37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
2 червня 2020 року
Головне меню
Актуально

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

 Громадська організація „Освітньо-аналітичний центр розвитку громад“ розробив онлайн майданчик rynok.in.ua, на якому можна розмістити інформацію про власну продукцію.

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Повідомляємо, що   з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 32
переглядів: 372
візитів сьогодні: 228
візитів всього: 165509
Корисні посилання
Оголошено конкурс „Природні барви Пирятинського краю‘‘

Пирятинська  міська  рада  та  Національний  природний  парк  „Пирятинський“ в рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття з 22 травня по 22 червня 2020 року оголошують проведення міського конкурсу „Природні барви Пирятинського краю“.

Конкурсні роботи подаються до 15 червня 2020 року в електронному вигляді у відділ еколого-освітньої роботи та рекреації НПП „Пирятинський“ до 15 червня 2020 року на електронну адресу ekoos_parkpir@meta.ua

Вимоги до конкурсних робіт (одна на вибір):

Малюнок (1 аркуш, формат А4, техніка виконання довільна).

Фотографія (1 фото , формат А4).

Вірш (1 аркуш, формат А4, вимоги до оформлення тексту: шрифт Times New Roman 14, інтервал 1,5).

Твір, есе, розповідь , казка, легенда (1 аркуш ,формат А4, вимоги до оформлення тексту: шрифт Times New Roman 14, інтервал 1,5).

 Електронна презентація (до 15 слайдів) (Microsoft Offise PowerPoint).

 Обов’язково вказати: назву роботи, інформацію про автора (П.І.Б. , контактні телефони, в якому навчальному закладі навчається).

Критерії оцінювання конкурсних робіт

1. Творчий підхід та оригінальність у виконанні конкурсного завдання.

2. Уміння конкурсантів яскраво, змістовно та емоційно висловити свою думку. самостійність у виконанні поставленого завдання; добре знання змісту (тексту) обраного твору.

3. Художнє оформлення роботи.

4. Естетичний вигляд виконаного завдання.

5. Грамотність тексту.

 До участі запрошуються всі школярі міста.

                             Відділ еколого-освітньої роботи та рекреації

                                                    ekoos_parkpir@meta.ua

                              Контактна особа 050 255 1037 (Анастасія)


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

ЦНАП інформує: з 28 травня ЦНАП виконкому Пирятинської міської ради розпочав надання послуги „Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків“.

Пирятинська  міська  рада  та  Національний  природний  парк  „Пирятинський“ в рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття з 22 травня по 22 червня 2020 року оголошують проведення міського конкурсу „Природні барви Пирятинського краю“.

Калиновомостівський старостат Пирятинської міської ОТГ запрошує фельдшера на роботу у сільський ФАП.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних підприємств „Каштан“ та „Готель „Пирятин“

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Чи повинні депутати Пирятинської міської ради керуватися етичним кодексом??
Так
265 (64.63 %)
Ні
145 (35.37 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.469474 sec.)