Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
29 червня 2021 року 17:01

В Малютинцях та Давидівці обговорили питання реорганізації шкіл

Сьогодні в селах Малютинці та Давидівка відбулися громадські обговорення проєктів рішень щодо реорганізації Малютинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Давидівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Відповідно до чинного законодавства навчальні заклади поділяються на початкову школу, гімназію та ліцей. Тому потрібно привести статути закладів освіти до вимог закону “Про освіту”. Малютинська та Давидівська школи могли б бути гімназіями. Проте при створенні гімназії має бути відповідна потужна матеріально-технічна база. Такі витрати не під силу місцевому бюджету, тим паче, в обмежені строки. З метою збереження сільських шкіл в тому вигляді, в якому вони є, відділ освіти запропонував найбільш оптимальне вирішення цього питання: створення філій опорних закладів освіти.

Про все це повідомили на зібраннях заступник міського голови Тамара Коваленко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Шерзой. З проєктами рішень громадськість ознайомили директори шкіл.

Жителям Малютинець запропоновано створити Малютинську філію Теплівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. З таким рішенням присутні погодились. На зібранні батьки дошкільнят порушили питання перенесення дитячого садочка в приміщення школи. Представники муніципалітету зазначили, що питання потребує додаткового вивчення.

Жителі Давидівки не всі погодились із тим, що їхня школа стане філією Новомартиновицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. “В Нових Мартиновичах вже створено опорний заклад, до того ж учнів там вдвічі більше, ніж у Давидівській. Тому й пропонується саме такий варіант, а не навпаки”, - зауважив міський голова Андрій Сімонов.

Загалом присутні погодились із запропонованим рішенням. Крім цього, задали очільнику громади питання, що стосувались в переважній більшості комунальної сфери.

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua