Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
5 жовтня 2020 року 09:43

Пирятинці посіли ІІІ місце в Чемпіонаті Полтавської області з Кіокушин карате

03 жовтня на спортивному майданчику Пирятинського ліцею відбувся Чемпіонат Полтавської області з Кіокушин карате „Удайський козак 2020“.

Кіокушин карате радять займатися уже з п’ятилітнього віку. Адже цей вид спорту розвиває силу, спритність та цілеспрямованість. А дорослим цей спорт може допомогти почуватися впевненим у різних життєвих ситуаціях.

Спортсменам побажав гідної боротьби та перемоги найсильнішим заступник міського голови Ігор Шикеринець.

В Чемпіонаті взяли участь каратисти з різних міст Полтавської області,  різних вікових та вагових категорій. Спортсмени змагалися за звання Чемпіона Полтавської області - Удайського козака.

В гідній, напруженій боротьбі наша збірна команда „Пирятин“ зайняла третє загальнокомандне місце, другу сходинку зайняла команда з Полтави, а переможцем змагань стала збірна команда з м. Миргород.

Вітаємо учасників змагань та переможців. Високих досягнень та успіхів у занняті спортом!