37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 січня 2020 року
Головне меню
Актуально

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 59
візитів сьогодні: 235
візитів всього: 125903
Корисні посилання
Повідомлення про оприлюднення проекту Схеми планування території Пирятинської міської ОТГ

Повідомлення про оприлюднення проекту Схеми планування території Пирятинської міської ОТГ Полтавської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку :

1) Схема планування території громади є містобудівною документацією місцевого рівня, яка призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження Пирятинської міської ради.

Метою розроблення схеми планування території є створення та підтримка сприятливого життєвого середовища. Схема планування території визначає, зокрема, основні принципи і напрямки організації охорони навколишнього природного середовища, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів.

 Умови для реалізації видів діяльності та об’єктів, які матимуть значний вплив на довкілля, визначаються Схемою планування території відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Згідно зі ст.24 регулюється вибір, надання земельних ділянок, зміна функціонального та цільового призначення територій.

В основу формування державної екологічної політики покладено принцип, згідно з яким екологічна безпека є складовою національної безпеки. Мета природоохоронної діяльності полягає в досягненні оптимального балансу між шкідливими для довкілля наслідками, що супроводжують розвиток суспільства, і можливостями природних ресурсів до самовідтворення.

2) Рішення про затвердження Схеми планування території Пирятинської міської ОТГ Полтавської області буде прийнято Пирятинською міською радою/Пирятинською районною радою (відповідно до законодавства).

а) Подання та прийом пропозицій здійснюється в період із 1 листопада 2019 року по 1 грудня 2019 року.

б) Пропозиції приймаються у письмовій формі на адресу міської ради: м.Пирятин, вул.Соборна, 21.

в) Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті Схема планування території Пирятинської міської ОТГ відбудуться 3 грудня 2019 року о 14-00, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості, за адресою: м. Пирятин, вул.Пушкіна, 33. 

г) отримати інформацію можна від Пирятинської міської ради, із звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна ознайомитися на сайті http://pyriatyn.org.ua/, протягом одного місяця.

ґ) Подання пропозицій і зауваженнь здійснюється на адресу міської ради: м.Пирятин, вул.Соборна, 21., office@pyryatyn-mrada.gov.ua, в період із 1 листопада 2019 року по 1 грудня 2019 року.

д) екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування знаходиться на офіційному сайті громади http://pyriatyn.org.ua/ , в розділі „Актуально“.

4) Транскордонний вплив під час реалізації планованої діяльності відсутній.

 

Детальніше


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

 

 

 

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посаду керівників: комунального підприємства „Каштан“, комунального підприємства „Пирятинський міський водоканал“, комунального підприємства „Готель „Пирятин“

22 січня 2020 року  о 14-00 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
3 (60 %)
Кремація
2 (40 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.295708 sec.)