Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
20 вересня 2021 року 10:02

Спортивні новини

19 вересня шахісти Пирятина відзначили день міста турніром. За підсумками ігор 1 місце у Анатолія Ситника. За додатковими показниками другим став Вадим Шестаков, третім - у Петра Григоренка. Серед дітей найкращим був Вадим Шестаков, друге місце посів Олександр Литвинов. Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами і грошовими призами.

18 вересня команда ФК “Пирятин”, в рамках Чемпіонату Полтавської області з футболу, грала на виїзді з командою лідером “Стандарт” з Нових Санжар і поступилась з рахунком 5:1. Гол за пирятинців забив Ігор Кривенко.

25 вересня на стадіоні “Ювілейний” в Пирятин відбудеться гра Чемпіонату Полтавської області з футболу між командами ФК “Пирятин” – “Чутове” (Чутове) початок гри о 15:00. Запрошуємо вболівальників прийти та підтримати команду пирятинців.

26 вересня на спортивному майданчику ліцею №4 відбудеться другий тур з вуличного міні-футболу, початок ігор о 10:00.