37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
6 липня 2020 року
Головне меню
Актуально

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 12
візитів сьогодні: 1132
візитів всього: 175138
Корисні посилання
Анонси подій (архів)

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань, які виносяться на друге пленарне засідання сімдесятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання

02 липня 2020 року

09:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи;

15:00 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг

03 липня 2020 року

10:00 - з освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту;

10:30 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва

Засідання комісій будуть проходити в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості

03 липня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться друге пленарне засідання сімдесятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання

26 червня 2020 року, о 12:30, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться спільне засідання постійних комісій з питань планування, фінансів, бюджету, соціально – економічного розвитку та підприємництва, з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг і з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань, які виносяться на сімдесяту сесію Пирятинської міської ради сьомого скликання

23 червня 2020 року

10:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи;

14:15 - з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту;

15:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Засідання комісій будуть проходити в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості

 

26 червня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання сімдесятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання

16.06.2020 року о 10-00 в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості по вул.Пушкіна, 33 відбудеться перше засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств „Каштан“ та  „Готель „Пирятин“ щодо допуску до участі у конкурсі кожної з кандидатур.

 

З метою покращення транспортної інфраструктури, благоустрою міста та розвитку малого бізнесу виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс щодо встановлення зупинкових комплексів-тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Пирятин Полтавської області 

ЦНАП інформує: з 28 травня ЦНАП виконкому Пирятинської міської ради розпочав надання послуги „Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків“.

27 травня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

24 червня 2020 року о 14.00 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради у приміщенні центру дитячої та юнацької творчості.

Пирятинська  міська  рада  та  Національний  природний  парк  „Пирятинський“ в рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття з 22 травня по 22 червня 2020 року оголошують проведення міського конкурсу „Природні барви Пирятинського краю“.

25 травня 2020 року, о 15:00, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться засідання постійної комісії Пирятинської міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Калиновомостівський старостат Пирятинської міської ОТГ запрошує фельдшера на роботу у сільський ФАП.

 

Графік проведення постійних комісій з розляду питань, що виносяться на шістдесят дев’яту сесію Пирятинської міської ради

18 травня

13:00 - з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту

15:00 - з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ

19 травня

14:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

20 травня

15:00 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг

21 травня

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва

Засідання комісій будуть проводитися в Центрі дитячої та юнацької творчості

 

З 13 по 15 травня 2020 року на проїжджій частині вул. Полтавська біля будинку № 10 будуть проводитися ремонтні роботи

28 травня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться пленарне засідання шістдесят дев’ятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання

Зменшено карантинні заходи та відновлено роботу об’єктам торгівельного і побутового обслуговування, 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних підприємств „Каштан“ та „Готель „Пирятин“

З метою залучення до підприємницької діяльності осіб від 18 до 35 років, а також  учнів старших класів шкіл КУ „Обласний молодіжний центр“ Полтавської обласної ради  спільно із Інформаційним центром „Вікно в Америку“ організовують проведення безкоштовних вебінарів на тему „Молодь обирає бізнес. Створи свій бренд“.

Оголошено відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”.

З 7 травня ЦНАП розпочав прийом заяв на послуги „Надання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям,

До уваги жителів Олександрівського старостинського округу! 

07 травня 2020 року  відбудеться День міської ради в Олександрівському старостаті.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту вхідного ганку адмінбудинку міської ради, за адресою пл. Героїв Майдану, 2 

  У разі виникнення нагальних питань з життєдіяльності громади 28 та 29 червня, просимо вас звертатися за додатковим мобільним номером: 0505692770.
  

27.04.2020 року в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості по вул.Пушкіна, 33  відбудеться конкурсний відбір на посади керівників комунальних підприємств: „Каштан“, „Готель „Пирятин“.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на поставку металевих конструкцій для підвального приміщення ЗДО „Сонечко“.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту льоху ЗДО „Ромашка“ (технічне завдання).

 

14 квітня 2020 року, о 15:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться засідання відповідальної комісії з питань підготовки регуляторних актів-постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва

У рамках Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками оголошено конкурс за напрямком „Технічне переоснащення“.

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань другого пленарного засідання шістдесят восьмої сесії

06 квітня

14:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

15:00 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг

07 квітня

11:00 - з питань освіти, кульутри, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва

Засідання комісій будуть проходити в Центрі дитячої та юнацької творчості

09 квітня 2020 року, о 14:00, у Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин) відбудеться друге пленарне засідання шістдесят восьмої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди  запроваджують запобіжні профілактичні заходи з метою мінімізації ризику поширення коронавірусу.

 До 11 травня 2020 року обслуговування населення здійснюватиметься в електронному або телефонному режимах, також на території підприємства облаштована скринька для приймання документів.

У Пирятинській міській раді функціонує щоденна „гаряча“ телефонна лінія. Зателефонувавши за номером:  2-15-32, можна поспілкуватися з  керівництвом міської ради.

 01 квітня  з 13:00 по 15:00 - на зв’зку заступник міського голови Ігор Шикеринець.

02.04.2020 року о 10-00 в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості по вул.Пушкіна, 33 відбудеться перше засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств „Каштан“ та  „Готель „Пирятин“ щодо допуску до участі у конкурсі кожної з кандидатур.

 

31 березня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться перше пленарне засідання шістдесят восьмої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят восьмої сесії Пирятинської міської ради

 

26 березня

14:00 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг і з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Центо громадського діалогу)

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт по встановленню енергозберігаючих вікон в районному будинку культури по вул. Соборна, 59, а саме:

18 березня 2020 року, о 13:00, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться спільне засідання постійних комісій з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту, з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

18 березня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться пленарне засідання шістдесят сьомої позачергової сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання

 04 липня ви зможете поспілкуватися із заступником міського голови Варавою Максимом Володимировичем та поставити свої запитання за номером  3-23-53.

13 травня о 14.00 год. відбудеться чергове засідання виконкому міської ради. 

о 11.00 14 березня у приміщенні ЦНАПу за адресою м.Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2.

зустріч міського голови Олексія Рябоконя з підприємцями у форматі "Кава з мером".

Запрошуються усі бажаючі.

Довідки за телефоном: 066- 526 66 84.

До уваги жителів Олександрівського старостинського округу!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на посаду керівників:

комунального підприємства „Каштан“,

комунального підприємства „Готель „Пирятин“

 

Пирятинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області прийме на роботу кандидата на вакантну посаду - провідний лікар відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Пирятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

20.02.2020 року в приміщені бібліотеки Пирятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 по вул.Європейська, 2а  відбудеться конкурсний відбір на посади керівників комунальних підприємств: „Каштан“, „Пирятинський міський водоканал“, „Готель „Пирятин“. 

Графік проведення засідань постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради

24 лютого

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва (Центр громадського діалогу)

Запрошуємо активних мешканців багатоповерхових будинків на зустріч з експертом проєкту ЄС/ПРООН „Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень“.

25 лютого 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят шостої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт), а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту ЗДО „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

27.01.2020 року в приміщенні Пирятинського культурно-громадського центру по вул.Соборна, 59 (2 поверх, Клуб громадського діалогу) відбудеться перше засідання конкурсних комісій на посади керівників комунальних підприємств: „Каштан“, „Пирятинський міський водоканал“, „Готель „Пирятин“.

 

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят п’ятої сесії Пирятинської міської ради:

 

17 січня

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва

Засідання постійних комісій будуть проходити в Центрі громадського діалогу

 

20 січня 2020 року, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання шістдесят п’ятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання

До уваги жителів Калиновомостівського старостинського округу!

7 лютого  2020 року  відбудеться День міської ради в Калиновомостівському

 старостаті

02 липня 2020 року  о 16-00 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

 

8 квітня о 14:00 год. відбудеться чергове засідання виконкому міської ради. 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

 

07.07.2020 о 9 год. 00 хв. в ЦДЮТ за адресою вул.Пушкіна, 33 відбудеться засідання конкурсної комісії по визначенню керівника КП „Каштан“.

08.07.2020 о 9 год. 00 хв. в ЦДЮТ за адресою вул.Пушкіна, 33 відбудеться засідання конкурсної комісії по визначенню керівника КП „Готель „Пирятин“.

 

Пирятинська міська рада оголошує конкурс дитячих відеороликів про Пирятин!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Шикеринець Ігор Станіславович заступник міського голови 07 липня з 13:00 до 14:00 дасть відповіді на запитання за номером „гарячої телефонної лінії‘‘:  050-569-27-70 

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснює щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Чи повинні депутати Пирятинської міської ради керуватися етичним кодексом??
Так
354 (68.08 %)
Ні
166 (31.92 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.361008 sec.)