37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
27 вересня 2020 року
Головне меню
Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго":

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 49
візитів сьогодні: 912
візитів всього: 200072
Корисні посилання
Щодо укладення строкового трудового договору на час перебування працівника у відпустці по догляду за дитиною
7 листопада 2019 року 11:52

Трудовий договір укладений з працівником може бути безстроковим, що укладається на невизначений строк та строковий, що укладається на певний строк, установлений за погодження сторін та на час виконання певної роботи (пп. 2,3 ст. 23 КЗпП).

Строковий трудовий договір укладають у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру роботи (наприклад, при прийнятті працівника на сезонні роботи), умов її виконання (наприклад, для заміщення тимчасово відсутнього працівника), а також в інших випадках, передбачених законодавством.

При укладенні строкового трудового договору строк його дії встановлюють за згодою сторін. Строк дії строкового трудового договору може бути визначений часом настання певної події, конкретним строком, виконання певного обсягу робіт.

У разі прийняття працівника на роботу на період знаходження працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з таким працівником укладають строковий трудовий договір.

Строк дії такого трудового договору визначатиметься часом настання певної події - виходу на роботу постійного працівника з відповідної відпустки.

Правове положення працівників, які працюють на умовах строкових договорів не відрізняються від правового положення працівників, що уклали безстрокові трудові договори. Вони також підпорядковуються правилам внутрішнього трудового розпорядку, мають право на гарантії в оплаті праці, щорічну відпустку, допомогу по тимчасовій непрацездатності тощо. Якщо після закінчення строку, вказаного в договорі, трудові відносини фактично тривають і жодна зі сторін не вимагає їх припинення, то дія договору вважається продовженою на невизначений строк (ст. 39-1 КЗпП).

У строковому трудовому договорі може бути встановлена конкретна дата його закінчення. Так ось, саме ця дата вважається останнім днем дії строкового трудового договору.

Якщо строковий трудовий договір укладався на строк, що обчислюється місяцями або роками то необхідно дотриматися вимог ст. 241-1 КЗпП, на час виконання певної роботи, то роботодавець зобов’язаний його розірвати в останній день виконання цієї роботи, на період відсутності постійного працівника, то працівник, з яким укладений строковий трудовий договір, має бути звільнений в останній день перед виходом на роботу постійного працівника.

Коли укладається строковий трудовий договір із працівником, що приймається на період перебування постійної працівниці у відпустці для догляду за дитиною до трьох років, краще не вказувати точної дати закінчення строку дії трудового договору. У такому разі у строковому трудовому договорі слід прописати, що працівник приймається на роботу до дня фактичного виходу на роботу працівниці, що знаходиться у відпустці для догляду за дитиною до трьох років. Адже такий працівник може в будь-який час перервати відпустку для догляду за дитиною до трьох років і приступити до роботи або, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною до трьох років, вийти на роботу на умовах неповного робочого часу (ч.8 ст. 179 КЗпП, ч.4 ст. 18 Закону України „Про відпустки“).

За таких умов звільнити працівника, з яким укладений строковий трудовий договір, потрібно напередодні виходу на роботу постійного працівника.

Припинення трудового договору у зв’язку із закінченням строку його дії не потребує заяви чи будь-якого волевиявлення працівника. Підписуючи строковий трудовий договір, працівник фактично вже висловив свою згоду на припинення такого договору після закінчення його строку.

Наказ (розпорядження) про припинення трудового договору може бути виданий в останній день дії строкового трудового договору або до цього із зазначенням дати звільнення, обумовленої строком трудового договору.

        Днем звільнення вважається останній день дії трудового договору.  


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

 

Офіс з Просування Експорту запускає нову БЕЗКОШТОВНУ освітню програму для консультантів в області експорту – Train the Trainers

Відповідно до розпорядження міського голови від 22.09.2020 № 181

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади

головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради

З 1 вересня 2020 року в рамках проведення кампанії з подолання незадекларованої праці „Виходь на світло“ здійснюються активні заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Запрошуємо до участі в номінації «Кращий туристичний маршрут».

 

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснює щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53, 050 - 569-27-70. 

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Прийом громадян здійснюється за адресою: м. Пирятин, пл. Героїв Майдану, 2

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Чи потрібно, на Вашу думку, проводити щорічний конкурс міської ради "Кращий підприємець" та "Краще підприємство"?
Так
10 (33.33 %)
Ні
20 (66.67 %)
Я МАЮ ПРАВО!
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.593925 sec.)