37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
31 березня 2020 року
Головне меню
Актуально

Відповідно статті 17, 18 Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності“ Пирятинська міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генеральних планів та планів зонування території сільських населених пунктів Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

 

АТ„Полтаваобленерго“ розпочало підготовку Плану розвитку систем розподілу на 2021-2025 роки, який формується з урахуванням обґрунтованих прогнозів обсягів попиту на електричну енергію та потужність.

 

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 10
переглядів: 56
візитів сьогодні: 323
візитів всього: 141345
Корисні посилання
Об’єднуємо зусилля для боротьби з пандемією
25 березня 2020 року 19:51

23 березня відбулася зустріч, ініційована міським головою Олексієм Рябоконем, за участю голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева, керівника Держпрожспоживслужби Юрія Шніта і представників бізнесу – керівників виробничих підприємств. Предметом для обговорення стали проблеми, які виникли в громаді та в діяльності підприємств, пов’язаних із карантином, а також основної, - яка потребує спільного вирішення – як запобігти розповсюдженню епідемії коронавірусу на Пирятинщині.

На підприємствах працюють жителі громади, тож перед керівництвом бізнесу стоїть одне з головних завдань: забезпечити виконання обмежувальних заходів – введення закритого та пропускного режимів, призупинення роботи внутрішніх їдалень підприємств, у разі можливості переведення працівників на дистанційну роботу, введення маскового режиму. Озвучили і проблему із захисними масками, а точніше відсутності їх продажу  в аптеках. Міський голова зазначив, що для вирішення цієї проблеми міською радою ведуться перемовини з 7 місцевими підприємцями-швачками щодо можливості пошиття ними захисних масок для пирятинців, але дуже важливо, щоб вироби відповідали вимогам Держпродспоживслужби  і ціновій політиці. Олексій Петрович проінформував про обмежувальні заходи, які впроваджуються на території ОТГ, та досвід колег. А також заначив, що найскладнішим і найважливішим є питанням фінансування запобіжних заходів. Пріоритетним для вирішення залишається питання готовності закладів, в першу чергу - охорони здоров’я щодо роботи у більш жорсткому режимі. Зроблено перші кроки - із бюджету міської об’єднаної громади комунальним підприємствам „Пирятинський ЦПМСД“ і „Пирятинська центральна районна лікарня“ виділено 120 тис. грн. для закупівлі засобів захисту (медичних масок, респіраторів, захисних окулярів, щитків і костюмів, медикаментів та дезінфікуючих засобів),  з районного бюджету – 20 тис. грн. Для створення матеріального резерву для Пирятинського РС ГУ ДСНС України для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на території Пирятинської ОТГ з бюджету міської громади виділено 50,0 тис. грн. Вже надав фінансову  допомогу місцевим закладам охорони здоров’я виробник напівфабрикатів „Smakom“. Розуміючи складність сьогодення, міська рада готова до перегляду напрацьованого бюджету для можливого акумулювання коштів на першочергові заходи для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Ведеться пошук грантових програм та інших джерел для залучення додаткових коштів. Тож постало питання можливої резервувавння коштів і зі сторони бізнесу, аби об’єднавши зусилля мати максимальний результат у недопущенні поширення хвороби COVID-19 на Пирятинщині та збереження життя наших людей. Сьогодні одним із головних завдань влади та суб’єктів господарювання є недопущення пікового навантаження на медичні заклади та забезпечення медперсоналу необхідними засобами захисту для обслуговування пацієнтів в період епідемії.

Олексій Петрович звернувся до керівників підприємств з проханням донести інформацію до власників бізнесу щодо бачення спільного вирішення проблеми та допомоги громаді в цей непростий час. Адже зі свого боку місцева влада завжди підтримувала бізнес на території громади, виступала посередником у збуті продукції та формуванні позитивного іміджу місцевого виробника, тож зараз настав час об’єднати зусилля, аби направити всі можливі сили на організоване протистояння пандемії.


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

02.04.2020 року о 10-00 в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості по вул.Пушкіна, 33 відбудеться перше засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств „Каштан“ та  „Готель „Пирятин“ щодо допуску до участі у конкурсі кожної з кандидатур.

 

Шановні користувачі адміністративними послугами!

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 15:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

31 березня 2020 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться перше пленарне засідання шістдесят восьмої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради пропонує спеціалізованим організаціям надати конкурсні пропозиції на виконання робіт по встановленню енергозберігаючих вікон в районному будинку культури по вул. Соборна, 59, а саме:

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

 

провідного спеціаліста загального відділу та інформаційного забезпечення

на період відпустки по догляду за дитиною до 3-х років основного працівника

31 березня о 10:00 год. відбудеться позачергове засідання виконкому міської ради. 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на посаду керівників:

комунального підприємства „Каштан“,

комунального підприємства „Готель „Пирятин“

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Який вид поховання прийнятний для Вас?
Традиційний метод
57 (76 %)
Кремація
18 (24 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.406871 sec.)