Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства

29 травня 2024 року, о 13:00, у великій залі адмінбудинку скликається сімдесят четверта сесія Пирятинської міської ради восьмого скликання.

На сесію запрошуються депутати Пирятинської міської ради, Полтавської обласної ради, Лубенської районної ради, керівники та представники комунальних підприємств, установ, організацій, причетні до розгляду питань порядку денного.

 

23 травня 2024 року
Проведенням засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності завершився цикл підготовки до чергової, 74-ї сесії Пирятинської міської ради 8 скликання. 
 
23 травня 2024 року

23 травня відзначається День Героїв  - борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції Гідності, бійців АТО/ООС на сході, нинішніх захисників України.

23 травня 2024 року

Стартує національна освітньо-грантова програма «Траєкторія» для ветеранів, військових та другого з подружжя. 

Мета Програми — надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування й розвитку власної справи. Програму ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора». 

 

22 травня 2024 року

В ході засідання комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та сфери послуг опрацьовано проєкти рішень щодо затвердження нових та внесення змін до діючих програм сфери ЖКГ.

 

22 травня 2024 року

Керуюча справами виконкому міської ради Ірина Козін та головний спеціаліст відділу земельних та екологічних питань Ірина Ящик, на запрошення Володимирівського міського голови Ігора Пальонки, долучилися до роботи круглого столу "Обговорення моделей співпраці громад Волинської області в межах одного субкластеру з питань спільного управління відходами". 

Герої не вмирають!
Оголошення
Доступ до публічної інформації
Бюджет
Економіка та інвестиції
Для громади
Безпека громади
Охорона здоров’я
Соціальний захист
Освіта
Культура
Житлово-комунальне господарство
Наше місто
Трудовий архів
Надзвичайна кредитна програма для відновлення України
Долучайтесь до лав ЗСУ

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua