Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
17 вересня 2021 року 14:33

Олімпійське лелеченя - 2021

17 вересня на базі Великокручанської школи відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя”. Учасників заходу привітали: відповідальний секретар Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету Олена Кучеренко та голова місцевого осередку, головний суддя змагань Олександр Богатинський.

До команди Пирятинського ліцею №4, переможниці минулих змагань, долучилися команди Полтавської ЗОШ №34 та господарі майданчику. До програми змагань входило: презентація, олімпійська вікторина, комбінована естафета та волейбольний турнір. Впевнено пройшовши всі етапи змагань, команда Пирятинського ліцею №4 стала переможцем цього спортивно-масового заходу. Тим самим забезпечила проведення фінальних змагань 2022 року на Пирятинщині, відповідно до умов проведення цих змагань. Команда обласного центру здобула срібні нагороди, а школярі Великої Кручі були третіми.

Крім цього, учасники долучилися до Всеукраїнської акції Національного олімпійського комітету України “Екологічна лабораторія”, яка включала в себе прибирання прилеглої території річки Удай, ознайомлення з рекреаційною зоною АТ “Велика Круча”, а також отримали інформацію щодо діяльності Національного природного парку “Пирятинський” від заступника директора-головного природознавця Михайла Олішевця.

Учасники цих заходів отримали пам’ятні подарунки та нагороди Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету.