Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
30 червня 2021 року 17:34

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1. Планована діяльність

Реконструкція комплексу автозаправної станції та кафе-бару під автозаправний комплекс по вул. Веселкова, 90 в м. Пирятин Пирятинського району Полтавської області в межах приватних земельних ділянках загальною площею 0,3 га, з них 0,2 га – кадастровий номер 5323810100:50:013:0014 та 0,1 га - кадастровий номер 5323810100:00:051:0262. Реконструкція передбачає встановлення резервуарів та обладнання для приймання, зберігання, відпуску в автотранспорт бензину, дизельного палива різних марок, а також скрапленого вуглеводневого газу (СВГ). Резервуарний парк для РМП загальним об’ємом 75 м3, для СВГ – 19,95 м3. Для пролитих нафтопродуктів один підземний резервуар ємністю 10 м3. Річна реалізація бензину 1210 м3, дизельного палива 1830 м3, скрапленого газу 180 м3 на рік. Пропускна здатність АЗС 500 авто/добу по РМП та 100 авто/добу по СВГ. Режим роботи 365 днів на рік, у 3 зміни по 8 годин. Кількість працівників 16 чоловік.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

  1. Суб’єкт господарювання

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЕТРОЛ ДЕВЕЛОПМЕНТ»;

 код ЄДРПОУ 37269543. Юридична адреса: Україна, 04050, м. Київ, вул. Глибочицька, буд. 17 В;

тел. 067-505-82-85;  e-mail: s.zhidkov@brsm-nafta.com.ua.

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи-підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи — підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1; е-mail: eko@adm-pl.gov.ua; тел.: (0532)56-95-08; контактна особа: т.в.о. директора департаменту Олійник Віталій Петрович.

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.

Рішенням про провадження даної планованої діяльності буде - Висновок з оцінки впливу на довкілля що видається Департаментом екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації.

Інші документи дозвільного характеру, передбачені законодавством, за умови що вони не передбачають встановлення (затвердження) змін у діяльності, затвердженій (схваленій) рішенням про провадження планованої діяльності або подовження строків її провадження (згідно пункту 9 статті 9 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля»).

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу).

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться ------

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться  ------

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1; е-mail: eko@adm-pl.gov.ua; тел.: (0532)56-95-08; контактна особа: т.в.о. директора департаменту Олійник Віталій Петрович.

 (зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1; е-mail: eko@adm-pl.gov.ua; тел.: (0532)56-95-08; контактна особа: т.в.о. директора департаменту Олійник Віталій Петрович.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 190 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

Початок ознайомлення громадськості з матеріалами Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності – з 30.06.2021 р.

  1. Приміщення АЗК, за адресою: 37000, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Веселкова, 90. Контактна особа еколог Жидков Сергій Леонідович, e-mail: s.zhidkov@brsm-nafta.com.ua;               тел. 067-505-82-85;
  2. Сайт Пирятинської міської ради http://pyriatyn.org.ua/news/p7718 Контактна особа міський голова Сімонов Андрій Вікторович; e-mail: office@pyryatyn-mrada.gov.ua;  тел. (05358)2-05-81, (05358)2-05-80.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua