01 серпня 2024 року, о 13:00, у великій залі адмінбудинку скликається сімдесят сьома сесія Пирятинської міської ради восьмого скликання.
На сесію запрошуються депутати Пирятинської міської ради, Полтавської обласної ради, Лубенської районної ради, керівники та представники комунальних підприємств, установ, організацій, причетні до розгляду питань порядку денного.
Сьогодні – День медичного працівника! Це свято людей, для яких професією є збереження здоров’я та життя інших. Знання і вміння лікарів завжди в пошані, адже немає місії благороднішої, ніж подарувати хворому радість одужання!
Сум та біль від втрати ще одного Героя оповив Пирятинську громаду – сьогодні провели в останню путь військовослужбовця, жителя села Малютинці, Михайла Бутенка, який загинув, захищаючи рідну землю. Понад 5 місяців родині Захисника достеменно не було відомо про його долю – з 15 лютого 2024 року він вважався безвісти зниклим. Нещодавно з’ясувалося – саме цей день став останнім у житті Героя.
В рамках підготовки до чергової сесії Пирятинської міської ради працювали профільні депутатські комісії, які розглянули проєкти сесійних рішень.
23 липня на острові Масальський відбулися комплексні показові навчання щодо алгоритму дій рятування на воді та надання першої домедичної допомоги потерпілим. У заході взяли участь пирятинські рятувальники, працівники рятувального посту КП "Каштан" та медики.
Відповідно до внесених змін чинного законодавства 17 липня сесією Пирятинської міської ради прийнято рішення сесії щодо впорядкування ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на основі нових нормативних документів на рівні держави.