Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
15 вересня 2021 року 15:00

На території громади встановлять нові дорожні знаки

 

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Під час роботи розглянули та прийняли рішення з 22 питань порядку денного.

Зокрема, прийнято два рішення з питань, що стосуються встановлення відповідних дорожніх знаків на території громади. Як проінформувала начальник відділу містобудування та архітектури Марина Зергані, питання про необхідність встановлення знаків попередньо розглядала комісія з питань безпеки дорожнього руху. Отож, відповідним рішення виконкому погоджено встановлення заборонних дорожніх знаків «Рух вантажних автомобілів заборонено» на час проведення робіт по ремонту асфальтобетонного покриття від Березової Рудки до Грабарівки, від автошляху Р-60 до Каплинець, від Смотриків до Теплівки. Окрім цього, знаки, що забороняють рух транспорту з навантаженням на одну вісь більше 5 тон, буде встановлено на дорозі від М-03 через Березову Рудку до  Нових Мартиновичів та від шляху Р-60 до Каплинець. Вказівники початку та закінчення населеного пункту заплановано встановити у Давидівці, Нових Мартиновичах, Грабарівці, Новоселівці.

Погодили члени виконкому і внесення змін до Програми розвитку дорожнього руху. Зокрема, в частині передачі із загального фонду бюджету Пирятинської міської територіальної громади до обласного бюджету 2 мільйонів гривень для співфінансування проведення ремонтів доріг на території громади.

Окрім цього, затверджено звіт про виконання фінансового плану та господарську діяльність КП «Каштан», прийнято ряд рішень соціального спрямування, надано дозволи підприємцям на розміщення нестаціонарних засобів для виносної торгівлі тощо.

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua