37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
27 вересня 2020 року
Головне меню
Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго":

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 67
візитів сьогодні: 830
візитів всього: 200063
Корисні посилання
Міська рада активно працює у пошуку джерел залучення додаткових коштів для медустанов району
25 березня 2020 року 21:28

Сьогодні Олексій Рябоконь та Ігор Шикеринець зустрілися з керівництвом КП „ЦПМД“ та „Пирятинської ЦРЛ“ Пирятинської районної ради, аби вивчити питання щодо алгоритму дій та стану готовності цих закладів при виявленні хворих на коронавірусну інфекцію на території громади. Обговорили проблеми, з якими зіштовхнулися медустанови в період карантину, та  можливі шляхи їх вирішення. Міська рада активно працює у пошуку джерел залучення додаткових коштів. Першочергово з міського бюджету, вже виділено 120 тис. грн. для закупівлі спецодягу медичному персоналу, засобів індивідуального захисту та необхідних медикаментів для надання допомоги при виявленні коронавірусу. Крім цього, ведуться перемовини з представниками бізнесу Пирятинської ОТГ щодо виділення  ними фінансової допомоги. Міська рада також працює з  донорською програмою щодо  надання допомоги для протидії інфекції.

 Міським головою наголошено на важливості відпрацювання алгоритму дій наших медиків і  самих пацієнтів на випадок виявлення підозрілих симптомів вірусу COVID-19 та визначення питань, які потребують вирішення.

Ірина Дядькова сказала, що головне для таких пацієнтів -  самоізолюватися та звернутися до  сімейного лікаря. Далі вже сімейний лікар буде діяти по ситуації в залежності від стану  здоров’я  такого пацієнта.

Олександр Гаркавенко  додав, що МОЗ  затверджено Стандарти медичної допомоги COVID-19, розроблено алгоритми дій лікарів-епідеміологів при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку COVID-19; клінічний маршрут пацієнта та  дій щодо обстеження таких осіб у вірусологічних лабораторіях. Тому медичні працівники діятимуть відповідно  до алгоритму дій як на первинному, так і на вторинному етапах, зазначеному в  наказі МОЗ України від 13.03.2020 № 663 „Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19“. Планується отримання  100 експрес тестів для виявлення коронавірусу.

Насамкінець, міський голова зазначив, що міська рада готова переглянути напрацьований проект бюджету для виділення коштів на запобігання коронавірусної інфекції відповідно до потреб, які будуть чітко сформовані керівниками цих закладів.


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

 

Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.09.2020 № 181

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради

З 1 вересня 2020 року в рамках проведення кампанії з подолання незадекларованої праці „Виходь на світло“ здійснюються активні заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Запрошуємо до участі в номінації «Кращий туристичний маршрут».

 

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснює щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53, 050 - 569-27-70. 

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, проводити щорічний конкурс міської ради "Кращий підприємець" та "Краще підприємство"?
Так
10 (33.33 %)
Ні
20 (66.67 %)
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.598965 sec.)