Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
8 червня 2021 року 15:14

Футбольні новини

З 4 по 6 червня в Приморську Запорізької області проходив чемпіонат громадської організації  ВФСТ «Колос» з  футболу  серед  ветеранів  40 років і старші.

В чемпіонаті  взяло  участь  10 команд  із різних областей України. Посівши друге  місце в своїй групі, команда ФК «Пирятин» вийшла в  фінальну  частину змагань. У півфіналі, зустрівшись  з командою «Олімпієць» з  Приморська, в напруженій  боротьбі команда ФК «Пирятин», на жаль,  поступилася  з рахунком 1:0.

В боротьбі за 3-4 місце команда Пирятина зустрілася  з командою «Таврія»  Запорізької області. Зігравши  внічию в основний час, наші земляки програли в серії одинадцятиметрових ударів з рахунком 4:5. Кращим гравцем  турніру  визнано  Зазу Манію. Голи за пирятинців  забивали Сергій  Бих, Сергій Грицун, Валентин Долинний, Олег Проскурня, Юрій Іродовський  та Сергій Симоненко.

* * *

5 червня на стадіоні «Ювілейний» відбулася календарна гра чемпіонату Полтавської області з футболу. Команда ФК «Пирятин» приймала досвідчену команду - ФК «Велика Багачка» і поступилася з рахунком 0:3.

* * *

12 червня на стадіоні «Ювілейний» відбудеться 5 тур  Чемпіонату області  по футболу: команда ФК «Пирятин» прийматиме команду ФК «Лубни».  Початок гри о 17.00.

12 червня на стадіоні  «Ювілейний» відбудуться зональні  змагання «Краща спортивна  громада Полтавщини 2021 року». Початок змагань о 10.00.

12 та 13  червня в Києві  відбудеться  фінальна частина  Чемпіонату України з футболу  серед ветеранів 45 років і старші. За  вихід  у фінал 12 червня команда  ФК «Пирятин» – зустрінеться  з командою «Буковина» (Чернівці). Гра  відбудеться  16.00 в м. Вишгороді. В разі  перемоги 13 червня відбудеться  фінал Чемпіонату серед ветеранів 45 років і старші.