01 серпня 2024 року, о 13:00, у великій залі адмінбудинку скликається сімдесят сьома сесія Пирятинської міської ради восьмого скликання.
На сесію запрошуються депутати Пирятинської міської ради, Полтавської обласної ради, Лубенської районної ради, керівники та представники комунальних підприємств, установ, організацій, причетні до розгляду питань порядку денного.
Відбулися чергові засідання колегіальних органів міської ради – сесії та виконавчого комітету, в ході роботи яких прийнято ряд важливих для забезпечення життєдіяльності громади рішень.
Повідомляємо, що відкриті громадські слухання щодо коригування тарифу на послуги з централізованого водовідведення Пирятинським госпрозрахунковим очисним спорудам, призначені на 12:00 18 липня 2024 року за адресою: м.Пирятин, вул.Соборна,42 (велика зала, 2-й поверх адмінбудинку), відміняються у зв’язку з ремонтними роботами РЕСу у приміщенні міської ради.
17 липня, о 10.00 год, у великій залі адмінбудинку відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради
Сьогодні відзначається одне з найважливіших для кожного українця свят – День Української Державності.
Україна – держава з тисячолітньою історією, яку ніхто й ніколи в нас не відбере! Ми – нація із власною самобутньою культурою, символікою, традиціями, багатовіковим державотворчим досвідом!