Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
23 жовтня 2020 року 19:52

5 років як ОТГ!

Вітаємо, люба громадо! Ось вже 5 років, як ми називаємося не просто місто та кілька сіл, а гордо й красиво Пирятинська міська ОТГ. Нас знають та поважають не лише на території батьківщини, а партнери в Польщі, Білорусі, Швеції, Ірландії. Пирятинська ОТГ – це щасливі люди та інфраструктура, яка щодня покращується, це багата культурна спадщина та розвиток туризму, це зміни, які нам пощастило бачити й творити разом щодня!

Сьогодні святкувати з приводу 5-річчя об’єднання не дозволяє карантин, та працівники культури організували роботу фотозон, вікторини та виставки,  а також вітальний аудіозипис, де поміж веселих пісень пролунали вітання міського голови Олексія Рябоконя, Ніни Клітко, що була сільським головою села Олександрівки на момент приєднання. Івана Тарасовського та Руслана Бабака, які сьогодні є старостами та успішно вирішують питання старостатів Пирятиської ОТГ.

Ранок цього дня розпочався із підведення підсумків конкурсу «Моя вулиця – найкраща». 9 творчих літературних робіт та 51 малюнок було подано на конкурс. Журі у складі 6 осіб мусило добре попрацювати, аби обрати дійсно найкращих. Подякувала за активність учасників та прекрасні душевні роботи Олена Гуленко, начальник відділу культури і туризму міської ради. Привітала учасників із перемогою та вручила призи від Пирятинської міської ради Тетяна Чайка, секретар міської ради. Побажала дітям наснаги у подальшій творчості та любові до рідного міста.

У номінації «Твори» І місце не визначали, ІІ місце зайняли Єва Богун та колективна робота учнів 3-Б Пирятинського ліцею, ІІІ місце не присуджували. У середній віковій категорії І місце зайняв Ярослав Налчаджі, ІІ місце – Вадим Шестаков, ІІІ місце – Поліна Бура. У старшій категорії місць не визначали.

Серед малюнків було виділено 4 вікові категорії. Найменші (5-6 років) місця розподілили так: І – Ліза Гвоздик, ІІ – Марія Марченко, ІІІ – Софія Мороз. Молодша вікова група (1-4 клас): І місце - Петренко Ірина, ІІ місце – Сірий Артем, ІІІ місце – Суворова Ірина. Середня вікова група: І місце - Безпала Поліна, ІІ місце – Журба Дарія, ІІІ місце – Петренко Анна. Старша вікова група: І місце – Карнаух Олександра, ІІ місце – Луковина Надія, ІІІ місце – Литвиненко Катерина.

Також на заході підвели підсумки туристичного конкурсу у номінації «Кращий туристичний маршрут». І місце – туристичний маршрут «Сакральні пам’ятки Пирятинщини», автор Михайло Головчак. ІІ місце – водний туристичний маршрут «Удайська мандрівка», автори родина Множинських. ІІІ місце – екостежка «Побіля школи», автори – сім’я Шокотьків.

Незабаром маршрути буде презентовано громаді і кожен бажаючий зможе випробувати їхні принади на собі.

Вітаємо нашу громаду та бажаємо сталого розвитку!

 

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua