Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
14 травня 2025 року 08:56

У Вишневому відкрито меморіальну дошку на честь Сергія Ковтуна

Сьогодні у селі Вишневому, на стіні школи, відкрито меморіальну дошку на честь Сергія Ковтуна — мужнього воїна, випускника, захисника України. Він пішов боронити рідну землю і загинув, залишивши після себе неоціненний спадок — приклад справжньої відданості, сили духу і любові до Батьківщини.

Біля школи зібралися ті, хто знав Сергія: батьки, рідні, друзі, вчителі, односельці. Вони прийшли не лише з квітами, а з пам’яттю у серці. Прийшли, щоб подякувати. Прийшли, щоб вшанувати.

Народився Сергій Ковтун 21 квітня 1982 року в селі Вишневе. Після закінчення школи у Вишневому вступив на навчання до Лубенського лісотехнічного коледжу. Строкову службу у лавах Збройних сил України проходив у прикордонних військах. Працював у Пирятинському лісгоспі, далі був торговим представником на Лубенських підприємствах, служив у підрозділі охорони Національної поліції. Добровільно став на захист України у лютому 2023 року. Загинув молодший сержант Сергій Ковтун 15 січня 2024 року в результаті мінометного обстрілу.

Слова підтримки, співчуття і глибокої гордості за Героя лунали від секретаря Пирятинської міської ради Сергія Пазюка та старости Харківецького старостинського округу Олександра Самбура.

Сергій Ковтун — символ мужності, який відтепер щодня буде нагадувати школярам, якою дорогою ціною здобувається мир.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua