37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
27 вересня 2020 року
Головне меню
Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго":

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 43
переглядів: 54
візитів сьогодні: 957
візитів всього: 200080
Корисні посилання
Відбулася комісія з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту
25 березня 2020 року 21:41

23 березня відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту за участю членів постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва. Розглянуто чотири питання порядку денного.

Основним питанням було  звернення Дмитра Носенка, інваліда ІІ групи, про допомогу - підвезення на програмний гемодіаліз до Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського, адже у зв’язку з карантинними заходами транспорт, котрим чоловік діставався до Полтави, не курсує. У разі якщо чоловік не отримає процедури гемодіалізу 2 рази на тиждень, його здоров’я та життя наражаються на небезпеку. Тож, вивчивши проблему, фахівці міської ради  запропонували на період карантину надати соціальне таксі для підвезення до обласної лікарні. Передбачається компенсація територіальному центру соціального обслуговування населення за паливо – мастильні витрати з  бюджету міської ОТГ.

Крім цього, члени комісії розглянули проєкт Програми збереження культурної спадщини та Програми розвитку туризму в Пирятинській міській ОТГ на 2020 рік. Обидві програми передбачають виділення коштів на загальну суму 60 тис. грн. Втілення в життя цих програм дасть можливість розробити та запровадити туристичні маршрути історичною та культурною спадщиною Пирятина. Обговорили й проєкт Програми розвитку та підтримки комунального підприємства „Пирятинська центральна районна лікарня“ Пирятинською ОТГ у 2020 році. На засідання постійних комісій було запрошено керівництво вторинної ланки медицини.

Заступник міського голови з питань діяльності виконкому міської ради Людмила Безушко порекомендувала внести уточнення в Програму - конкретизувати заплановані витрати.

Обговорили й інші питання, що стосувалися діяльності КП „Пирятинської центральної районної лікарні“.


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

 

Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.09.2020 № 181

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради

З 1 вересня 2020 року в рамках проведення кампанії з подолання незадекларованої праці „Виходь на світло“ здійснюються активні заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Запрошуємо до участі в номінації «Кращий туристичний маршрут».

 

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснює щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53, 050 - 569-27-70. 

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, проводити щорічний конкурс міської ради "Кращий підприємець" та "Краще підприємство"?
Так
10 (33.33 %)
Ні
20 (66.67 %)
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.568518 sec.)