37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
31 березня 2020 року
Головне меню
Актуально

Відповідно статті 17, 18 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ Пирятинська міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генеральних планів та планів зонування території сільських населених пунктів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

 

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 12
переглядів: 52
візитів сьогодні: 297
візитів всього: 141324
Корисні посилання
Міська рада активно працює у пошуку джерел залучення додаткових коштів для медустанов району
25 березня 2020 року 21:28

Сьогодні Олексій Рябоконь та Ігор Шикеринець зустрілися з керівництвом КП „ЦПМД“ та „Пирятинської ЦРЛ“ Пирятинської районної ради, аби вивчити питання щодо алгоритму дій та стану готовності цих закладів при виявленні хворих на коронавірусну інфекцію на території громади. Обговорили проблеми, з якими зіштовхнулися медустанови в період карантину, та  можливі шляхи їх вирішення. Міська рада активно працює у пошуку джерел залучення додаткових коштів. Першочергово з міського бюджету, вже виділено 120 тис. грн. для закупівлі спецодягу медичному персоналу, засобів індивідуального захисту та необхідних медикаментів для надання допомоги при виявленні коронавірусу. Крім цього, ведуться перемовини з представниками бізнесу Пирятинської ОТГ щодо виділення  ними фінансової допомоги. Міська рада також працює з  донорською програмою щодо  надання допомоги для протидії інфекції.

 Міським головою наголошено на важливості відпрацювання алгоритму дій наших медиків і  самих пацієнтів на випадок виявлення підозрілих симптомів вірусу COVID-19 та визначення питань, які потребують вирішення.

Ірина Дядькова сказала, що головне для таких пацієнтів -  самоізолюватися та звернутися до  сімейного лікаря. Далі вже сімейний лікар буде діяти по ситуації в залежності від стану  здоров’я  такого пацієнта.

Олександр Гаркавенко  додав, що МОЗ  затверджено Стандарти медичної допомоги COVID-19, розроблено алгоритми дій лікарів-епідеміологів при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку COVID-19; клінічний маршрут пацієнта та  дій щодо обстеження таких осіб у вірусологічних лабораторіях. Тому медичні працівники діятимуть відповідно  до алгоритму дій як на первинному, так і на вторинному етапах, зазначеному в  наказі МОЗ України від 13.03.2020 № 663 „Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19“. Планується отримання  100 експрес тестів для виявлення коронавірусу.

Насамкінець, міський голова зазначив, що міська рада готова переглянути напрацьований проект бюджету для виділення коштів на запобігання коронавірусної інфекції відповідно до потреб, які будуть чітко сформовані керівниками цих закладів.


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

02.04.2020 року о 10-00 в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості по вул.Пушкіна, 33 відбудеться перше засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств „Каштан“ та  „Готель „Пирятин“ щодо допуску до участі у конкурсі кожної з кандидатур.

 

Шановні користувачі адміністративними послугами!

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 15:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

31 березня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться перше пленарне засідання шістдесят восьмої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт по встановленню енергозберігаючих вікон в районному будинку культури по вул. Соборна, 59, а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

 

провідного спеціаліста загального відділу та інформаційного забезпечення

на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

31 березня о 10:00 год. відбудеться позачергове засідання виконкому міської ради. 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на посаду керівників:

комунального підприємства „Каштан“,

комунального підприємства „Готель „Пирятин“

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
57 (76 %)
Кремація
18 (24 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.361079 sec.)