37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 січня 2019 року
Головне меню
Актуально

Пропозиції (зауваження) мешканців територіальної громади, які бажають долучитися до громадського обговорення проекту Статуту територіальної громади, подаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту Статуту територіальної громади в письмовій або електронній формі на офіційну адресу виконкому міської ради: – електронну: office@pyryatyn-mrada.gov.ua чи поштову: вул. Соборна, 21, м.Пирятин, Полтавська обл., 37000.

 

Відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області виявлені факти підроблення офіційних документів, печаток, штампів, бланків, тощо.

 Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, виконавчим комітетом Пирятинської міської ради з 1 жовтня 2018 року розпочато перереєстрацію громадян, які 

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Відділ державної реєстрації виконкому Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 448
візитів сьогодні: 137
візитів всього: 78075
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Шановні пирятинці та гості міста-мешканці Полтавської області!

Підтримайте голосуванням проекти членів нашої громади, які беруть участь у конкурсі Бюджету участі Полтавської області-2018:

 

          № 190 „Активні освітяни – активні громадяни" - автор Шкурупій Лариса Григорівна.

         Проект передбачає створення на базі шкіл освітнього округу Пирятинської міської об'єднаної територіальної громади своєрідних громадських хабів і, як результат, посилення участі громадян (в тому числі учнівської молоді) у прийнятті важливих для громади рішень шляхом впровадження спеціальних освітніх сесій. Тематики освітніх уїк-ендів: основи проектного менеджменту, ефективна комунікація, лідерство, молодіжне самоврядування, медіаосвіта та медіакультура і інші. Тематики літньої школи: „Механізми та інструменти розвитку громади". „Партнерство в громаді".

 

          № 191 „Зупинки, як картинки"автори Шаповал Дмитро Григорович, Тарасовський Іван Олександрович.

          Проект спрямований на формування креативних „візитних карток" у селах Олександрівка, Калинів Міст, Верхоярівка Пирятинської міської об'єднаної територіальної громади шляхом художньому розпису сумних та непривабливих зупинок громадського транспорту радянських часів, причому так, щоб могли позаздрити і у великих містах, бо зробити свої рідні села кращими і неповторними прагнуть їх жителі.

 

          № 192 „Сонячне WI-FI дерево в Пирятині – крокуємо в Європу"автор Новіков Олександр Олександрович.

         В районі міського скверу з фонтаном по вул. Соборна в місті Пирятин, пропонується облаштувати місце з безкоштовним точковим WI-FI доступом та з 8-ма USB-розетками для зарядки різноманітних гаджетів. Об'єкт матиме вигляд імпровізованого дерева з листям, виготовленого з металу, його гілки триматимуть сонячні панелі (5 штук), в стовбур буде вмонтований акумулятор для накопичення електроенергії.

 

          № 225 „Пирятинщина за здоровий спосіб життя"автор Кабушка Юлія Вікторівна.

         Проектом планується встановлення зовнішнього LED-екрану в місті Пирятин для соціальної реклами, висвітлення інформації по формуванню здорового способу життя, занять спортом, здорового харчування, профілактики вживання алкоголю, наркотиків, запобігання поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 

       УВАГА! Голосування триватиме з 14 по 30 вересня як в електронному, так і в паперовому варіантах.

 

         Лінк для електронного голосування: http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua.

         НАГАДУЄМО! Електронні голоси дають більше балів, аніж паперові, тому просимо агітувати і допомагати людям голосувати через інтернет.

 

        Як проголосувати?

 

  • Зареєструватися на сайті Бюджету участі Полтавської області   (http://bu.oblrada-pl.gov.ua) за допомогою картки АТ КБ „Приват Банк", ПАТ „Ощадбанк" або електронного цифрового підпису.
  • Знайти проект за номером або назвою - № 192 „Сонячне WI-FI дерево в Пирятині – крокуємо в Європу".
  • Проголосувати (інструкція).

 

        Пункт для паперового голосування за проекти розміщений в приміщенні ЦНАПу виконкому Пирятинської міської ради по пл. Героїв Майдану, 2. Кожен громадянин, якому виповнилось 14 років, заповнює паперовий бланк для голосування встановленого зразка, зазначаючи ПІБ, контактний телефон, серію та номер паспорта. Один виборець зможе проголосувати лише один раз і обрати від 1 до 3 проектів, що сподобалися.

 

        ПАМ'ЯТАЙТЕ! Ви можете відіграти важливу роль в реалізації проектів, лише проголосувавши за ті, які, на Вашу думку, покращать життя в нашій об'єднаній громаді!


Пошук по сайту
 
Асоціація ОТГ
Smart
Анонси подій

21 січня, о 13:00, в Центрі громадського діалогу, відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Полтавської області:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

в управлінні економіки виконкому міської ради:

 

провідний спеціаліст відділу економічного аналізу та розвитку

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

в управлінні економіки виконкому міської ради

31 січня, о 14:00, в приміщенні Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться сорок сьома сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання

  

 У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Пирятинської міської ради  запрацював мобільний офіс, який обслуговує клієнтів „на дому“. Новий сервіс працює для людей з особливими потребами, з інвалідністю та для громадян, які знаходяться на стаціонарному лікуванні

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні пирятинці!

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Оцініть, будь ласка, якість надання адміністративних послуг ЦНАПом виконкому міської ради.
Задоволений
4 (57.14 %)
Не задоволений
0 (0 %)
Не звертався
3 (42.86 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.220814 sec.)