37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
27 травня 2018 року
Головне меню
Актуально

Маєш ідею?

Хочеш змінити своє місто?

Це легко!

Напиши проект і подай його з 1 квітня по  30 червня на громадський бюджет за адресою м. Пирятин, вул. Соборна 21.

 На громадських слуханнях  22 березня, о 17:30,  у Центрі дитячої та юнацької творчості, є змога навчитися писати проекти.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті в розділі Громадський бюджет та за телефонами: (095) 354 – 27 – 69; (066) 137 – 18 – 12; 2 – 04 – 12.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 42
візитів всього: 57169
Корисні посилання
Останні новини
27 травня 2018 року

Шановні Пирятинці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з величніших християнських свят – Трійці!

У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.

Різні народні обряди супроводжують святу Трійцю зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил, вселяють надію на краще майбутнє, примножують прагнення жити в мирі та творити добро на рідній землі.

25 травня 2018 року

24 травня відбулись засідання постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв'язку та сфери послуг та комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

25 травня 2018 року

24 травня в садочку „Червона шапочка“ для вихованців старшої вікової групи відбулося свято випускного.

25 травня 2018 року

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що відкриває двері у веселу пору канікул, а тим із вас, хто завершує навчання в школі, – у незвіданий світ самостійного та дорослого життя.

Навчальний рік промайнув швидко. Він був сповнений наполегливою працею, досягненням поставлених цілей, здобутками на ниві знань, науковими, творчими та спортивними досягненнями. Особливо відповідальним він був для випускників, адже для вас від порогу рідної школи відкриваються нові горизонти. Нині вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, майбутнє нашої громади і України! 

24 травня 2018 року

З метою зміцнення спільної роботи педагогів та батьків вже традиційно кожного травня в Центрі дитячої та юнацької творчості проходить тиждень сім’ї та громадськості.

24 травня 2018 року

23 травня відбулось засідання конкурсної комісії щодо визначення підрядників для проведення поточних ремонтів приміщення Олександрівського сільського клубу та покрівлі Калиновомостівської школи.

24 травня 2018 року

23 травня в Центрі громадського діалогу відбувся семінар для депутатів міської ради на тему „Постійні комісії як інструмент депутата місцевої ради“. Серед доповідачів – депутат, голова однієї з постійних комісій міської ради Василь Войпанюк, секретар міської ради Тетяна Чайка, головний спеціаліст юридичного відділу виконкому міської ради Олександр Кудрявцев та начальник відділу інформаційних технологій та захисту інформації Андрій Божко.

24 травня 2018 року

У 2018 році одним із округів проведення ЗНО-2018 з української мови та літератури у Полтавській області визначено місто Пирятин. 24 травня 2018 року в окрузі працюватиме 2 пункти тестування: на базі Пирятинського ліцею та Опорного закладу Пирятинської зш І-ІІІ ст. № 6. Орієнтовна кількість учасників – 472 (з Пирятинського, Гребінківського та Чорнухинського районів), у якості персоналу буде залучено 80 педагогічних працівників.

22 травня 2018 року

21 травня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту. 

22 травня 2018 року

Протягом п'яти робочих днів з дня проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення) учасники зовнішнього оцінювання можуть подати заяву щодо участі в додатковій сесії.


Пошук по сайту
 
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради проводить закупівлю житла особам з числа дітей сиріт та для дитячого будинку сімейного типу. Планується придбати 2-4 однокімнатні квартири та будинок загальною площею до 180 кв.м.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт по облаштуванню водозбору з даху ДНЗ „Пролісок“.

31 травня 2018 року, о 9:00, в міській раді, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

31 травня 2018 року, 0 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям прийняти участь у тендерах, що проходять на сторінці електронних закупівель „Прозоро“.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт із заміни дверей на енергозберігаючі, на об’єкті ДНЗ „Червона шапочка“, вул. Ярмаркова, 71, м.Пирятин, Полтавська обл.

30 травня 2018 року, о 13:00, у конференц-залі Пирятинського ліцею, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

06 червня 2018 року, о 14:00, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться тридцять дев’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Пирятинської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 4 Пирятинської міської ради Полтавської області

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
197 (51.17 %)
Ні
182 (47.27 %)
Не цікавлюсь
6 (1.56 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.149606 sec.)