Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства

Заклади загальної середньої освіти

Перелік

закладів загальної середньої освіти Пирятинської міської ради

та закріплення за ними територій обслуговування

 

Пирятинський ліцей

І. Вулиці

 

  1. Цибаня
  2. Суворова
  3. Визволення
  4. Загородня
  5. Аврущенка
  6. Надії
  7. Шевченка
  8. Середня
  9. Кулініча В.
  10. Приудайський узвіз
  11. Чкалова
  12. Соборна
  13. Герасименка
  14. Гоголя
  15. Набережна
  16. Журналістів
  17. Ярмаркова
  18. Земська
  19. Кінечна

 

ІІ. Провулки

20. Суворова

  1. Робочий 1
  2. Робочий 2
  3. Поштовий
  4. Київський
  5. Цибаня
  6. Залізничний будинок на 780 км
  7. Гоголя
  8. Новий
  9. Кінечний 1
  10. Кінечний 2
  11. Ярмарковий
  12. Чехова                                 

ІІІ. Села

33. Верхоярівка

  1. Замостище
  2. Ївженки
  3. Калинів Міст
  4. Каплинці
  5. Усівка
  6. Харківці

 

Філія Пирятинського ліцею

 

І. Вулиці

 

  1. Лесі Українки
  2. Маяковського
  3. Горького
  4. Січових Стрільців
  5. Миру
  6. Андрузького Георгія
  7. Зоряна           (ліва сторона від № 35 включно,

                          права сторона від № 38 включно)

  1. Заводська
  2. Франка Івана
  3. Першотравнева
  4. Матросова
  5. Мічуріна
  6. Панфілова
  7. Григоровича Василя
  8. Патріотична
  9. Кошового О.
  10. Саксаганського
  11. Абаканська     (ліва сторона до № 27 включно,

права сторона до № 18 включно)

  1. Сікорського Ігоря
  2. Сковороди
  3. Котляревського

23 Перемоги

  1. Сумська
  2. Приудайська

 

ІІ. Провулки

  1. Затишний
  2. Лесі Українки
  3. Славний
  4. Лісний
  5. Косий
  6. Шкільний
  7. Річковий
  8. Лубенський
  9. Водокачний
  10. Тупий
  11. Мирний 1
  12. Мирний 2

ІІІ. Площі

  1. Хмельницького Богдана

 

Пирятинська зш І-ІІІ ст. № 4

І. Вулиці

  1. Європейська

                      (ліва сторона до № 79 включно,              

                       права сторона до № 80 включно)

  1. Успенська
  2. Зоряна

                      (ліва сторона до № 33 включно,

                     права сторона до № 36 включно)

  1. Пушкіна
  2. Абаканська                                           

                           (ліва сторона від № 29 включно,

                               права сторона від № 20 включно)

  1. Проїзна
  2. Короленка
  3. Замок
  4. Єлени
  5. Водостічна
  6. Острів
  7. Лермонтова
  8. Кутузова
  9. Архітектора Хітріна

 

ІІ. Провулки

  1. Пушкіна
  2.  Замковий 1
  3. Замковий 2
  4.  Рибальський

ІІІ. Майдан

  1.  Незалежності

 

ІV. Площі

 

  1.  Героїв Майдану

V. Села

 21. Високе

 22. Голобородька

 23. Заріччя

 24. Кейбалівка

 25. Леляки

 26. Харківці

 

Опорний заклад Пирятинська зш І-ІІІ ст. № 6

 

І. Вулиці

1. Харківська

2. Завокзальна

3. 8 Березня

4. Коцюбинського

5. Південна

6. Фабрична

7. Гагаріна

8. Урожайна

9. Європейська

                               (ліва сторона від № 81 включно,

                               права сторона від № 82 включно)

10. Ранкова

11. Гребінківська

12. Свободи

13. Веселкова

14. Чернишевського

15. Космодем’янської З.

16. Чорнухинська

17. Спартака

18. Молодіжна

19. Іподромна

20. Полтавська

21. Дружна

22. Вільна

23. Квіткова

24. Барвінкова

25. Сонячна

26. Калинова

27. Мікромістечко

28. Герцена

29. Філатова

30. Чайкіної Л.

31. Мокрицького  Аполлона

32. Київська

33. Садова

34. Зелена

35. Луценка

36. Козацька

37. Кооперативна

38. Польова

39. Спортивна

ІІ. Провулки

40. 8 Березня

41. Хорольський

42. Урожайний

43. Миргородський

44. Свинаря В.

45. Залізничний

46. Південний

47. Бурячний

48. Вишневий

49. Будинки ШРП-3

 

Олександрівська філія

Опорного закладу Пирятинської зш І-ІІІ ст. № 6

 

І. Села

1. Могилівщина

2. Олександрівка

3. Першотравневе

4. Рівне

 

Березоворудська зш І-ІІІ ступенів

 

І. Села

1. Березова Рудка

2. Вечірки

3. Крячківка

4. Мар`їнське

 

Великокручанська зш І-ІІІ ступенів

 

І. Села

1. Велика Круча

2. Мала Круча

 

Вишневецька зш І-ІІІ ступенів

 

І. Села

1. Білоцерківці

2. Вишневе

3. Прихідьки

4. Яцини

 

Вікторійська  зш І-ІІІ ступенів

 

І. Села

1. Архемівка

2. Вікторія

 

 

Давидівська зш І-ІІ ступенів

 

І. Села

1.Давидівка

 

Дейманівська зш І-ІІ ступенів

 

І. Села

1. Дейманівка

2. Шкурати

 

Куріньківська зш І-ІІ ступенів

 

І. Села

1. Курінька

2. Нетратівка

3. Скибинці

 

Малютинська зш І-ІІ ступенів

 

І. Села

1. Малютинці

 

Новомартиновицька зш І-ІІІ ступенів

 

І. Села

1. Грабарівка

2. Гурбинці

3. Кроти

4. Нові Мартиновичі

 

Повстинська зш І-ІІ ступенів

 

І. Села

1. Повстин

 

Сасинівська зш І-ІІ ступенів

 

І. Села

1. Меченки

2. Сасинівка

3. Червоне

 

Смотриківська філія Теплівської зш І-ІІІ ступенів

 

І. Села

1. Смотрики

 

 

 

Теплівська зш І-ІІІ ступенів

 

І. Села

1. Теплівка

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
(05358)2-05-81
Телефон/факс
(05358)2-05-80
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua