37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
22 жовтня 2020 року
Головне меню
Актуально
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 100
візитів сьогодні: 285
візитів всього: 207814
Корисні посилання
Обмінюємося досвідом за напрямком інклюзивної освіти
7 серпня 2020 року 14:44

7 серпня до Пирятинського ІРЦ з метою обміну досвідом завітали фахівці Комунальної Установи „Інклюзивно-ресурсний центр Оржицької районної ради‘‘ в особі: директора Оксани Дятлової, вчителя-логопеда Наталії Кравченко, вчителя-реабілітолога Тетяни Халяви. Також на зустрічі була присутня директор Майорщинської спеціальної школи-інтернату – Надія Ричка.

Слід зазначити, що між Пирятинським ІРЦ та Майорщинською спеціальною школою-інтернатом підписана угода про гуманітарну співпрацю. Фахівці Пирятинського ІРЦ проводили виїзні комплексні оцінки дітей, що навчаються в цьому закладі відповідно до листа Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації.

Обмін досвідом відбувався за напрямами: методичні засади діяльності ІРЦ, ведення особових справ дітей, алгоритм проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки дитини та корекційно-розвиткових занять, вивчення досвіду роботи вчителя – логопеда, практичного психолога, вчителя – дефектолога, вчителя – реабілітолога.

Обговорювали підходи до навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, технології, методів розвитку та корекції дітей, забезпечення доступу до отримання освітніх послуг. 

Делегація із зацікавленістю оглянула кабінети та ознайомилася з оновленою та модернізованою матеріально – технічною базою Центру, що стало можливим завдяки коштам, наданим Пирятинському ІРЦ її засновником, виконавчим комітетом Пирятинської міської ради.

Фахівці Пирятинського ІРЦ запланували відвідини комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр Оржицької районної ради‘‘.


Пошук по сайту
 
Smart
Анонси подій

Пирятинська міська рада оголошує Конкурс з надання послуг з вивезення побутових відходів на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

 

З 1 жовтня 2020 року буде розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку,

 

Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.09.2020 № 181

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Лариса Василівна Кочур, керуючий справами виконкому міської ради 22 жовтня з 13:00 до 14:00 дасть відповіді на запитання за номером „гарячої телефонної лінії‘‘:  050-569-27-70.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.540818 sec.)