark проводить вже другий конкурс „Scholarship в Україні“ для студентів коледжів, технікумів та ПТУ України (також зараз діє четветий конкурс для студентів ЗВО). Переможець цього конкурсу отримає 10 000 грн на своє навчання, а студенти, які займуть 2 і 3 місце отримають цінні грошові призи.

Основна мета проекту – це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так гуманітарних і економічних.
 

6 грудня 2019 року

Вітаю вас з професійним святом -  Днем Збройних Сил України. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя. 

Висловлюю глибоку подяку всім, хто нині несе військову службу на Сході країни, за ту відвагу, яку ви щодня проявляєте захищаючи українську землю, ризикуючи життям. Переконаний, що ваш патріотизм, професійна майстерність та самовіддане служіння українському народу слугуватиме взірцем для наслідування прийдешніми поколіннями.

 

6 грудня 2019 року

5 грудня в центрі громадського діалогу відбувся конкурс по визначенню переможця архітектурного конкурсу щодо облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин.

 

5 грудня 2019 року

„Децентралізація. Інформація. Стандарти“ саме під такою назвою 3 грудня відбувся семінар, організований Офісом Ради Європи для переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт „Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади“ у 2019 році та 2018 року.     Участь в цьому заході взяв і Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь, як заступник голови Асоціації об’єднаних територіальних громад. 

5 грудня 2019 року

5 грудня відбулося засідання комісії з надання разової грошової допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади. Розглянуто 9 заяв громадян, які потребують матеріальної допомоги на лікування. Ознайомившись з документами заявників, враховуючи тяжкість захворювань, матеріальний стан та умови проживання, члени комісії рекомендували міському голові виділити грошову допомогу громадянам на загальну суму 16500 гривень.

 

5 грудня 2019 року

5 грудня в Міжнародний день волонтера та напередодні Дня Збройних сил України, в Пирятинському культурно-громадському центрі, відбулися урочисті та святковий концерт. Не випадково ці свята стоять поруч у календарі,  в житті ці два покликання тісно пов’язані. Сьогодні волонтери і військовослужбовці працюють заради спільної мети – захисту нашої Батьківщини.

 

5 грудня 2019 року

5 грудня відбувся день міської ради в Калиновомостівському старостаті. Міський голова Олексій Рябоконь провів особистий прийом громадян, спеціалісти міської ради з керівниками комунальних підприємств – оглянули об’єкти соціальної сфери.

Детально обговорено хід виконання попередніх доручень міського голови та проблеми населених пунктів старостату. 

5 грудня 2019 року

4 грудня делегація з Республіки Білорусь з ознайомчим візитом відвідала Пирятин. Мета візиту - вивчення досвіду та кращих практик організації надання адміністративних послуг в Україні на прикладі Пирятинського центру надання адміністративних послуг.

Міський голова Олексій Рябоконь привітав гостей та коротко презентував Пирятинську ОТГ. Зазначивши, що розпочата реформа децентралізації дала можливість наблизити послуги до населення, внаслідок створення центрів надання адміністративних послуг.

5 грудня 2019 року

  Пирятинським міським центром соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді спільно з закладами загальної середньої освіти, представниками БО ,,Світло надії“ та за фінансової підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації 4 грудня в культурно-громадському центрі проведена тематична акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

5 грудня 2019 року

Виконавчим комітетом Пирятинської міської ради визначено тимчасові місця для торгівлі новорічними ялинками:

майдан Незалежності (майданчик поруч з магазином „Наше м’ясо“); 

вул.Європейська , 163 (майданчик, розміщений поруч з входом до ТОВ „Пирятинагроконсерв“)  та надано дозвіл ДП „Пирятинське лісове господарство“  на реалізацію ялинок з транспортних засобів.

Із 14 по 31 грудня  2019 року  з 09.00 до 15.00 години  за вказаними   адресами  покупці   зможуть придбати новорічні  ялинки.

 

5 грудня 2019 року

4 грудня делегація від Пирятинської міської ОТГ у складі заступника міського голови Ігоря Шикеринця, начальника управління економіки виконкому міської ради Ірини Солдатової та головного спеціаліста відділу муніципальних ініціатив та інвестицій Олександра Новікова взяла участь у семінарі „Вдосконалення місцевих стратегій залучення інвестицій в Полтаві - рекомендації ОЕСР щодо ефективного публічного інвестування на всіх рівнях урядування“. 

 

5 грудня 2019 року

5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. Це свято людей з великою душею і чуйним серцем, які присвятили своє життя служінню ідеї гуманності. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Пирятинці не залишаються осторонь і кожен житель громади вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – надання допомоги та підтримки нашим бійцям. Прийміть щиру подяку за чуйність і незламну віру у свій народ, за бажання допомагати усім, хто цього потребує.

 

4 грудня 2019 року

3 грудня в приміщенні ЦДЮТ відбулися громадські слухання з приводу обговорення Схеми планування території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади та стратегічно-екологічної оцінки.  На слуханнях були присутні спеціалісти виконавчого комітету міської ради, члени виконкому, старости сіл Олександрівки та Калинового Мосту, керівники комунальних підприємств міста, директор НПП „Пирятинський“, представник Пирятинського лісгоспу, начальник Пирятинського району газопостачання АТ „Лубнигаз“.

 

4 грудня 2019 року

30 листопада у м. Київ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв „KYIV ART FEST“.

У номінації конкурсу „Хореографічне мистецтво“ змагалися наші юні таланти - зразковий аматорський хореографічний колектив „ФЛЕШ“, під керівництвом Оксани Сегеди. Пирятинці вразили членів журі своєю артистичністю та здобули нагороди у жанрі „естрадний танець“: І вікова категорія – лауреат ІІ  ступеню, ІІ вікова категорія – лауреат ІІІ ступеню, ІІІ вікова категорія – І ступеня.

4 грудня 2019 року

Вчора, 3 грудня, на засіданні координаційної ради з питань громадського бюджету Пирятинської ОТГ здійснювався підрахунок голосів за подані проєкти.

Під час визначення результатів опрацьовано 3 258 бюлетенів. Нагадаємо, що голосування проходило двома шляхами – електронним та паперовим. Можна було проголосувати у пунктах, розташованих у приміщеннях старостатів с. Калинів Міст, с. Олександрівка, міської ради та ЦНАПу. В останньому пункті спостерігалась найбільша активність громадян (майже 60% від загальної кількості голосуючих).

 

3 грудня 2019 року

2 грудня  відбулося чергове засідання виконкому  міської ради під головуванням міського голови Олексія Рябоконя.

Одним із основних питань розгляду було інформування начальником управління  економіки виконкому міської ради Іриною Солдатовою про хід виконання Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської об?єднаної територіальної громади на 2019 рік в частині реалізації місцевих (регіональних) програм за 9 місяців цього року.

3 грудня 2019 року

28-29 листопада, в рамках проєкту „Енергоефективність в громадах-II“, відбулася навчальна поїздка до міста Суми.

У заході взяв участь головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю виконавчого комітету міської ради Руслан Биков.

У перший день навчання, учасники заглибилися в тему енергоефективної термомодернізації будівель та отримали знання щодо здійснення моніторингу, управління енергією, планування енергетичних заходів. Консультанти GIZ розповіли про енергетичні сертифікати, складові енергоаудиту та його проведення, а також надали інформацію щодо практичного використання результатів енергоуадитів.

 

3 грудня 2019 року

30 листопада 2019 року на спортивному майданчику Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 відбувся 5-й тур Відкритого Чемпіонату Пирятинського району з міні-футболу.

Наводимо результати  туру:

V тур    30.11.2019                                                                

900  ФК Юність – ФК „Лубни-Лейкерс“        2:9                    

 

3 грудня 2019 року

3 грудня, у великій залі адмінбудинку, відбувся захід до Міжнародного дня інвалідів. Саме так ми називаємо тих людей, які в силу різних життєвих обставин мають певні обмеження за станом здоров’я, але це не заважає їм творити, працювати, вчитися та досягати високих результатів і мати успіх у різних галузях. Своєю цілеспрямованістю, працею, наполегливістю вони дають нам колосальний заряд енергії та сили, вчать бути незалежними від обставин і не боятися труднощів. Ці люди з непростими долями всупереч усьому показують приклад і надихають усіх.

3 грудня 2019 року

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день інвалідів акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

 

2 грудня 2019 року

Сьогодні, 2 грудня, у Центрі надання адміністративних послуг міський голова провів особистий прийом громадян.

До Олексія Рябоконя звернулося 5 пирятинців, які порушили ряд актуальних питань. Мова йшла про спиляння аварійного дерева, отримання дозволу для забудови, вирішення конфліктної ситуації з сусідами, отримання житла та інші.

2 грудня 2019 року

Пирятинським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за підтримки спонсора, організована екскурсія на фабрику ялинкових прикрас в смт. Клавдієво-Тарасово, Київської області.16 дітей пільгових категорій відвідали справжнє казкове місто, де розміщено виробництво ялинкових прикрас. Екскурсовод провів по святково облаштованих кімнатах та виробничих залах. Діти побачили технологію видування вогню, за допомогою якого починають свій шлях майбутні ялинкові прикраси

2 грудня 2019 року

30 листопада в Центрі дитячо-юнацької творчості відбулись громадські слухання з питання обговорення проєкту Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської ОТГ на 2020 рік, в яких взяли участь 43 особи. Відкрив зібрання міський голова Олексій Рябоконь, який закликав до плідної роботи над Планом, оскільки тільки спільними зусиллями можна зробити цей документ дійсно ефективним.

 

2 грудня 2019 року

29 листопада відбулося засідання комісії виконавчого комітету Пирятинської міської ради по здійсненню контролю за додержанням правил при нарахуванні тарифів на житлово-комунальні послуги. Очолив засідання заступник міського голови з питань діяльності виконкому, голова комісії – Ігор Шикеринець, який  проінформував присутніх  про розгляд звернення  Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд щодо коригування тарифу на послугу з централізованого водовідведення.

 

2 грудня 2019 року

„Виконавчий комітет Пирятинської міської ради повідомляє, що рішенням Пирятинської міської ради сьомої сесії сьомого скликання від 24 лютого 2016 року № 25 заборонено використання  піротехнічних та інших вибухонебезпечних виробів на території Пирятинської міської об’єднаної  територіальної громади, до закінчення антитерористичної операції.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

13 грудня 2019 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят третьої позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (3.44122 sec.)