37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 серпня 2018 року
Головне меню
Актуально

Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення повторних виборів старост у с. Калинів Міст

Шановні жителі громади! 

Зробіть місто красивим і отримайте подарунок!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою міста  до Дня Пирятина „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 18
візитів сьогодні: 51
візитів всього: 64286
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Останні новини
21 серпня 2018 року

    Сьогодні  відбулася робоча зустріч  з представниками Полтавської філії ПАТ Укртелеком“.  Міський голова Олексій Рябоконь  зазначив, що інтернет сьогодні – це стабільність, якість та найсучасніші технології для суспільства. Наша громада повинна мати повний спектр телекомунікаційних послуг, які б давали можливість вільно спілкуватися та використовувати сучасні інформаційні технології у роботі та побуті. 

20 серпня 2018 року

  20 серпня у виконавчому комітеті міської ради відбулося засідання робочої  групи    по     розгляду    звітів    комунальних    підприємств, окрім КП „Каштан“, яке свій звіт за І півріччя 2018 року не подало.

  У засіданні взяли участь заступники міського голови Ігорь Шикеринець та  Максим Варава, спеціалісти управління економіки виконкому міської ради.

 

 

18 серпня 2018 року

В суботу, 18 серпня, на літньому майданчику  Центру дитячої та юнацької творчості знову звучала музика.   Цього разу тут оплесками зустрічали колектив Центру дитячої та юнацької творчості.

Глядачям подарували пісні у виконанні Альони Масляник, Маргарити Дмитренко, Альони Литвиненко, Ілони Ростопіри, дуету Максима Андрейка та Маргарити Дмитренко.

18 серпня 2018 року

18 серпня біля пам’ятника Тараса Шевченка жителі міста зустрічали представників української діаспори з Австралії під акорди бандури, які линули від рученят Софійки Заїки. Учасники заходу оплесками вітали прапор України, який облетів весь світ! Свої підписи на ньому залишили англійці, американці, австрійці, італійці, німці та французи. Українці всього світу передали свої найщиріші слова землякам! З аеропорту Бориспіль прапор прибув до Пирятина. Наше місто - єдине в Україні (окрім столиці), де побував легендарний прапор.

18 серпня 2018 року

17 серпня відбулося засідання комісії з присудження стипендій міської ради обдарованим дітям Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади. На розгляд комісії було подано 20 кандидатур на присудження стипендій міської ради від закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

18 серпня 2018 року

 

Саме підтакою назвою розпочато зустрічі міського голови з представниками бізнесу. 18 серпня у кафе „Дольче Віта“ відбулась зустріч міського голови Олексія Рябоконя з представниками бізнесу у форматі „Ранкова кава з мером“. В заході взяли участь три підприємці.

18 серпня 2018 року

     Начальник управління економіки виконкому Пирятинської міської ради Ірина Солдатова взяла участь в семінарі „Розвиток інвестиційних інструментів громад Полтавської області“, організований Полтавською облдержадміністрацією за сприяння проекту „Партнерство для розвитку міст“ („Проміс“).

17 серпня 2018 року

 

  17 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Пирятинської міської ради. Одним із основних питань цього засідання було питання забезпечення   жителів  Пирятинської  міської  ради   послугами первинної медицини. Адже впровадження програми медичних гарантій для населення є першочерговим завданням.  Директор комунального підприємства „Пирятинський центр первинної медико-санітарної допомоги“ Пирятинської районної ради Ірина Дядькова  поінформувала про стан реформування медичної галузі. У своєму виступі вона сказала і про недостатнє фінансування  матеріально-технічної  бази первинної медицини.      

17 серпня 2018 року

16 серпня відбулося засідання комісії з надання разової грошової допомоги малозабезпеченим та хворим громадянам Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади. Було розглянуто дев’ять заяв громадян, які потребують матеріальної допомоги на лікування.

17 серпня 2018 року

   16 серпня відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора та вчителя-логопеда інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти молоді та спорту Пирятинської міської ради.

   Пирятинський ІРЦ утворено рішенням тридцять восьмої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 06.06.2018 № 167 „Про створення інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради

 

       


Пошук по сайту
 
Анонси подій

21 серпня, в Центрі громадського діалогу, відбудуться засідання постійних комісій:

о 09:30 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг;

о 10:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи;

о 14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Пирятинська міська рада продовжує літній „Сезон творчих зустрічей“. Запрошуємо пирятинців та гостей міста на літній майданчик  Центру дитячої та юнацької творчості відпочити разом з творчими особистостями нашої громади.

Для вирішення актуальних питань розвитку бізнесу, підтримки ініціатив підприємців запровадилися систематичні зустрічі міського голови з бізнесменами у форматі „Ранкова кава з мером“.

23 серпня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 33, м. Пирятин), відбудеться сорок друга сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади в загальному відділі та інформаційного забезпечення виконкому міської ради

Пирятинська міська рада приймає пропозиції від активних громадян нашого міста щодо втілення в життя креативних ідей під час проведення святкових заходів з нагоди Дня міста Пирятина 22 вересня 2018 року.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, перейменовувати вулиці населених пунктів Пирятинської міської ОТГ, що названі на честь російських поетів і письменників „золотої доби“ та „срібної доби“ російської літератури?
Так
9 (12.68 %)
Ні
62 (87.32 %)
Мені байдуже
0 (0 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.161678 sec.)