Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства

31 травня 2023 року, о 13:00 годині, у великій залі адмінбудинку (вул. Соборна,42, м.Пирятин) скликається пятдесят друга сесія Пирятинської міської ради восьмого скликання.

На сесію запрошуються депутати Пирятинської міської ради, Полтавської обласної ради, Лубенської районної ради, керівники та представники комунальних підприємств, установ, організацій причетні до розгляду питань порядку денного, ЗМІ.

 

28 травня 2023 року
Багатими на спортивні події видалися вихідні: наше місто приймало відкритий Чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2010-2015 років народження. 
 
До Пирятина з'їхалося понад 210 учасників, які представляли 10 команд, як з нашої, так і з сусідніх Чернігівської та Сумської областей. На міському стадіоні змагалися юні спортсмени з Пирятина, Лохвиці, Прилук, Ніжина, Миргорода, Лубен, Кременчука, Гребінки, Ромен.   
26 травня 2023 року

Кіберполіція України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіапросторі.

 

26 травня 2023 року

У зв’язку з дією воєнного стану в Україні допускаються фото, відеозаписи, створені в домашніх умовах.

Фестиваль-конкурс проходить в один тур, онлайн.

На конкурс подаються роботи (твори, виступи), які не брали участь в інших фестивалях, конкурсах.

 

25 травня 2023 року

Суть проєкту – ті, хто мають чим поділитися (одяг, взуття, іграшки) можуть принести та залишити речі, а ті, хто потребує та підпадає під відповідну категорію – можуть прийти та взяти все необхідне. Допомога видається вимушено переміщеним особам та сім’ям з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

25 травня 2023 року

Завершився етап підготовки до чергової сесії міської ради – відбулося засідання депутатської постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності

Депутатами було детально опрацьовано проєкти рішень з 29-ти питань порядку денного.

Зокрема розглянуто внесення змін до 13 діючих програм галузей охорони здоров'я, фізичної культури та спорту, комунального напрямку. Більшість змін пропонується провести в межах кошторисних призначень відповідних програм.

Оголошення
Доступ до публічної інформації
Бюджет
Для інвесторів
Для громади
Герої не вмирають!
Безпека громади
Охорона здоров’я
Соціальний захист
Освіта
Культура
Житлово-комунальне господарство
Наше місто

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua