37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
27 вересня 2020 року
Головне меню
Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго":

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 42
переглядів: 89
візитів сьогодні: 958
візитів всього: 200081
Корисні посилання
Об’єднуємо зусилля для боротьби з пандемією
25 березня 2020 року 19:51

23 березня відбулася зустріч, ініційована міським головою Олексієм Рябоконем, за участю голови райдержадміністрації Анатолія Зайцева, керівника Держпрожспоживслужби Юрія Шніта і представників бізнесу – керівників виробничих підприємств. Предметом для обговорення стали проблеми, які виникли в громаді та в діяльності підприємств, пов’язаних із карантином, а також основної, - яка потребує спільного вирішення – як запобігти розповсюдженню епідемії коронавірусу на Пирятинщині.

На підприємствах працюють жителі громади, тож перед керівництвом бізнесу стоїть одне з головних завдань: забезпечити виконання обмежувальних заходів – введення закритого та пропускного режимів, призупинення роботи внутрішніх їдалень підприємств, у разі можливості переведення працівників на дистанційну роботу, введення маскового режиму. Озвучили і проблему із захисними масками, а точніше відсутності їх продажу  в аптеках. Міський голова зазначив, що для вирішення цієї проблеми міською радою ведуться перемовини з 7 місцевими підприємцями-швачками щодо можливості пошиття ними захисних масок для пирятинців, але дуже важливо, щоб вироби відповідали вимогам Держпродспоживслужби  і ціновій політиці. Олексій Петрович проінформував про обмежувальні заходи, які впроваджуються на території ОТГ, та досвід колег. А також заначив, що найскладнішим і найважливішим є питанням фінансування запобіжних заходів. Пріоритетним для вирішення залишається питання готовності закладів, в першу чергу - охорони здоров’я щодо роботи у більш жорсткому режимі. Зроблено перші кроки - із бюджету міської об’єднаної громади комунальним підприємствам „Пирятинський ЦПМСД“ і „Пирятинська центральна районна лікарня“ виділено 120 тис. грн. для закупівлі засобів захисту (медичних масок, респіраторів, захисних окулярів, щитків і костюмів, медикаментів та дезінфікуючих засобів),  з районного бюджету – 20 тис. грн. Для створення матеріального резерву для Пирятинського РС ГУ ДСНС України для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на території Пирятинської ОТГ з бюджету міської громади виділено 50,0 тис. грн. Вже надав фінансову  допомогу місцевим закладам охорони здоров’я виробник напівфабрикатів „Smakom“. Розуміючи складність сьогодення, міська рада готова до перегляду напрацьованого бюджету для можливого акумулювання коштів на першочергові заходи для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Ведеться пошук грантових програм та інших джерел для залучення додаткових коштів. Тож постало питання можливої резервувавння коштів і зі сторони бізнесу, аби об’єднавши зусилля мати максимальний результат у недопущенні поширення хвороби COVID-19 на Пирятинщині та збереження життя наших людей. Сьогодні одним із головних завдань влади та суб’єктів господарювання є недопущення пікового навантаження на медичні заклади та забезпечення медперсоналу необхідними засобами захисту для обслуговування пацієнтів в період епідемії.

Олексій Петрович звернувся до керівників підприємств з проханням донести інформацію до власників бізнесу щодо бачення спільного вирішення проблеми та допомоги громаді в цей непростий час. Адже зі свого боку місцева влада завжди підтримувала бізнес на території громади, виступала посередником у збуті продукції та формуванні позитивного іміджу місцевого виробника, тож зараз настав час об’єднати зусилля, аби направити всі можливі сили на організоване протистояння пандемії.


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

 

Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.09.2020 № 181

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради

З 1 вересня 2020 року в рамках проведення кампанії з подолання незадекларованої праці „Виходь на світло“ здійснюються активні заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Запрошуємо до участі в номінації «Кращий туристичний маршрут».

 

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснює щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53, 050 - 569-27-70. 

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, проводити щорічний конкурс міської ради "Кращий підприємець" та "Краще підприємство"?
Так
10 (33.33 %)
Ні
20 (66.67 %)
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.549389 sec.)