Відкритість до партнерства
30 червня 2023 року 07:02

Завершились ігри І-го кола ДЮФЛ Полтавської області

Відбулася заключна гра першого кола Дитячо-юнацької ліги футболу Полтавської області, що проходить під егідою Асоціації футболу Полтавщини. На стадіоні «Ювілейний» зустрілися команди юнаків 2009-2010 років народження з Пирятина та Лохвиці.

Матч розпочався жваво, тренери команд підказували та підтримували своїх вихованців. У першому таймі футболіст команди «Пирятин» Денис Дубінін влучив у ворота суперника. У другому таймі забив ще одного гола. Ще один м’яч у ворота «Лохвиці» влучив Павло Тонкаль. Поряд з цим пирятинці пропустили два м’ячі у свої ворота. Таким чином гра 5-го туру завершилась із рахунком 3:2 на користь пирятинців.

Вітаємо юних футболістів та бажаємо успіхів у другому колі Дитячо-юнацької ліги футболу!