37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
16 липня 2019 року
Головне меню
Актуально

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  до   28  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

Пирятинська Молодіжна рада запрошує до команди молодих та активних громадян Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади, які хочуть працювати в команді однодумців та бажають взяти участь у прийнятті рішень, які стосуються молоді. Молодіжна рада-це платформа для реалізації громадських ідей і проектів. Що для цього треба зробити:

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 12
переглядів: 26687
візитів сьогодні: 39
візитів всього: 94960
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Новини
201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
15 липня 2019 року

 „Збереження культурної спадщини та створення умов для посилення туристичної привабливості як чинник економічного розвитку міста“ - захід на таку тему організувала Асоціація міст України в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів „Маршрути успіхів“ Проекту USAID ПУЛЬС у співпраці з Чернігівською міською радою. Відвідала захід Олена Гуленко, начальник відділу культури і туризму міської ради.

 

15 липня 2019 року

14 липня 2019 року у  Пирятині на стадіоні „Ювілейний“ відбулась гра 1/16 фіналу Кубку Полтавської області по футболу. Команда ФК Пирятин приймала команду ФК Чутове. Небезпечні моменти створювали то одні, то інші, але м’яч „уперто“ летів поза ворота. Тож нульовий рахунок тримався довго. Але все ж таки у запеклій боротьбі наша команда здобула перемогу з рахунком 1:0. Гол на рахунку Максима Кравченка. Гра-відповідь відбудеться у смт.Чутово 21 липня 2019 року о 17-00.

 

15 липня 2019 року

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ і запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому. 

15 липня 2019 року

09-11 липня 2019 року на спортивному майданчику Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся традиційний турнір  на „Кубок міського голови“ з вуличного міні-футболу. У змаганнях  взяло участь 8 команд, які були розділені на групи „А“ і „Б“ де вони змагалися по коловій системі. У фінальну частину потрапили команди „Ветеран“ Пирятин, „Юність“ Пирятин, „Козацька“ та „КМЗВ“.

 

12 липня 2019 року

Пирятинська громада одна із перших в області, яка розуміє вагомість наявної містобудівної документації та працює над її розробленням.  Тому, продовжуючи роботу над цією документацією місцевого рівня, сьогодні була проведена нарада у міського голови Олексія Рябоконя із залученням старости села Олександрівка Івана Тарасовського, керівників місцевих сільськогосподарських підприємств Дмитра Шаповала та Анатолія Зубенка. Було розглянуто перші напрацювання ТОВ „Укрнпіцивільбуд“ схеми планування території Пирятинської міської ОТГ. Присутні активно обговорювали необхідність розширення території сіл громади,  доцільність наявності нових земель в межах населених пунктів, адже багато з них це паї, землі сільськогосподарського призначення або заболочені території.

 

12 липня 2019 року

17 липня о 10-00 в ЦДЮТ відбудеться Відкритий регіональний фестиваль творчості людей з інвалідністю „Древній Пирятин“ .

У програмі заходу: концертна програма людей з інвалідністю, дискотека.

Запрошуємо всіх бажаючих!

 

12 липня 2019 року

12 липня відбулося чергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Пирятинської міської ради. Члени комісії активно обговорили питання щодо посилення роботи по недопущенню пожеж у природніх екосистемах, під час якого керівники НПП „Пирятинський“ Юрій Митропан, ДП „Пирятинське лісове господарство“ Сергій Дудник та Пирятинського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області Юрій Клименко проінформували про проведені роботи по недопущенню пожеж та готовність до співпраці з міською радою.

 

12 липня 2019 року

12 липня відбулося перше засідання конкурсної комісії з відбору кандидатур на заміщення посади керівника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд. За результатами розгляду поданих документів, членами конкурсної комісії одноголосно було вирішено допустити до участі у другому засіданні конкурсної комісії Манька Сергія Леонідовича, як кандидата на посаду керівника Пирятинських госпрозрахункових очисних споруд.

 

 

12 липня 2019 року

Депутати розглянули питання щодо погодження виділення коштів для надання одноразової матеріальної допомоги багатодітним сім’ям, які виховують п’ять та більше неповнолітніх дітей та перебувають на квартирному обліку на одержання житла позачергово, для вирішення соціально-побутових проблем (придбання будівельних матеріалів). Комісія рекомендувала виділити 60,0 тис. грн на цей захід, шляхом перерозподілу коштів в межах Комплексної програми соціального захисту та соціального забезпечення на 2019 рік та дофінансувати програму на наступній сесії міської ради.

 

12 липня 2019 року

12 липня відбулося перше засідання конкурсних комісій з відбору кандидатур на заміщення посади керівників Пирятинського культурно-громадського центру  та Пирятинської публічної бібліотеки. За результатами розгляду поданих документів, членами конкурсної комісії одноголосно було вирішено допустити до участі у другому засіданні конкурсної комісії Прокопенко Лідію Василівну, як кандидата на посаду керівника Пирятинського культурно-громадського центру та Бойко Юлію Анатоліївну, як кандидата на посаду керівника Пирятинської публічної бібліотеки.

 

12 липня 2019 року

12 липня відбулося перше в цьому році засідання конкурсної комісії щорічного міського конкурсу „Кращий підприємець Пирятинської ОТГ“. Конкурс проводиться в рамках виконання заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього бізнесу Пирятинської міської ОТГ на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням сорок другої сесії міської ради сьомого скликання від 23.08.2018 року. Про умови конкурсу нагадала начальник управління економіки виконкому міської ради Ірина Солдатова.

 

12 липня 2019 року

12 липня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому члени виконкому надали дозвіл на організацію та проведення масових заходів щодо передвиборної агітації 18 липня 2019 року біля районного Будинку культури, 12 липня та 14 липня 2019 року на майдані Незалежності в м.Пирятин.

 

12 липня 2019 року

Шановні мешканці багатоквартирних будинків, якщо Ви ще не знаєте як зменшити споживання енергоресурсів при забезпеченні високого рівня комфорту, то запрошуємо зацікавлених та активних громадян  взяти участь у семінарі „Основи енергоефективності в багатоквартирному житловому будинку“, який відбудеться в Центрі дитячої та юнацької творчості 16.07.2019 о 15.40 за адресою вул. Пушкіна, 33.

 

 

11 липня 2019 року

З метою покращення естетичного вигляду існуючих автобусних зупинок та благоустрою вулиць міста, створення комфортного середовища в місцях очікування пасажирами громадського транспорту члени виконавчого комітету визначили та затвердили місця розташування тимчасових споруд-зупинкових комплексів на території м.Пирятин. Ці місця надаватимуться на конкурсних умовах, тому відділами виконкому розпочато розробку такого конкурсу.

 

11 липня 2019 року

Одним із актуальних питань порядку денного виконавчого комітету міської ради, який відбувся 10 липня – демонтаж будівлі колишньої пральні по вул.Полтавська. Протягом декількох років спеціалістами структурних підрозділів виконкому міської ради проводилася робота щодо встановлення власників цього об’єкту з метою приведення в належний технічний та санітарний стан приміщення та прилеглої території. У зв’язку з тим, що власники не реагують на неодноразові звернення міської ради, для створення безпечних умов проживання та перебування в мікрорайоні дорослих і дітей, враховуючи неодноразові звернення пирятинців, виконавчим комітетом прийнято рішення демонтувати аварійну будівлю колишньої пральні.

 

11 липня 2019 року

Начальник управління економіки виконкому міської ради Ірина Солдатова проінформувала членів виконкому про хід виконання плану місцевого економічного розвитку Пирятинської міської ОТГ на 2019-2020 роки за перше півріччя 2019 року. Зокрема, зазначила, що у звітному періоді з 11 запланованих дій Плану виконані усі. З метою сприяння налагодженню партнерства між місцевими підприємствами АПК проведено 3 зустрічі з місцевими аграріями; відбулися неформальні зустрічі бізнесу з міським головою Олексієм Рябоконем у форматі „Кава з мером“. 

10 липня 2019 року

10 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Всього розглянуто 18 питань та прийнято відповідні рішення. Начальник загального відділу та інформаційного забезпечення виконкому міської ради Тетяна Нестерець інформувала про стан відвідування засідань виконкому членами виконавчого комітету, зазначивши, що у І півріччі 2019 року проведено 17 засідань, на яких  прийнято  245 рішень. Інформація про відвідування систематично розміщується на веб-сайті Пирятинської міської ради.

10 липня 2019 року

З метою безпечного перебування маленьких пирятинців в дитячому садку, унеможливлення проникнення сторонніх осіб та безпритульних тварин на територію закладу, а також для покращення естетичного вигляду дошкільного закладу, підрядною організацією ФОП Маценко В.О. (м. Прилуки) встановлено 170 м нової бетонної огорожі в ДНЗ „Берізка“. З бюджету Пирятинської міської ОТГ виділено 99,254 тис.грн.

 

10 липня 2019 року

Повідомлено, що партія плітки в’яленої  не  патраної фасованої виробництва ТОВ „ТОРГОВИЙ ДІМ РИБПРОМ“ (вул. Смілянська, буд. 191, м. Черкаси) в кількості 90 упаковок по 5 кг загальною вагою 450 кг з датою виробництва 07/08.05.2019 надійшла на адресу розподільчого центру ТОВ „Сільпо – Фуд“ (Київська обл. Броварський район) та була відвантажена до філій ТОВ „Сільпо – Фуд“ в період з 11.05.2019 до 17.05.2019 партіями вагою до 5 кг, в тому числі до магазину „Сільпо“ м. Полтава.Пирятинське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Полтавській області звертається та попереджає операторів ринку міста та району про відповідальність за виконання вимог законодавства  про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів у межах діяльності, яку вони здійснюють.

9 липня 2019 року

Пирятинська міська рада піклується не лише про наших діток, а й про працівників, які їм готують смачні страви. Адже на оновленій кухні працювати зручно та приємно. Тому і проведено поточний ремонт харчоблоку ДНЗ „Червона шапочка“: замінено каналізаційну систему та електрообладнання, виконано внутрішнє оздоблення стін, стелі та підлоги всіх приміщень харчоблоку. Роботи виконані підрядною організацією ПП „Удайбудпроект“ (м. Пирятин). Вартість робіт склала 178,103 тис. грн. 

9 липня 2019 року

Пирятинці взяли участь у роботі Міжнародного літнього табору „Табір Свободи“. Учасники заходу з різних куточків України з 30 червня по 08 липня працювали над ідеями ненасильницького супротиву окупації Криму. У межах табору активістам прочитали лекції професор Борис Бабін, магістр Університету свободи Берліну Леннарт Юргенсен, голова правлівння Кримськотатарського Ресурсного центру Ескандер Барієв, керівник Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та Білорусі

9 липня 2019 року

Здорове покоління українців - головне завдання не тільки дошкільних закладів і батьків, але і спортивної школи міста. Футбол - це гра не лише для дорослих. Сьогодні до вихованців старшої групи ДНЗ „Сонечко“ завітав тренер по футболу Бурий Микола Сергійович зі своїми вихованцями та ознайомив дошкільнят з основними техніками цієї гри.

На завершення пройшло звичайне тренування юних футболістів на території садочку, де діти змагалися в спритності, витривалості та влучності. 

Малеча отримала масу позитивних емоцій.

 

8 липня 2019 року

Свято Купала з давніх-давен вважали святом молодості та оновлення. Купальське вогнище – символ очищення від гріхів та різного негативу. З часом до Купала додалося й церковне свято Івана. У Пирятині традиційно відзначають цей день на о.Масальському, адже там з річки Удаю випливає Нептун на човні, разом з когортою русалок та мавок. А опівночі можна спробувати знайти квітку папороті. 

8 липня 2019 року

6 липня, біля Олександрівського сільського клубу, відбулося обрядове дійство „Ой на Івана, та й на Купала“ з веселими конкурсами, розвагами, святковим концертом, обливанням Купальською водою та дискотекою. У заході прийняли участь дитячі колективи Перлинки“ та Чорнобривці“, театральний колектив Гомін“, вокальний колектив Ґаздині“ та фольклорний ансамбль Пісенне джерело“ Олександрівського сільського клубу.

 

8 липня 2019 року

3 липня 2019 року в Лубнах відбувся другий тур регіонального чемпіонату Полтавської організації ТО ГО „ВФСТ „Колос“ у Полтавській області по футболу серед ветеранів 40р.+. Команда ФК Пирятин 40р.+ грала з командою ФК Засулля Лубенського району і здобула перемогу з рахунком 5:3. Голи за пирятинців забивали: Микола Бурий - 2, Андрій Медяник -1, Сергій Бих - 1,  Сергій Симоненко -1.


 

8 липня 2019 року

Найбільш затребуваною послугою, яку сьогодні надають органи ДСНС, є реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Фактично це обов’язок кожного суб’єкта господарювання: звітувати до ДСНС щодо того, як вони в себе на об’єктах виконують правила пожежної безпеки.

 

8 липня 2019 року

  5 липня у Калиновому Мості розгорнулося дійство з нагоди відзначення народного свята Івана Купала. Працівники Калиновомостівського сільського Будинку культури підготували для жителів старостату театралізоване дійство та концертну програму, провели ігри і конкурси.
 
8 липня 2019 року

Триває реконструкція покрівлі Опорного закладу Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. У ході робіт проведено розбирання покриття покрівлі та цегляних конструкцій (вентшахти); мурування парапетів з цегли; вогнезахист дерев’яних конструкцій. На даний час виконуються роботи по улаштуванню крокв’яних конструкцій.

 

8 липня 2019 року

У Національному музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків відбулася практична конференція „Музей відкритий для всіх. Культура без обмежень“, присвячена обговоренню форм роботи музейних та культурно-мистецьких установ з відвідувачами з порушеннями зору. Учасниками заходу були працівники музеїв з різних регіонів України. Пирятинську міську ОТГ представляла директор Пирятинського краєзнавчого музею Наталія Купріян.

 

8 липня 2019 року

У приміщеннях виборчих дільниць заборонено:

застосування не сертифікованих електронагрівальних приладів; самовільне облаштування додаткових електромереж; паління поза спеціально відведеними для цього місцями; зачинення дверей на шляхах евакуації.

 

8 липня 2019 року

День, коли відзначається свято Івана Купала, є одним з найпопулярніших і наймістичніших свят. Це ніч єдності з природою, незвичайних традицій та магічних обрядів. Саме тому аби відкрити для себе особливий світ української культури, доторкнутись до глибинного джерела звичаїв нашого народу, зблизитися з традиціями наших пращурів 5 липня  біля Пирятинського краєзнавчого музею відбувся культурно-пізнавальний захід „Ой, на Івана та й на Купала“.

8 липня 2019 року

Сім’я належить до найважливіших суспільних та державних цінностей. Адже в родині люди пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу в духовному і фізичному самовідтворенні. Сім’я - осередок суспільства, фундаментальна його ланка. Саме у родинному колі виховуються і закріплюються основні моральні цінності та життєві пріоритети людини і громадянина, зберігаються і передаються з покоління в покоління традиції. Якою б цікавою не була подорож, яким би успішним професіоналом не відчувала себе людина в роботі, але кожен завжди прагне якнайшвидше повернутися до свого домашнього затишку, до своєї сім’ї.

8 липня 2019 року

5 липня пирятинці дивилися кіно під відкритим небом. Документальний фільм „Завтра“ обрали голосуванням в соціальній мережі „Facebook“. Аудиторія зібралася різновікова, проте всім було цікаво. Посеред перегляду пішов дощик, проте кінопоказ продовжили в приміщенні культурно-громадського центру. Подія відбулася в рамках „Сезону творчих зустрічей“. Організована відділом культури та туризму міської ради, за сприяння кіноклубу „Артхауз Трафік“. Очікуйте голосування за наступний фільм.

 

7 липня 2019 року

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ви присвятили себе благородному покликанню – берегти природу, нашу планету, а отже, і майбутнє прийдешніх поколінь. Ви вкладаєте в свою роботу не тільки знання і вміння, а й душу, без якої ніщо живе не відгукнеться на заклик жити. Ваш вагомий внесок у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій і об’єктів природно-заповідного фонду України заслуговує на визнання та вдячність.

 

6 липня 2019 року

     5 липня  була проведена нарада у міського голови  з керівниками бюджетних установ,  які фінансуються за кошти  бюджету ОТГ. Основний акцент на  зустрічі було зроблено на виконанні кошторисів установами за  перше півріччя 2019 року. Визначені проблемні питання, які потребують додаткового фінансування та питання пов’язані з підготовкою до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

 

5 липня 2019 року

4 липня мешканці житлового масиву вулиць Гоголя, Набережна разом із представниками міської ради зустрілися на місці колишньої молочної кухні, щоб обговорити нагальне питання щодо облаштування дитячого майданчика.

5 липня 2019 року

У рамках проекту „Енергоефективність в громадах-II“, що підтримується в Україні за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою „U-LEAD з Європою“, Пирятинська об’єднана територіальна  громада отримала необхідне обладнання для виконання  експрес енергетичних аудитів, а також, що не менш важливо практичний досвід у їх проведенні. Це дало можливість самостійно виконувати дану роботу після чого визначати заходи, які потрібно впроваджувати для зниження енергоспоживання.

 

5 липня 2019 року

Шановні жителі та гості нашого міста!

06 липня о 19-00 на острові Масальський відбудеться культурно-мистецький захід „Ой на Івана, та й на Купала…“.

У програмі заходу: театралізоване дійство, ігри, конкурси, розваги,  святкова торгівля, веселі атракціони для дітей.

Запрошуємо всіх бажаючих на відпочинок!

 

5 липня 2019 року

На період проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року орган ведення Реєстру може тимчасово змінити місце голосування виборцю на іншу виборчу дільницю, в тому числі поза межами одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру про його виборчу адресу.

5 липня 2019 року

04 липня відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Пирятинської міської ради. Секретар опікунської ради Анастасія Колос ознайомила присутніх членів комісії з листами, які надійшли з Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату на адресу опікунської ради про відпустки підопічних.

 

5 липня 2019 року

04 липня відбулося засідання комісії з надання разової грошової допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади. Було розглянуто 5 заяв громадян, які потребують матеріальної допомоги на лікування. Ознайомившись з документами заявників, враховуючи тяжкість захворювань, матеріальний стан та умови проживання, члени комісії рекомендували міському голові виділити грошову допомогу громадянам на загальну суму 6,4 тис.грн.

 

4 липня 2019 року

04 липня відбувся день міської ради в Олександрівському старостаті. Міський голова Олексій Рябоконь провів особистий прийом громадян, спеціалісти міської ради з керівниками комунальних підприємств відвідали об’єкти соціальної сфери. Далі відбулася нарада, де детально обговорено хід виконання попередніх доручень міського голови та проблеми всіх населених пунктів старостату. Староста Іван Тарасовський озвучив основні потреби громади, зокрема: є потреба у залученні працівників КП „Каштан“ для виконання робіт з благоустрою населених пунктів (обкошування доріг та обрізання дерев у с.Рівне), встановлення дорожніх знаків в селах Рівне та Олександрівка тощо.

 

4 липня 2019 року

Усі, хто святкував День молоді разом із нами і скористався послугами фотографа, можуть знайти свої світлини тут

4 липня 2019 року

Сьогодні відбулася п’ятдесят сьома позачергова сесія Пирятинської міської ради. Під час засідання депутати розглянули 3 питання порядку денного. Рішенням сесії внесено зміни до бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. За рахунок перевиконання бюджету було розподілено майже 3,2 млн. грн. Зокрема виділено кошти: на капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по пров. Косий; проведення поточного ремонту даху, водостічної системи та електромережі Пирятинського культурно-громадського центру; проведення ремонтних робіт у актовій залі Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;

4 липня 2019 року

03 липня в Пирятині на стадіоні „Ювілейний“ втретє відбулося свято „Спортивний зорепад“. На заході відзначено юних спортсменів, які своєю наполегливістю, стараннями та здобутками прославляють Пирятинську громаду.

 

4 липня 2019 року

Відбулося інформування присутніх щодо впровадження енергозберігаючих заходів, забезпечення ефективного використання енергоресурсів на об’єктах комунальної власності. Проаналізовано результати впроваджених енергоефективних заходів та визначено подальші кроки в сфері енергозбереження для отримання кращих показників економії ресурсів, що відповідно дозволить заощаджувати кошти місцевого бюджету.

 

4 липня 2019 року

03 липня  були виявлені факти самовільного будівництва по вул. Соборна (біля магазину „Візит“ та кафе „Європа“): встановлення пандусу та розбудови тимчасової споруди. Для вжиття термінових заходів та фіксації порушень міським головою Олексієм Рябоконем була викликана поліція та відповідні структурні підрозділи виконкому міської ради.

 

4 липня 2019 року

Вихованці старшої групи Пирятинського ДНЗ № 5 „Сонечко“ разом з вихователем Юлією Захожою приєднались до загальноукраїнської акції „День без поліетилену“. Діти вийшли за межі дитсадка, щоб донести дорослим про проблему забруднення довкілля поліетиленом.

 

3 липня 2019 року

 Сьогодні  відбулося засідання робочої групи з розробки Статуту Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади (далі-Статут).  Головний спеціаліст юридичного відділу виконкому міської ради Олександр Кудрявцев ознайомив учасників зібрання з пропозиціями депутата міської ради Войпанюка  В.К.  та Кубліцького М.І.  до розділів проекту Статуту. 

3 липня 2019 року

Шановні пирятинці! Запрошуємо Вас долучитись сьогодні 3 липня до Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів та загальноукраїнської акції „День без поліетилену“.  В подальшому  закликаємо  повністю відмовитись від використання пластикових виробів у побуті та повсякденному житті. 

3 липня 2019 року

З  01  липня  цього  року  вже  вчетверте  стартував  прийом  проектних  пропозицій  на  виконання  положень  Громадського  бюджету  (бюджету  участі).  З  01  липня  до   28  вересня  кожен  бажаючий  мешканець  нашої  ОТГ,  якому  виповнилося  14  років  має  можливість  подати  на  розгляд  свій  проект  та  внести  свій  вклад у  розвиток  нашої  громади.   

 

2 липня 2019 року

Мабуть невипадково Пирятин став центром зустрічі голів територіальних громад Полтавщини з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Адже Пирятинська ОТГ одна із  громад, що утворилась ще в першу хвилю децентралізації і яка безпосередньо втілює в життя реформу місцевого самоврядування та впроваджує ідеї децентралізації. Робоча зустріч розпочалася відвідуванням Центру надання адміністративних послуг виконкому Пирятинської міської ради. Тут  Володимира Гройсмана привітав міський голова Олексій Рябоконь.

 

2 липня 2019 року

  01 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва. На порядок денний винесено три питання. Одним з важливих питань було внесення змін до бюджету міської об’єднаної територіальної громади. Проект рішення був доопрацьований виконавчим комітетом міської ради з урахуванням нагальних потреб громади. 
2 липня 2019 року

Напружена безкомпромісна боротьба  тривала за шахівницями у дитячому турнірі. Переможці та призери визначилися лише в останньому турі. Серед юнаків І місце у Євгена Захарченко, ІІ місце посів Ілля Пітченко та ІІІ місце отримав Данило Гриценко. Серед дівчат І місце - Людмила Соболевська, ІІ місце - Аліса Вірченко, ІІІ місце - Анастасія Кійко.

 

1 липня 2019 року

Шкільний випускний є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожного учня. Його довго чекають і у кожній школі в підготовці до випускного вечора підходять з усією відповідальністю. Тож і цього року ця важлива подія в житті випускників, батьків та вчителів відбулась урочисто та на високому рівні. Тут були жарти, сміх і сльози, спогади і багато квітів.

 

1 липня 2019 року

Українським центром оцінювання якості освіти визначені та оголошені результати зовнішнього оцінювання, які зараховані  як результати ДПА з усіх тестових предметів.

1 липня 2019 року

Молодість визначається не віком, а відчуттям сили та бажанням жити і робити цей світ кращим. Пирятинці 30 червня дружно зібралися на Майдані Незалежності, а це означає, що ми – молоді та готові творити майбутнє. Увечері центр міста охопили масові гуляння. Працювала вулична торгівля, чудові атракціони для дітей та підлітків. Парк поблизу Меморіалу Слави перетворився на арт-простір: фотовиставку облаштували роботами місцевих фотохудожників Марини Хнирьової, Алли Однойко, Світлани Довгенко  та Віктора Рогового. Окремою експозицією був представлений Пирятинський краєзнавчий музей – старовинні фото на тему „Молодість“.


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Об’єктом відбору Конкурсу є бізнес-плани, які передбачають започаткування підприємницької діяльності, створення нових напрямів або розширення вже існуючих видів діяльності 

У рамках реалізації Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Пирятинській міській об’єднаній територіальній громаді 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради інформує про кандидата на посади керівників

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

З метою сприяння вирішенню питань у сфері бізнесу в найближчий час планується проведення зустрічі міського голови Олексія Рябоконя з місцевими підприємцями у форматі „Ранкова кава з мером“.  

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ДНЗ „Ромашка“ с. Олександрівка

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради інформує про кандидата на посаду керівника 

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської

ради шукає креативних, комунікативних спеціалістів, які вміють працювати у колективі та націлені на результат, і оголошує конкурс на зайняття вакантних посад: 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.214416 sec.)