Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
6 червня 2023 року 15:58

Підведено підсумки реалізації проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва»

Підведено підсумки реалізації проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва» на території нашої громади у рамках Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Пирятинською міською радою та Міжнародною неурядовою організацією «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту» (CIVIC).

В Пирятинській громаді в рамках проєкту проведено ряд заходів, що спрямовані на збереження життя і здоров’я жителів громади під час війни. 

Один із результатів  – облаштування укриттів закладів освіти світловідбиваючими табличками «Укриття», вказівниками руху, 8-ма модульними туалетними кабінками,10-ма wi-fi роутерами та 8-ма системами оповіщення, що дозволило підвищити безпеку перебування дітей в освітніх закладах під час навчання.

Значна увага приділялася інформуванню населення щодо дій під час евакуації у разі загострення ситуації. Проводились фокус-групи, тренінги, зустрічі в сільських населених пунктах та різних мікрорайонах міста. Загалом відбулося понад 40 зустрічей в 22 населених пунктах громади. Охоплено понад 800 осіб, в тому числі й уразливі категорії населення.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua