37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
2 червня 2020 року
Головне меню
Актуально

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

 Громадська організація „Освітньо-аналітичний центр розвитку громад“ розробив онлайн майданчик rynok.in.ua, на якому можна розмістити інформацію про власну продукцію.

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Повідомляємо, що   з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 74
візитів сьогодні: 272
візитів всього: 165519
Корисні посилання
Серце, уява і розум – ось середовище, де зароджується те, що ми називаємо культурою
8 листопада 2019 року 09:29

Серце, уява і розум – ось середовище, 

де зароджується те,що ми називаємо культурою. 

(Паустовський К. Г.)

Працівниці сфери культури Пирятинської ОТГ - переважно жінки. Красуні, на плечі яких випала така приємна, проте нелегка, ноша. 7 листопада красунь та ентузіасток, а також мужніх і креативних чоловіків, що працюють з ними пліч-о-пліч вітали із Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва. Міський голова Олексій Рябоконь побажав розвитку галузі та особистих перемог усім працівникам культури. Грамотами були відзначені бібліотекар І категорії Публічної бібілотеки Алла Кабушка, вчитель образотворчого мистецтва Школи мистецтв Юлія Міхно, завідуюча Калиновомостівською бібліотекою Ілона Ляшенко, звукорежисер КГЦ Андрій Ющенко, приватний підприємець, що завжди підтримує заходи Вікторія Стародубцева.

Начальник відділу культури і туризму Олена Гуленко презентувала кожен заклад галузі та побажала колегам творчого лету. Подяками відділу відзначено директора Пирятинського краєзнавчого музею Наталію Купріян, заступника директора Школи мистецтв Ірину Чабалу, співачку, аматора сцени Аліну Загребу, директора ЦДЮТу, працівника культури із багаторічним досвідом Сергія Козіна.

Святковий настрій колегам створювали Аліна Загреба, Лідія Прокопенко, Антоніна Запорожець, Володимир Луценко, Наталія Краснова, вокальний ансамбль викладачів Школи мистецтв, зразковий аматорський хореографічний колектив „Флеш“ та чарівна ведуча Наталія Половка.

У фойє культурно-громадського центру було розміщено святкові виставки народних умільців.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

ЦНАП інформує: з 28 травня ЦНАП виконкому Пирятинської міської ради розпочав надання послуги „Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків“.

Пирятинська  міська  рада  та  Національний  природний  парк  „Пирятинський“ в рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття з 22 травня по 22 червня 2020 року оголошують проведення міського конкурсу „Природні барви Пирятинського краю“.

Калиновомостівський старостат Пирятинської міської ОТГ запрошує фельдшера на роботу у сільський ФАП.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних підприємств „Каштан“ та „Готель „Пирятин“

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Чи повинні депутати Пирятинської міської ради керуватися етичним кодексом??
Так
265 (64.63 %)
Ні
145 (35.37 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.409381 sec.)