37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
2 червня 2020 року
Головне меню
Актуально

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

 Громадська організація „Освітньо-аналітичний центр розвитку громад“ розробив онлайн майданчик rynok.in.ua, на якому можна розмістити інформацію про власну продукцію.

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Повідомляємо, що   з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 692
візитів сьогодні: 351
візитів всього: 165533
Корисні посилання
ОГОЛОШЕНО конкурс на 11 видів допомог за напрямками „Розвиток тваринництва та рибництва“ і „Садівництво та ягідництво“

До уваги фермерських господарств, сімейних ферм, особистих селянських господарств, соціальних закладів, які розташовані на території Полтавської області!

У рамках Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року з 9 квітня 2020 року ОГОЛОШЕНО конкурс на 11 видів допомог за напрямками „Розвиток тваринництва та рибництва“ і „Садівництво та ягідництво“.

Вид допомоги

Перелік учасників

Відшкодування вартості наданих послуг із штучного осіменіння телиць та корів

ФГ, сімейна ферма, ОСГ

Відшкодування вартості вакцини для хутрових тварин

ФГ, сімейна ферма, ОСГ

Фінансова підтримка за приріст поголів’я корів молочного напряму продуктивності власного відтворення

ФГ, сімейна ферма, ОСГ

Фінансова підтримка за закуплені племінні  телиці, нетелі або племінні корови молочного напряму продуктивності

ФГ, сімейна ферма, ОСГ

Відшкодування вартості придбаних корів, телиць

соціальні заклади Полтавської області

Відшкодування вартості доїльного обладнання та обладнання для переробки, зберігання молока, обладнання для заготівлі та переробки кормів)

соціальні заклади Полтавської області

Відшкодування витрат на доїльне обладнання, обладнання для переробки, зберігання молока, обладнання для заготівлі та переробки кормів

ФГ, сімейна ферма, ОСГ

Відшкодування витрат на доїльне обладнання, обладнання для переробки, зберігання молока, обладнання для заготівлі та переробки кормів, обладнання для утримання хутрових тварин

ФГ, сімейна ферма, ОСГ

Часткове відшкодування витрат пов’язаних з відновленням недіючих тваринницьких приміщень

ФГ

Компенсація в розмірі 30% вартості витрат, що понесені на посадку плодово-ягідних насаджень, встановлення систем зрошення та спорудження шпалери на площі не більше 2 га)

СГД

Компенсація витрат у розмірі 100%, при закладенні саду, ягідників,
встановлення систем зрошення та спорудження шпалери

загальноосвітні, професійно-технічні,спеціалізовані та дошкільні заклади, будинки-інтернати, медичні та соціальні заклади області та/або суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, що заклали плодово-ягідні насадження на ділянках, що знаходяться у використанні вищезазначених закладів.

 

За довідками звертатися до уповноваженої особи для визначення учасників програми, начальника   управління економіки виконкому Пирятинської міської ради Солдатової Ірини Вікторівни за телефоном 066-5266684 або на електронну адресу: irinasoldatova1964@gmail.com.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

ЦНАП інформує: з 28 травня ЦНАП виконкому Пирятинської міської ради розпочав надання послуги „Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків“.

Пирятинська  міська  рада  та  Національний  природний  парк  „Пирятинський“ в рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття з 22 травня по 22 червня 2020 року оголошують проведення міського конкурсу „Природні барви Пирятинського краю“.

Калиновомостівський старостат Пирятинської міської ОТГ запрошує фельдшера на роботу у сільський ФАП.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних підприємств „Каштан“ та „Готель „Пирятин“

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Чи повинні депутати Пирятинської міської ради керуватися етичним кодексом??
Так
265 (64.63 %)
Ні
145 (35.37 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.366822 sec.)