01 серпня 2024 року, о 13:00, у великій залі адмінбудинку скликається сімдесят сьома сесія Пирятинської міської ради восьмого скликання.
На сесію запрошуються депутати Пирятинської міської ради, Полтавської обласної ради, Лубенської районної ради, керівники та представники комунальних підприємств, установ, організацій, причетні до розгляду питань порядку денного.
Вдало організований менеджмент та надійне партнерство є запорукою успішно реалізованих ініціатив! Пирятинській міській лікарні вдалося досягти домовленостей про оновлення обладнання клініко-діагностичної лабораторії Пирятинської лікарні з компанією «Хімлаборреактив» — новітніми біохімічними та гематологічними аналізаторами фірми MINDRAY за договором безоплатної оренди.
Щорічно спостерігається різке збільшення кількості лісових пожеж у період вихідних днів, коли велика кількість громадян відправляється в ліс на пікніки. Нерідко такі відпочинки в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників.
Розпочались ігри ІІ кола чемпіонату Пирятинської громади з футболу. На міському стадіоні відбулися три зустрічі.
Відсьогодні, 20 липня, за номером 15-49 громадяни та бізнес можуть отримати консультації з енергетичних питань – безкоштовно та цілодобово.