Громада для людей
Створення туристичної привабливості
Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
2 жовтня 2020 року 09:50

2 жовтня - Міжнародний день соціального педагога

2 жовтня відзначають Міжнародний день соціального педагог. На черговій XVII Міжнародної конференції соціальних педагогів, яка відбулася в Копенгагені в травні 2009-го, де серед учасників були представлені 44 країни, було засновано це професійне свято.

Проблемні діти і підлітки завжди викликали з боку освітньої системи підвищену увагу і особливі підходи. Нерідко ця увага виявлялась своєчасною і дозволяла домагатися позитивних результатів. Зняти з дитини клеймо важкого підлітка - це надзвичайно важка праця, що вимагає від педагога глибокого розуміння, любові і нескінченної турботи про внутрішній світ свого підопічного.

Значення, яке несуть для суспільства соціальні педагоги, неможливо виміряти ніякими показниками. Багато успішних людей, яких раніше вважали важкими підлітками, а нині вони займають у суспільстві гідні місця, нерідко згадують своїх наставників теплими словами, відчуваючи до них почуття глибокої поваги.

Зараз професія соціального педагога затребувана і виділена в окрему категорію системи освіти. Соціальні педагоги входять у викладацькі склади більшості навчальних і виховних закладів. Їхня робота часто нагадує роботу психолога, але це відбувається тому, що вони тісно співпрацюють зі штатними фахівцями психологами, адже робота з важкими підлітками вимагає особливого витонченого підходу.

Щиро вітаємо зі святом всіх соціальних педагогів!

Бажаємо успіхів і наснаги, терпіння і любові!

Мапа сайту

Режим роботи
пн.-чт. 08.00 - 17.15
пт. 08.00 - 16.00
обідня перерва - 12.00 - 13.00
Телефон
+38 (05358) 2-14-70
Телефон/факс
+38 (05358) 2-14-70
Електронна пошта
office@pyryatyn-mrada.gov.ua