37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 серпня 2018 року
Головне меню
Актуально

Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення повторних виборів старост у с. Калинів Міст

Шановні жителі громади! 

Зробіть місто красивим і отримайте подарунок!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою міста  до Дня Пирятина „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 7
візитів сьогодні: 51
візитів всього: 64286
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Анонси подій (архів)

В суботу, 11 серпня, о 18.00 запрошуємо на концерт Андрія Клименка „Пісні обпалені Афганом“, який відбудеться на літньому майданчику Центру дитячої та юнацької творчості.

07 серпня 2018 року, о 14 годині, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

27 липня 2018 року, о 13 годині, в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості, відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи і з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв‘язку та сфери послуг.

23 липня, у приміщенні міської ради, відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

Шановні жителі та гості Пирятина! 6 липня о 19 годині на острові Масальському відбудеться традиційне театралізоване свято „Ой на  Івана, ой на Купала“.

В програмі свята: театралізоване Купальське дійство, конкурс на кращий віночок, ігри та розваги, концертна програма, святкова торгівля, атракціони і дискотека.

24 червня о 15.00 на острові Масальському (жіночий пляж) депутат міської ради Аліна Мірошніченко та фотограф Світлана Довгенко влаштовують безпрецедентне для нашого містечка дійство – Фестиваль фарб! 

26 червня 2018 року, о 14 годині, в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості, відбудеться сорокова сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

19 червня 2018 року, о 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

20 червня 2018 року, 0 15:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт з облаштування водозбору з даху ДНЗ „Пролісок“.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс 
на зайняття вакантної посади
у фінансовому управлінні міської ради
 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради проводить закупівлю житла особам з числа дітей сиріт та для дитячого будинку сімейного типу. Планується придбати 2-4 однокімнатні квартири та будинок загальною площею до 180 кв.м.

01 червня 2018 року, о 13:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

01 червня 2018 року, 0 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться зведене засідання постійних комісій міської ради.

30 травня 2018 року, о 13:00, у конференц-залі Пирятинського ліцею, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

20 травня о 10.00 на стадіоні „Ювілейний“ відбудеться турнір ветеранів (40 років+).

Зустрічаються команди Лубенського, Гребінківського, Оржицького та Пирятинського районів.

Обласний турнір приурочено до 30-ї річниці футбольної діяльності на Полтавщині Сергія Плетіня.

18 травня об 11.00 в урочищі Пирогова Левада відбудеться мітинг-реквієм та молебень за невинноубієнними в пам’ять про мирних жителів, які загинули від рук нацистських окупантів.

06 червня 2018 року, о 14:00, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться тридцять дев’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги жителів

Калиновомостівського

старостинського округу!

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

в управлінні економіки виконкому міської ради

19 травня в Пирятині відзначатиметься День Європи в Україні та День вишиванки.

В програмі святкових заходів: 

- о 10.00 на центральній вулиці міста розпочнеться спортивно-атлетичне свято „Пирятинська миля“;

- о 17.00 на майданчику біля Пирятинської школи естетичного виховання відбудеться святковий концерт учнів закладу;

- о 19.00 на площі перед районним Будинком культури відбудеться великий святковий концерт аматорів сцени Пирятинщини;

- о 21.00 на площі перед районним Будинком культури відбудеться святкова дискотека.

Усіх бажаючих запрошуємо на свято! 

15 травня 2018 року, в приміщенні міської ради, відбудуться засідання постійних комісій міської ради:

об 11:00 - з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони природи та соціального захисту;

0 12:30 - з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ;

о 13:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

11 травня 2018 року, о 10:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ.

13 травня о 12.00 на острові Масальський відбудеться пісенно-мистецьке свято „Травневий калейдоскоп“.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту Олександрівського сільського клубу.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту м’якої покрівлі у Калиновомостівській школі, с.Калинів Міст, вул. Тімірязєва,14.

 12 травня о 14.00 в Пирятинському районному Будинку культури  вчетверте відбудеться фестиваль авторської пісні, присвячений пам’яті Володимира Прокопенка.

У понеділок, 07 травня, о 17 годині, у Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться звіт міського голови Рябоконя О.П. перед громадою за 2017 рік. Запрошуємо до участі у цьому заході.

За ініціативи постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи 28 квітня 2018 року, о 12 годині, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудуться громадські слухання з питання намірів ТОВ „Баришівська зернова компанія“ щодо будівництва цеху по змішуванню мінеральних добрив.


 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по заміні вікон на енергозберігаючі.

Пробне ЗНО відбудеться 31.03.2018 у Пирятинській зш І-ІІІ ст. №6

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт)

Пробне ЗНО у Пирятинському ліцеї 24.03.2018

Пирятинський краєзнавчий музей Пирятинської міської ради оголошує виставку-конкурс „Диво-писанка 2018“. Учасниками може бути кожен бажаючий

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Пирятинської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 4 Пирятинської міської ради Полтавської області

Пирятинська міська рада оголошує проведення громадських слухань про хід реалізації проекту „Реконструкція існуючого невпорядкованого сміттєзвалища під полігон твердих побутових відходів для м.Пирятин  Пирятинського району Полтавської області“

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

в управлінні економіки виконкому міської ради

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Пирятинської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 4 Пирятинської міської ради Полтавської області

Запрошуємо вас на свято Водохреща, яке відбудеться  19 січня, о 12 годині, на острові Масальський.

10 травня 2018 року, о 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться  засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 17 серпня об 13:00  відбудеться позачергове засідання виконкому міської ради 


Пошук по сайту
 
Анонси подій

21 серпня, в Центрі громадського діалогу, відбудуться засідання постійних комісій:

о 09:30 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг;

о 10:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи;

о 14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Пирятинська міська рада продовжує літній „Сезон творчих зустрічей“. Запрошуємо пирятинців та гостей міста на літній майданчик  Центру дитячої та юнацької творчості відпочити разом з творчими особистостями нашої громади.

Для вирішення актуальних питань розвитку бізнесу, підтримки ініціатив підприємців запровадилися систематичні зустрічі міського голови з бізнесменами у форматі „Ранкова кава з мером“.

23 серпня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 33, м. Пирятин), відбудеться сорок друга сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади в загальному відділі та інформаційного забезпечення виконкому міської ради

Пирятинська міська рада приймає пропозиції від активних громадян нашого міста щодо втілення в життя креативних ідей під час проведення святкових заходів з нагоди Дня міста Пирятина 22 вересня 2018 року.

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, перейменовувати вулиці населених пунктів Пирятинської міської ОТГ, що названі на честь російських поетів і письменників „золотої доби“ та „срібної доби“ російської літератури?
Так
9 (12.68 %)
Ні
62 (87.32 %)
Мені байдуже
0 (0 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.35008 sec.)