37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
2 червня 2020 року
Головне меню
Актуально

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

 Громадська організація „Освітньо-аналітичний центр розвитку громад“ розробив онлайн майданчик rynok.in.ua, на якому можна розмістити інформацію про власну продукцію.

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Повідомляємо, що   з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 61
візитів сьогодні: 354
візитів всього: 165535
Корисні посилання
Із засідання виконкому
7 листопада 2019 року 11:00

6 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.  Розглянуто 25 питань та прийнято відповідні рішення.

Більшість питань стосувалися затвердження робочих проєктів, які передбачають проведення реконструкції вуличного освітлення в місті Пирятин.

Крім того, затверджено робочий проєкт „Реконструкція покрівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 по вул.Гагаріна, 84 в м.Пирятин Полтавської області. Коригування“, загальною кошторисною вартістю – 4375,211 тис.грн. та робочий проєкт „Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Журналістів в м.Пирятин Полтавської області“ загальною кошторисною вартістю – 1377,242 тис. грн

Далі члени виконкому затвердили перелік видів суспільно корисних оплачувальних робіт, які можуть виконуватись із залученням порушників, на яких накладено адміністративне стягнення. Це стосується громадян, які не сплачують аліменти. Підприємством, на якому можуть проводитись такі роботи визначено КП „Каштан“.

З метою запровадження єдиного механізму визначення розміру та справляння плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Пирятин та підвищення ефективності використання такого майна шляхом надання в оренду, затверджено розрахунок витрат на проведення заходів у Пирятинському   культурно-громадському центрі на 2019 рік.

З метою ефективної реалізації  Програми „U-LEAD з Європою“ та якісного надання адміністративних послуг в сільських населених пунктах сільських рад – партнерів, затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються Пирятинським ЦНАПом на віддалених  робочих місцях у сільських населених пунктах: Велика Круча, Дейманівка, Каплинці, Харківці, Курінька. Також затверджено графік роботи віддалених робочих місць адміністраторів ЦНАП у сільських радах.

Крім того, члени виконавчого комітету розглянули питання про нумерацію квартир, присвоєння адреси земельній ділянці та надання матеріальної допомоги на поховання.

За пропозицією члена виконкому міської ради Віктора Бугайова обговорили питання щодо проведення ремонту пам’ятного знаку по вул. Цибаня. Міський голова Олексій Рябоконь дав доручення спеціалістам міської ради обстежити цей об’єкт, визначитися з об’ємом робіт та проінформувати членів виконкому на наступному засіданні.

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

ЦНАП інформує: з 28 травня ЦНАП виконкому Пирятинської міської ради розпочав надання послуги „Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків“.

Пирятинська  міська  рада  та  Національний  природний  парк  „Пирятинський“ в рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття з 22 травня по 22 червня 2020 року оголошують проведення міського конкурсу „Природні барви Пирятинського краю“.

Калиновомостівський старостат Пирятинської міської ОТГ запрошує фельдшера на роботу у сільський ФАП.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних підприємств „Каштан“ та „Готель „Пирятин“

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Чи повинні депутати Пирятинської міської ради керуватися етичним кодексом??
Так
265 (64.63 %)
Ні
145 (35.37 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.359714 sec.)