37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
28 січня 2021 року
Головне меню
Актуально

Повідомляємо, що Департамент екології та природних ресурсів Полтавської ОДА надав заявнику – Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Висновок з оцінки впливу на довкілля

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням третьої сесії Пирятинської міської ради восьмого скликання від 23 грудня 2020 року № 103 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської МТГ на 2021 рік (далі – План).

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 10
переглядів: 22
візитів сьогодні: 316
візитів всього: 239218
Корисні посилання
Будинок архітектора Хітріна, 1915 рік

Будинок архітектора Хітріна, 1915 рік

Одноповерховий цегляний житловий будинок, який належав повітовому архітектору Олексію Васильовичу Хітріну.  Яскравий приклад використання декоративного оздоблення в стилістиці модерну. Був споруджений за проектом власника. Фасад виконано поєднанням цегляної кладки з ліпними декоративними деталями та рустованими вставками. Фасад має асиметричну композицію з бічним розташування головного входу (що характерно для модерну), акцентованого ризалітом. Будинок увінчується високим декоративним аттиком.

Інтер’єри та планування в будинку частково збережені, вікна, карнизи, дверні ручки автентичні. У дворі збережені доріжки викладені цеглою ще в 1915 році.

На будинку є слід від осколків бомби 1943 року.

Олексій Васильович Хітрін (1875 – 1958)

Народився у Вятській губернії (зараз Кіровська область, Росія), там закінчив училище. В Україні працював на будівництві залізниці та супутньої інфраструктури.

Зокрема є документи, які свідчать, що в 1903 році О.В.Хітрін працював техніком на Києво-Ковельській залізниці. Деякий час проживав у Києві, там одружився зукраїнкою Марією, народилося двоє дітей. Потім за рухом будівництва залізниці переїжджає в Переяслав, Пирятин.

У 1911 у «Пам’ятній книжці Полтавскої губернії» О.В.Хітрін згадується як землемір у Пирятинському повіті. Вказано також соціальне становище – дворянин.

Першу залізничну колію в Пирятині відкрито в 1894 році. За свідченнями родини О.В. Хітріна, саме будівництво залізниці привело його в Пирятин. У 1913 році збудували новий вокзал за типовим проектом. Можливо, працював над спорудою й архітектор Хітрін. З його ім’ям деякі дослідники пов’язують також появу двох будівель – класичних гімназій. 1912 рік – жіноча гімназія та 1914 рік – чоловіча.

Приватний будинок Хітріна побудований у 1915 році. Родина проживала тут до 1939 року. Потім половину будинку продали.

Помер О.В. Хітрін у 1958 році у Львові, де проживала його донька. Зараз у частині будинку живе онук О.В.Хітріна – Ігор Борисович Хітрін.  

 


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Відповідно до розпорядження міського голови від 20.01.2021 № 13

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Полтавської області:

практичний психолог;

учитель-логопед.

 

Умови конкурсу:

 з  01 січня 2021  року  введені  в  дію  нові  рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету  та  до  бюджету  Пирятинської  міської  територіальної  громади.    

Рахунки,  що  діяли  у  2020  році  будуть  закриті.

Відповідно до розпорядження міського голови від 31.12.2020 № 285

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантних посад

Перелік документів, які додаються до заяви:

1) документ з лікувального закладу, який підтверджує діагноз хворого;

2) довідка про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні;

3) ксерокопія паспорта (1 і 2 сторінки та сторінка місця реєстрації);

4) ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера громадянина (картки платника податків), який потребує матеріальної допомоги, а для громадян, які через свої релігійні переконання не мають ідентифікаційного коду - копія сторінки паспорта з відповідною відміткою.;

5) довідка з реквізитами банківського рахунку заявника;

6) документ, який підтверджує соціальний статус (довідка про перебування на обліку в управлінні соціального захисту населення як малозабезпечена сім’я; посвідчення багатодітної сім’ї, пенсійне посвідчення; посвідчення „Інваліда війни“, посвідчення „Учасника бойових дій“; посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, довідка МСЕК, довідка з міського центру соціальних служб про перебування на обліку, як сім’я в складних життєвих обставинах).

Козін Ірина Іванівна, керуючий справами виконкому міської ради 28 січня з 13:00 до 14:00 дасть відповіді на запитання за номером „гарячої телефонної лінії‘‘:  050-569-27-70.

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2021 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.75848 sec.)