Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
25 червня 2023 року 16:37

Заключна гра І-го кола Чемпіонату Полтавщини з футболу

Вирувало на міському стадіоні й футбольне життя – відбулася заключна гра І-го кола Чемпіонату Полтавської області з футболу! На полі зустрілися команди «Пирятин» та «Сула» (Засулля).

Перед початком матчу футболістів та вболівальників привітали учасники хореографічного колективу «Флеш» запальним танком. Далі розпочалася гра. На 15-й хвилині першого тайму відкрився рахунок. Гол у ворота суперників забив гравець команди «Пирятин» Іван Шмиголь. Такий рахунок протримався до перерви.

В другому таймі пирятинці активніше атакували ворота футбольної команди «Сула» і в результаті вдалося забити ще три голи. Два м’ячі влучив Артем Горілий і один – Богдан Дідик. Таким чином гра завершилась абсолютною перемогою господарів футбольного майданчика – 4:0.

ФК «Пирятин», вигравши цю гру, стала лідером в турнірній таблиці за результатами І-го кола Чемпіонату Полтавщини з футболу. Попереду ігри ІІ-го кола, тож бажаємо пирятинським футболістам успіхів і перемоги!