37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
18 вересня 2021 року
Головне меню
Актуально

Просимо викидати тверді побутові відходи виключно в контейнери для збору ТПВ.

Категорично забороняється винесення рослинних решток, гілля, будівельних матеріалів до контейнерних майданчиків.

Інформація про зміни в намірах встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії по ДП “Пирятинтеплопостачання”

З деталями можна ознайомитись тут.

 

За адресою: м. Пирятин, вул. Майдан Незалежності, 2 надаються послуги із заключення договору з ГК “Нафтогаз України”. Для заключення договору з собою мати такі документи: ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду, документи, що засвідчують право власності на житло, квитанцію оплати послуги за постачання природного газу.

 

З метою покращення благоустрою населених пунктів Пирятинської міської територіальної громади мешканцям Пирятинщини дозволено безкоштовно вивозити на сміттєзвалище тверді побутові відходи.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків населених пунктів Пирятинської територіальної громади
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 6
візитів сьогодні: 36
візитів всього: 308095
Корисні посилання
Перша садиба Закревських, др.пол.XVIII ст.

ПЕРША САДИБА ЗАКРЕВСЬКИХ, др.пол.XVIII ст.

Село Березова Рудка засноване в 1717 році гетьманом Іваном Скоропадським. У 1752 році генеральний обозний та бунчужний війська запорізького Йосип Закревський викупив село в нащадків гетьмана, також купив сусіднє село Лемешівку. У Березовій Рудці Йосип будує цегляний  житловий будинок у стилі раннього класицизму. Це одноповерховий маєток на високому цоколі з анфіладним розташуванням внутрішніх приміщень. Два симетрично розташовані входи прикрашалися чотириколонними портиками доричного ордеру. Парковий фасад споруди (зараз виходить на подвір’я школи) прикрашає тераса з двома колонами також доричного ордену та два напівкруглих барокових еркери, розміщені по сторонах із трьома вікнами, що мають арочне завершення. Площини стін палацу завершуються профільованим карнизом і мають прямокутні вікна, що прикрашалися поличками-сандриками складного профілю з ліпними кронштейнами. 

Родина не проживала в будинку постійно. Йосип Закревський мав 4 синів та 2 доньок. Один із синів –  Андрій – був директором  Імператорської академії мистецтв, Санкт-Петербурзьким повітовим маршалком дворянства. Ще один – Григорій – був маршалком Київського намісництва. У 1769 році при розподілі спадщини с.Березова Рудка стає власністю Григорія.

Будинок Григорія Йосиповича Закревського був не лише житловим, а й резиденцією для дворянських зібрань, поки в східній частині села він не побудував двоповерховий класичний палац із великим парком.  

Останнім з родини Закревських, хто жив у першій садибі, був Михайло Олексійович (внук Григорія). Потім будинок продали місцевому поміщику (гуртоправу) Баннікову, що заробляв випасами худоби. Банніков обгородив помістя, поставив охорону на вході. Після революції доля власника маєтку невідома.

У колишньому старому палаці Закревських з 1929 до 1978 року діяла загальноосвітня школа. Коли побудували нову школу, старий маєток використовують як складське приміщення.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

З 21 по 23 вересня в абонентському залі «Лубнигаз» (м. Пирятин, вул. Пушкіна, 32) представник «Лубнигаз» здійснюватиме особистий прийом та консультування зі складних питань, які споживачі не в змозі вирішити через абонвідділ чи з допомогою письмових звернень.

 

УВАГА! 

20 вересня 2021 року, о 12:00 год., у малій залі адмінбудинку (3-й поверх), відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, фізичної культури, охорони здоров’я, соціального захисту та гендерної рівності

 

21 вересня 2021 року о 15:00 год. у малій залі адмінбудинку (3-й поверх) відбудеться засідання  постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та сфери послуг

Запрошуємо 17 вересня, о 16:00, на відкриття дитячого майданчика по вул. Полтавська.

23 вересня з 10.00 до 14.00 біля будинку Культурно-громадського центру (вул. Соборна, 59, м. Пирятин) буде діяти пересувний приймальний пункт для збору небезпечних побутових відходів відпрацьованих батарейок, люмінесцентних ламп та ртутних термометрів) - ЕКОБУС. 

Щиро запрошуємо вас на урочистості та святкування з нагоди Дня міста, які відбудуться 18 вересня, в суботу, біля Пирятинського КГЦ

20 вересня, о 12:00, по вул. Авіамістечко, 8 (біля житлового будинку № 8) відбудуться громадські слухання з питання встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для населення та бюджетних установ (житлових будинків по вулиці Авіамістечко 1-8 та бюджетних установ с. Велика Круча, надавачем послуг яких є ДП „Пирятинтелопостачання).

 

Щовівторка, з 13.00 до 15.00, міський голова Андрій Сімонов здійснює особистий прийом громадян. 

Запис на прийом відбувається попередньо, за номером телефону 050-569-27-70, щодня, з 8.00 до 12.00.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер Центру надання адміністративних послуг: 066-617-94-32.

21  вересня телефонуйте за номером:  050-569-27-70 та спілкуйтеся із начальником фінансового управління міської ради Кедою Світланою Юріївною.

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2021 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (1.427662 sec.)