Підтримка місцевого бізнесу
Відкритість до партнерства
4 березня 2020 року 13:06

Пирятинська ДЮСШ друга в Україні!

З 28 лютого по 2 березня 2020 року в оновленому легкоатлетичному манежі Києва відбувся Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2005 року народження та молодших.

У змаганнях взяло участь понад 800 спортсменів та 24 області. Змагалися команди 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву та 91 команда дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Не зважаючи на велику конкуренцію, збірна команда Пирятинської ДЮСШ виборола загальнокомандне друге місце.

Успішно виступили Пирятинські спортсмени і в особистій першості: у двоборстві 800 метрів + 1500 метрів Чемпіоном України став Владислав Скочко. Бронзовим призером у цьому ж двоборстві став його рідний брат – Дмитро Скочко. Третьою у двоборстві 400 метрів + 800 метрів стала Вікторія Тараненко. Всі призери - вихованці тренера Пирятинської ДЮСШ Анатолія Холода, гідний їхній виступ  дає  Анатолію Михайловичу право отримати першу тренерську категорію.

Залікові очки Пирятинській ДЮСШ принесли також:Катерина Возна, Олександр Акімов та Софія Костенко .

Готували команду до змагань тренери Анатолій Михайлович Холод, Ірина Григорівна Карась та Світлана Володимирівна Курочка .