37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 вересня 2020 року
Головне меню
Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго":

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 603
візитів сьогодні: 1212
візитів всього: 198519
Корисні посилання
Усі застраховані особи мають право на компенсацію втраченого заробітку за час ізоляції від COVID-19
15 вересня 2020 року 13:54

Кожен день, прожитий в умовах карантину, для суспільства є джерелом здобуття додаткового досвіду щодо протидії гострій респіраторній хворобі COVID-19. З моменту запровадження в Україні протиепідемічних заходів на законодавчому та побутовому рівнях триває безперервний пошук шляхів подолання недуги, підтримки економічної стабільності та соціального захисту громадян.

Важливу роль у забезпеченні останнього відіграє Фонд соціального страхування України (далі – Фонд). Чинним законодавством передбачено компенсацію кожній працюючій особі втраченого заробітку на період перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби COVID-19. Фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності через ізоляцію від COVID-19 здійснюється Фондом на підставі виданого у встановленому порядку листка непрацездатності. Розмір такої допомоги становить 50% середнього доходу працівника незалежно від страхового стажу, починаючи з шостого дня самоізоляції (перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця). Для медичних працівників сума допомоги розраховується, виходячи зі 100% середньої заробітної плати (незалежно від страхового стажу).

Фінансування допомоги в разі ізоляції від COVID-19 здійснюється Фондом за кошти фінансової допомоги, які виділені з фонду боротьби з COVID-19, відповідно до постанови Уряду.

Від початку пандемії у Пирятинському, Гребінківському, Лохвицькому та Чорнухинському районах, які обслуговуються Пирятинським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Полтавській області (далі – Пирятинське відділення), було діагностовано 9 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

Станом на 11 вересня 2020 року Пирятинським відділенням було прийнято до оплати 8 листків непрацездатності, які були видані застрахованим особам за період самоізоляції під медичним наглядом або в разі перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, також на ліквідацію її спалахів та епідемій на загальну суму 9,4 тис. гривень, у тому числі 3 листка непрацездатності медичних працівників на загальну суму 3,4 тис. гривень.

Компенсація втраченого заробітку за період ізоляції від COVID-19 є важливим фактором вияву державної підтримки й турботи про громадян у непростий для країни час. Фонд соціального страхування України, спираючись на норми чинного законодавства, вживає всіх можливих заходів для того, щоб матеріальне забезпечення застрахованим особам надавалося вчасно та в повному обсязі.

 

Пирятинське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

Графік проведення постійних комісій з розгляду проєктів рішень, що виносяться на сімдесят п’яту сесію Пирятинської міської ради сьомого скликання

22 вересня 2020 року

14:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

 

Засідання постійних комісій будуть проходити в Центрі громадського діалогу

24 вересня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості (вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин), відбудеться пленарне засідання сімдесят п’ятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

З 1 вересня 2020 року в рамках проведення кампанії з подолання незадекларованої праці „Виходь на світло“ здійснюються активні заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Запрошуємо до участі в номінації «Кращий туристичний маршрут».

 

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

23 вересня 2020 року о 13.00 в Центрі громадського діалогу відбудеться  засідання виконавчого комітету Пирятинської міської ради.

Кочур Лариса Василівна керуючий справами виконкому міської ради 22 вересня з 13:00 до 14:00 дасть відповіді на запитання за номером „гарячої телефонної лінії‘‘:  050-569-27-70.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснює щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53, 050 - 569-27-70. 

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, проводити щорічний конкурс міської ради "Кращий підприємець" та "Краще підприємство"?
Так
4 (50 %)
Ні
4 (50 %)
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.512816 sec.)