Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
31 серпня 2020 року 17:05

Спортивні новини

27 серпня на місцевому стадіоні «Ювілейний» відбувся заключний тур Чемпіонату Полтавської обласної організації «ВФСТ «Колос» з футболу серед ветеранів 40+. В Чемпіонаті взяли участь п’ять районних команд: Гребінківського, Лохвицького, Лубенського та Пирятинського районів. Вперше  Чемпіоном стала команда ФК «Сула-Ветеран» Лохвиця;

2 місце посіла команда ФК «Сула» Лубни; 3 місце посіла команда ФК «Локомотив» Гребінка.

Цього ж дня відбувся турнір на «Кубок Федерації», в якому взяли участь  чотири ветеранські футбольні команди. І місце посіла дружня команда ФК Ветеран Пирятин +. Другою у змаганнях стала команда «Сула» Лохвиця.

29 серпня в Хоролі відбулися відбіркові змагання обласної спартакіади ВФСТ «Колос» серед об’єднаних територіальних громад Полтавщини 2020 року. Вдало виступили спортсмени Пирятинської ОТГ: у змаганнях із шахів І місце посів Олександр Стригуновський, команда з настільного тенісу у складі Юрія Котяша та Олени Пономаренко виборола 3 місце. Дружня команда пирятинських волейболістів показали також позитивний результат - 3 місце.

За результатами змагань, у фіналі  в Кременчуці 5 вересня Пирятинська ОТГ буде представлена у 5-ти видах спорту: гиря, настільний теніс, шашки та шахи та команда з волейболу.