Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
8 жовтня 2020 року 09:55

Головні правила дотримання пожежної безпеки на час проведення виборів

Загальні вимоги:

Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць несуть керівники установ, підприємств й організацій, на об’єктах яких розміщаються виборчі дільниці.

Обслуговуючий персонал та особи, залучені для роботи на виборчих дільницях, повинні бути ознайомлені з вимогами пожежної безпеки та діями при виникненні пожежі.

Приміщення в яких розташовані виборчі дільниці повинні бути забезпечені вогнегасниками з розрахунку один вогнегасник на кожні 100 квадратних¬ метрів площі підлоги, але не менш одного вогнегасника на кожне окреме приміщення.

 У приміщеннях виборчої дільниці на видних місцях біля телефонів слід вивішувати таблички із зазначенням номера телефону для виклику пожежної-рятувальної служби.

На період проведення на виборчій дільниці масових заходів, для підтримання порядку, повинні призначатися відповідальні особи, в тому числі й представники Служби порятунку.

Вимоги до евакуаційних шляхів та виходів:

Евакуаційні шляхи і виходи (коридори,¬ проходи, сходові марші і площадки, вестибюлі, холи, тамбури тощо) повинні утримуватися вільними, нічим не захаращуватися. Не допускається улаштовувати на шляхах евакуації пороги, виступи, турнікети, та інші пристрої, які перешкоджають вільній евакуації людей. У приміщенні, яке має один евакуаційний вихід, дозволяється одночасне перебування не більше 50-ти осіб. При наявності людей у приміщенні¬ двері евакуаційних виходів можуть замикатися лише на внутрішні запори, які легко відмикаються.

Порядок дій при виникненні пожежі:

У разі виникнення пожежі (ознак горіння) кожний громадянин¬ зобов’язаний:

 – негайно повідомити про це пожежно-рятувальну службу по телефону 101. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку¬ на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище;

 – вжити (за можливості) заходів до евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження матеріальних цінностей;

 – повідомити про пожежу керівника чи відповідну компетентну особу, чергового на об’єкті;

– у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби (медичну, газорятувальну тощо)

ПИРЯТИНСЬКИЙ РС ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua