37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 січня 2019 року
Головне меню
Актуально

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області виявлені факти підроблення офіційних документів, печаток, штампів, бланків, тощо.

 Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчим комітетом Пирятинської міської ради з 1 жовтня 2018 року розпочато перереєстрацію громадян, які 

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 8
візитів сьогодні: 140
візитів всього: 78076
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Анонси подій (архів)

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Полтавської області:

 

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Полтавської області на час відсутності основного працівника.

 

 

28 листопада в приміщенні міської ради відбудуться засідання постійних комісій:

о 14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва;

о 15:00 - з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ.

22 листопада, о 10:30, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи..

16 листопада 2018 року, о 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

        Запрошуємо вас на урочистості та святковий концерт з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, які відбудуться 9 листопада о 13 годині в Пирятинській школі естетичного виховання!

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

 У вас є ідеї щодо розвитку нашої громади, які можуть бути включені до Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської ОТГ на 2019 рік? 

Чекаємо на ваші пропозиції!

19 жовтня 2018 року, о 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

 

Офісом з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України оголошено конкурс на участь у національних безкоштовних освітніх програмах для підприємців та експортерів: ,,Export Revolution Ukraine” та ,,Creative Export Ukraine.

Термін подачі заявок до 17.10.2018 року

 

 

28 вересня 2018 року, о 10:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Ви маєте шанс перетворити ваше місто на місто вашої мрії, віддавши свій голос за запропоновані проектні пропозиції, які будуть реалізовані владою  наступного року.

 

Шановні жителі та гості нашого міста!

До вашої уваги святкові заходи проведення Дня міста, які відбудуться 22 вересня 2018 року

Підтримайте голосуванням проекти членів нашої громади, які беруть участь у конкурсі Бюджету участі Полтавської області-2018

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує взяти участь у конкурсі на поставку енергозберігаючих вікон та дверей

11 вересня 2018 року  о 14.00 год. в Центрі громадського діалогу відбудеться

засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

 

Виконком міської ради оголошує міський конкурс „Кращий підприємець Пирятинської ОТГ – 2018“. Участь в конкурсі здійснюється на підставі подання Ради підприємців при виконкомі міської ради, виконкому міської ради, державних органів виконавчої влади, об’єднань підприємців, профспілкових та громадських організацій. Заява на участь в конкурсі також може бути подана  суб’єктами господарювання самостійно.

 

Для вирішення актуальних питань розвитку бізнесу, підтримки ініціатив підприємців запровадилися систематичні зустрічі міського голови з бізнесменами у форматі „Ранкова кава з мером“.

23 серпня, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул. Пушкіна, 33, м. Пирятин), відбудеться сорок друга сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади в загальному відділі та інформаційного забезпечення виконкому міської ради

В суботу, 11 серпня, о 18.00 запрошуємо на концерт Андрія Клименка „Пісні обпалені Афганом“, який відбудеться на літньому майданчику Центру дитячої та юнацької творчості.

07 серпня 2018 року, о 14 годині, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

27 липня 2018 року, о 13 годині, в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості, відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи і з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв‘язку та сфери послуг.

23 липня, у приміщенні міської ради, відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

Шановні жителі та гості Пирятина! 6 липня о 19 годині на острові Масальському відбудеться традиційне театралізоване свято „Ой на  Івана, ой на Купала“.

В програмі свята: театралізоване Купальське дійство, конкурс на кращий віночок, ігри та розваги, концертна програма, святкова торгівля, атракціони і дискотека.

24 червня о 15.00 на острові Масальському (жіночий пляж) депутат міської ради Аліна Мірошніченко та фотограф Світлана Довгенко влаштовують безпрецедентне для нашого містечка дійство – Фестиваль фарб! 

26 червня 2018 року, о 14 годині, в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості, відбудеться сорокова сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

19 червня 2018 року, о 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

20 червня 2018 року, 0 15:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт з облаштування водозбору з даху ДНЗ „Пролісок“.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

в управлінні економіки виконкому міської ради

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс 
на зайняття вакантної посади
у фінансовому управлінні міської ради
 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради проводить закупівлю житла особам з числа дітей сиріт та для дитячого будинку сімейного типу. Планується придбати 2-4 однокімнатні квартири та будинок загальною площею до 180 кв.м.

01 червня 2018 року, о 13:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

01 червня 2018 року, 0 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться зведене засідання постійних комісій міської ради.

30 травня 2018 року, о 13:00, у конференц-залі Пирятинського ліцею, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

20 травня о 10.00 на стадіоні „Ювілейний“ відбудеться турнір ветеранів (40 років+).

Зустрічаються команди Лубенського, Гребінківського, Оржицького та Пирятинського районів.

Обласний турнір приурочено до 30-ї річниці футбольної діяльності на Полтавщині Сергія Плетіня.

18 травня об 11.00 в урочищі Пирогова Левада відбудеться мітинг-реквієм та молебень за невинноубієнними в пам’ять про мирних жителів, які загинули від рук нацистських окупантів.

06 червня 2018 року, о 14:00, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться тридцять дев’ята сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання.

До уваги жителів

Олександрівського

старостинського округу!

 

19 травня в Пирятині відзначатиметься День Європи в Україні та День вишиванки.

В програмі святкових заходів: 

- о 10.00 на центральній вулиці міста розпочнеться спортивно-атлетичне свято „Пирятинська миля“;

- о 17.00 на майданчику біля Пирятинської школи естетичного виховання відбудеться святковий концерт учнів закладу;

- о 19.00 на площі перед районним Будинком культури відбудеться великий святковий концерт аматорів сцени Пирятинщини;

- о 21.00 на площі перед районним Будинком культури відбудеться святкова дискотека.

Усіх бажаючих запрошуємо на свято! 

15 травня 2018 року, в приміщенні міської ради, відбудуться засідання постійних комісій міської ради:

об 11:00 - з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони природи та соціального захисту;

0 12:30 - з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ;

о 13:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва.

11 травня 2018 року, о 10:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ.

13 травня о 12.00 на острові Масальський відбудеться пісенно-мистецьке свято „Травневий калейдоскоп“.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту Олександрівського сільського клубу.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по поточному ремонту м’якої покрівлі у Калиновомостівській школі, с.Калинів Міст, вул. Тімірязєва,14.

 12 травня о 14.00 в Пирятинському районному Будинку культури  вчетверте відбудеться фестиваль авторської пісні, присвячений пам’яті Володимира Прокопенка.

У понеділок, 07 травня, о 17 годині, у Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться звіт міського голови Рябоконя О.П. перед громадою за 2017 рік. Запрошуємо до участі у цьому заході.

За ініціативи постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи 28 квітня 2018 року, о 12 годині, в Центрі дитячої та юнацької творчості, відбудуться громадські слухання з питання намірів ТОВ „Баришівська зернова компанія“ щодо будівництва цеху по змішуванню мінеральних добрив.


 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує будівельним організаціям взяти участь у конкурсі на виконання робіт по заміні вікон на енергозберігаючі.

Пробне ЗНО відбудеться 31.03.2018 у Пирятинській зш І-ІІІ ст. №6

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання дорожніх робіт (ямковий ремонт)

Пробне ЗНО у Пирятинському ліцеї 24.03.2018

Пирятинський краєзнавчий музей Пирятинської міської ради оголошує виставку-конкурс „Диво-писанка 2018“. Учасниками може бути кожен бажаючий

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Пирятинської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 4 Пирятинської міської ради Полтавської області

Пирятинська міська рада оголошує проведення громадських слухань про хід реалізації проекту „Реконструкція існуючого невпорядкованого сміттєзвалища під полігон твердих побутових відходів для м.Пирятин  Пирятинського району Полтавської області“

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

в управлінні економіки виконкому міської ради

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Пирятинської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 4 Пирятинської міської ради Полтавської області

Запрошуємо вас на свято Водохреща, яке відбудеться  19 січня, о 12 годині, на острові Масальський.

10 травня 2018 року, о 14:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться  засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.


Пошук по сайту
 
Асоціація ОТГ
Smart
Анонси подій

21 січня, о 13:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Полтавської області:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

в управлінні економіки виконкому міської ради:

 

провідний спеціаліст відділу економічного аналізу та розвитку

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

в управлінні економіки виконкому міської ради

31 січня, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться сорок сьома сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання

  

 У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради  запрацював мобільний офіс, який обслуговує клієнтів „на дому“. Новий сервіс працює для людей з особливими потребами, з інвалідністю та для громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Оцініть, будь ласка, якість надання адміністративних послуг ЦНАПом виконкому міської ради.
Задоволений
4 (57.14 %)
Не задоволений
0 (0 %)
Не звертався
3 (42.86 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.453758 sec.)