Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
8 вересня 2021 року 10:11

Налагоджуємо партнерські стосунки з Китаєм

Пирятинська громада продовжує процес налагодження співпраці з представниками Китайської Народної Республіки. Сьогодні відбулася друга онлайн-зустріч представників Пирятинського муніципалітету та представників органів влади міста Хефей і повіту Фейдун.

Темою сьогоднішнього спілкування обрано обмін досвідом громад у сфері поводження з побутовими відходами. До діалогу з боку Пирятинської громади долучилися заступники міського голови Михайло Мельниченко та Олександр Котенко, начальник управління інфраструктури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Дмитро Міхєєв та директор КП «Каштан» Геннадій Бровар.  

«Тема сьогоднішньої зустрічі особливо актуальна для нашої громади, - відзначив у вітальному слові Михайло Мельниченко. – Тому сподіваємося, що досвід китайських партнерів дозволить і нам підготувати ефективні управлінські рішення у сфері поводження з побутовими відходами».

Кожна зі сторін-учасників зустрічі презентувала досвід своє громади, після чого мали змогу задати уточнюючі питання та отримати відповіді на них. Маємо сподівання на подальшу партнерську співпрацю.  

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua