37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
21 січня 2018 року
Головне меню
Актуально

 Перелік о’бєктів комунальної власності Пирятинської міської ради де плануються проведення будівельних робіт у 2018 році

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті плану зонування території м.Пирятин Полтавської області

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Прийом документів з питань реєстрації/зняття з реєстрації фізичних осіб...
Виконавчий комітет Пирятинської міської ради надає адміністративні послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень...
Довідки про склад сім’ї, громадянам, які проживають в приватному секторі, необхідні для оформлення субсидій, видаються міською радою в центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 4588
візитів сьогодні: 33
візитів всього: 46057
Корисні посилання
Фотогалерея
 • 9 листопада в Пирятині відбувся семінар „Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг“ для керівників центрів надання адміністративних послуг Полтавської області. Навчання проводилося за ініціативи Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з Полтавським центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

  Фотографій: 25
  Оновлено 10 листопада 2017 року
 • Фотографій: 42
  Оновлено 18 вересня 2017 року
 • 15 вересня відбулося урочисте відкриття Пирятинського міського Центру надання адміністративних послуг. 

  Фотографій: 26
  Оновлено 15 вересня 2017 року
 • Майже 200 маленьких першокласників 1 вересня вперше переступили пороги навчальних закладів Пирятинської ОТГ у новому статусі – школярі. Їх зустрічали урочисто та святково. Хлопчики та дівчатка, ще не зовсім усвідомлюючи, що відбувається, із цікавістю спостерігали за подіями на шкільних майданчиках.

  Фотографій: 33
  Оновлено 1 вересня 2017 року
 • Ініціаторами проведення карнавалу виступили редактор газети „Пирятинська правда“ та депутат міської ради Аліна Мірошніченко. Пирятинська міська рада підтримала цю ідею і 26 серпня в районі автостанції № 1 відбувся перший в Пирятині карнавал „Королева бензоколонки“. Одяг, прототипи героїв фільму, посуд, їзда на роликах, перегляд фільму створили неймовірну атмосферу свята.

  Фотографій: 31
  Оновлено 29 серпня 2017 року
 • 13 грудня проходив другий день навчального семінару-тренінгу з принципів верховенства права для представників Пирятинської громади. В ході цього заходу учасники  тренінгу обговорили принципи прозорості в діяльності органів місцевого самоврядування, проаналізували цей принцип на прикладі надання адміністративних послуг в Пирятині. В ході загальної дискусії було проаналізували веб-сайт міської ради на прозорість, відкритість та доступність. 

  Фотографій: 32
  Оновлено 29 серпня 2017 року
 • Семінар-тренінг з принципів верховенства права для представників Пирятинської громади, який проходив 12-13 грудня 2016 року в Пирятині в рамках шведсько-українського проекту „Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні“.

  Цей Проект реалізується Академією Фольке Бернадотта в партнерстві з Асоціацією малих міст України, Києво-Могилянською академією, соціологічною агенцією ФАМА за фінансування Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida..

  Фотографій: 34
  Оновлено 12 грудня 2016 року
 • 11 листопада в Центрі громадського діалогу відбулося чергове засідання Пирятинського Клубу громадського діалогу, на розгляд якого було винесено надзвичайно цікаву і важливу тему: „Рік життя Пирятинської міської об’єднаної громади – перешкоди, здобутки, перспективи“. Дата засідання Клубу виявилася символічною, оскільки рівно рік тому,  11 листопада 2015 року, відбулася перша сесія Пирятинської міської ради сьомого скликання, яка визнала повноваження депутатів міської ради та міського голови.

  Фотографій: 20
  Оновлено 14 листопада 2016 року
 • Фотографій: 27
  Оновлено 25 серпня 2016 року
 • На засіданні Клубу громадського діалогу в Пирятині

  Захід проводився в рамках участі Пирятинської міської ради у польсько-українському проекті „Суспільне сприяння реформі самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу“, який реалізується Фундацією Розвитку місцевої демократії (Польща, Щецин) та Інститутом демократії ім. Пилипа Орлика (Україна, Київ). На засіданні розглядалося актуальна для кожного мешканця Пирятинської об’єднаної громади тема: „Усвідомлення важливості заходів щодо енергозбереження - вагомий крок до заощадження коштів місцевого бюджету та громадян“.  

  Присутніх на засіданні привітав міський голова Олексій Рябоконь. А головним доповідачем цієї тематики був гість з Німеччини Дірк Рідель - засновник одноіменної фірми „RIEDEL“, яка займається у сфері будівельної фізики впровадженням енергозберігаючих технологій та заходів. 

  Фотографій: 12
  Оновлено 14 серпня 2016 року
 •     От і настав той день, якого чекали ми всі -і дорослі, і діти  - випускний у дитячому садку - перший крок дитини у доросле життя.

     Урочиста, яскрава зала, чекала своїх випускників. Чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей - усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи ненайвидатнішої події у їхньому житті

  Фотографій: 6
  Оновлено 30 травня 2016 року
 • 27 травня 2016 року гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у  дошкільному навчальному закладі №7 „Червона шапочка“. Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей. Під час свята  маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Цього дня ними пишалися всі:  і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

  Фотографій: 15
  Оновлено 30 травня 2016 року
 • Фотографій: 18
  Оновлено 16 травня 2016 року
 • Фотографій: 26
  Оновлено 23 квітня 2016 року
 • З метою активізації руху за здоровий спосіб життя, обміну і розповсюдженню кращого досвіду із запобігання негативним проявам серед дітей і молоді 4 квітня 2016 року відбувся І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я!“.

   

  Фотографій: 15
  Оновлено 5 квітня 2016 року
 • «Казка краще у світі золото, те золото, що виблискує вогником в очах дітей, бринить сміхом з їхніх уст».

                                                                 Г. - Х.  Андерсен

  Фотографій: 9
  Оновлено 5 квітня 2016 року
 • 01.04. дошкільний заклад гостинно відчинив двері для батьків вихованців старшої групи. Малюки презентували всім присутнім свої здобутки за чотири роки перебування в дитячому садку.

  Фотографій: 7
  Оновлено 5 квітня 2016 року
 • 31 березня до дошкільного закладу "Берізка" завітали учні гімназії естетичного виховання, які подарували вихованцям незабутні враження та позитивні емоції від прослуховування сучасних та класичних творів наживо.

  Фотографій: 8
  Оновлено 5 квітня 2016 року
 • 10 березня у дошкільному навчальному закладі "Берізка" вшанували пам"ять великого поета Тараса Григоровича Шевченка. Музичним керівником Базьо О.В. для вихованців середніх та старшої груп проведено тематичний захід "Музично озвучені вірші Тараса Шевченка". Метою заходу  було донести до дітей світ образів, думок, ідей великого Кобзаря, історію його життя.
  Фотографій: 7
  Оновлено 10 березня 2016 року
 • 9 березня виповнюється 202 роки з дня народження видатного українського поета, художника і письменника, основоположника нової української літератури Тараса Шевченка.

  Фотографій: 9
  Оновлено 9 березня 2016 року
 • Проведено чергове засідання робочої групи із розробки Стратегічного плану розвитку Пирятинської об’єднаної міської територіальної громади.

  Організація і проведення заходу проводиться в рамках реалізації шведсько-українського проекту „Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні“.

  Володимир Проскурнін, експерт шведсько-українського Проекту детально зупинився на методології та процесі стратегічного планування, структурі стратегічного плану, визначенні стратегічних та оперативних цілей за напрямами розвитку громади.

  Фотографій: 17
  Оновлено 23 лютого 2016 року
 • В дошкільному навчальному закладі„Сонечко“ в рамках районного семінару - практикуму було представлено Еко-Данс-шоу „Мода з відходів“,  на якому юні вихованці презентували моделі суконь, виготовлених із відходів.

  Фотографій: 10
  Оновлено 18 лютого 2016 року
 • Щедрувальна група з педагогів та вихованців завзято та привітно вітала всіх працівників закладу зі святом Василя. Учасники виступу бажали здоров"я, добробуту, миру, щастя, радості, удачі, наснаги та успіхів у Новому 2016 році.

  Фотографій: 13
  Оновлено 15 січня 2016 року
 • Дошкільнята дошкільного навчального закладу № 6 „Ромашка“ 14 січня 2016 року святкували Старий Новий рік. Малята біля ялинки грали в ігри, розповідали колядки, щедрівки, вірші та співали пісні.

   

  Фотографій: 12
  Оновлено 15 січня 2016 року
 • Вихованці ДНЗ "Червона шапочка" взяли активну участь у проведенні свята Осені. Всі групи доклали чимало зусиль, щоб створити святковий осінній настрій. Зустрічали Осінь-чарівницю піснями, таночками, інсценуванням казок, іграми та розвагами.

  Під час проведення Свята Осені організували виставку на найкращу осінню композицію. Багато родин із радістю відгукнулося на таку цікаву пропозицію від вихователів  і ось що вийшло! 

  Фотографій: 23
  Оновлено 21 листопада 2015 року
 • Фінальна частина кубка України по футболу ветеранів віком 35+ в м. Пирятин на стадіоні "Ювілейний"

  Фотографій: 27
  Оновлено 1 листопада 2015 року
 • Фотографій: 48
  Оновлено 9 жовтня 2015 року
 • 3 жовтня 2015 року в приміщенні Центру громадського діалогу відбулося  чергове засідання Клубу громадського діалогу . Учасникам Клубу була запропована для обговорення цікава тема „Впровадження громадського бюджету – вагомий крок до консолідації та активізації Пирятинської громади“.

  Учасників Клубу привітали  міський голова Олексій Рябоконь, керівник польсько-українського проекту „Клуби громадського діалогу. Громадське сприяння реформі самоврядування в Україні“ Пшемислав Фенрих та голова Пирятинської районної  ради Сергій Пазюк. 

  Фотографій: 49
  Оновлено 9 жовтня 2015 року
 • Фотографій: 143
  Оновлено 21 вересня 2015 року
 • Фотографій: 74
  Оновлено 10 вересня 2015 року
 • Фотографій: 10
  Оновлено 8 вересня 2015 року
 • Барвиста осінь зустріла дошкільнят важливим, урочистим, незабутнім святом.  Початок нового навчального року — хвилююча і радісна подія, адже з неї починається сходження до нових вершин. Дошкільники та їхні батьки усміхнені, з квітами та повітряними кульками поспішали на свято «День знань», який пройшов під гаслом «Україна – єдина країна ».

  На урочисту лінійку вишикувались усі вихованці нашого закладу та працівники,. Свято пройшло в патріотичному дусі. Вихованці висловлювали свою любов до України та рідного краю у піснях, віршах та малюнках.

  Під час урочистостей кожна вікова група виступила зі своєю імідж презентацією.

  Була організована виставка "Талановиті вихователі-талановиті вихованці".

  В цей урочистий день найменшим вихованцям були вручені посвідчення дошкільнят.

  Не залишилися байдужими і батьки. На їхніх обличчях майоріла ціла палітра відчуттів: це і гордість за приналежність їхньої дитини до такої ще малої, але вже громади, і впевненість у тому, що діти потрапили в надійні, дбайливі руки досвідчених вихователів.

  Завершилось свято урочистим покладанням квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченка.

   

  Фотографій: 12
  Оновлено 4 вересня 2015 року
 • Вже стало хорошою традицією обговорювати важливі для нашої громади питання на засіданнях Клубу громадського діалогу. Вчора, 2 вересня, в приміщенні Центру громадського діалогу відбулися дебати, тема яких „Перейменування вулиць міста Пирятина – вимога часу“.

  На засідання Клубу були запрошені вчителі-історики, краєзнавці, депутати міської та районної ради, представники громадськості, працівники міської ради та ЗМІ.

  Фотографій: 61
  Оновлено 4 вересня 2015 року
 • 1 вересня асоціюється не тільки з першим днем осені, а й з першим шкільним дзвоником. Традиційно це свято пройшло в усіх школах міста. Ранкові вулиці Пирятина наповнилися святково одягненою дітворою, дитячим сміхом та хвилюванням батьків першокласників і випускників.

  Фотографій: 27
  Оновлено 1 вересня 2015 року
 • 21 серпня 2015 року Пирятинський міський голова Олексій Рябоконь, керуюча справами виконавчого комітету Лариса Кочур та заступник міського голови Ігор Шикеринець презентували досвід міської ради в частині проведення  делібераційних  майстерень та Клубу  громадського діалогу як форм активізації громади та реального її залучення до  співпраці з міською владою для напрацювання шляхів вирішення  проблемних питань. Для того, щоб учасники семінару змогли насправді оцінити метод „оксфордських дебатів“ у ході практичного заняття були проведені дебати на тему: „В Україні склалися сприятливі умови для успішного проведення реформи місцевого самоврядування“. Аудиторія була умовно поділена на  три групи: „Пропозиція“, „Опозиція“ і „Народ“. До групи „Пропозиція“ ввійшли: експерти Проекту Ігор Абрам’юк та Анатолій Ковтонюк, керуюча справами виконкому Чугіївської міської ради Людмила Макаренко та міський голова Олексій Рябоконь. В „Опозиції“ були експерт Проекту Айдер Сеїтосманов, заступник міського голови м. Самбір Світлана Дутко, керуюча спрвами виконкому Долинської міської ради Світлана Сапетна та представник Пирятинської міської громади Валерій Квач. Дебати пройшли емоційно та яскраво. Більш переконливою була група „Пропозиція“, яка і отримала перемогу.

  Фотографій: 26
  Оновлено 28 серпня 2015 року
 •   25 червня 2015 року  відбулося чергове засідання Клубу громадського діалогу м. Пирятин.  

    Зустріч можна розділити на дві частини. Перша частина була присвячена презентації матеріалів, які були попередньо надані учасникам засідання Клубу громадського діалогу та необхідні для якісного розуміння запропонованої теми засідання Клубу. А в другій половині зустрічі у форматі „оксфордських“ дебатів відбулося обговорення тези „Погодження перспективного плану формування територій громад району - вагомий крок до децентралізації влади“. Ця тема була вибрана саме тому, що в Пирятинському районі не отримала підтримки ні одна із запропонованих, як Пирятинською районною, так і Полтавською обласною державними адміністраціями, пропозицій по формуванню об’єднаних громад у районі.

  Фотографій: 22
  Оновлено 15 липня 2015 року
 •  6 липня 2015 року на улюбленому всіма пирятинцями місці для відпочинку, острові Масальському, відбулося традиційне театралізоване свято „Ой на Івана, ой на Купала“.

  Фотографій: 35
  Оновлено 8 липня 2015 року
 • Фотографій: 29
  Оновлено 2 червня 2015 року
 • Фотографій: 13
  Оновлено 3 березня 2015 року
 • Фотографій: 13
  Оновлено 31 грудня 2014 року
 • Фотографій: 40
  Оновлено 31 грудня 2014 року
 • Фотографій: 9
  Оновлено 31 грудня 2014 року
 • Фотографій: 17
  Оновлено 31 грудня 2014 року
 • Фотографій: 13
  Оновлено 17 листопада 2014 року
 • Фотографій: 32
  Оновлено 16 жовтня 2014 року
 • Альбом містить фото історичних будівель міста, що збереглись до сьогодення

  Фотографій: 11
  Оновлено 28 вересня 2014 року
 • Зібрані світлини найчарівніших куточків природного парку

  Фотографій: 6
  Оновлено 28 вересня 2014 року

Пошук по сайту
 
Анонси подій

У зв’язку з негодою міська рада звертається до мешканців міста з проханням не залишати транспортні засоби на проїжджій частині, щоб комунальна техніка мала можливість здійснити розчистку вулиць швидко та якісно.

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Запроваджено нові форми у проведенні особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

24 січня 2018 року, о 14 годині, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання тридцять четвертої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Податкове повідомлення - рішення щодо сплати земельного податку з фізичних осіб можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг за адресою пл. Героїв Майдану, 2.

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи достатньо Ви поінформовані про роботу Пирятинської міської ради?
Так
33 (50 %)
Ні
32 (48.48 %)
Не цікавлюсь
1 (1.52 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2018 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.159758 sec.)