37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
13 листопада 2019 року
Головне меню
Актуально

Пирятинська міська рада оголошує Конкурс з надання послуг з вивезення побутових відходів на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади.

Організатором конкурсу є виконавчий комітет Пирятинської міської ради. 

 

Для отримання Витягу з ДЗК потрібно звернутисядо державного кадастрового реєстратора в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)за місцем розташування земельної ділянки, або замовити витяг онлайн через публічну кадастрову карту України.

 

З метою реалізації Стратегії розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням дев’ятнадцятої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання від 23 грудня 2016 року № 313 (далі Стратегія), виконкомом Пирятинської міської ради розробляється План соціально-економічного розвитку Пирятинської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (далі – План).

 

Фінансове  управління  Пирятинської  міської  ради  повідомляє, що   в  зв’язку  з  запровадженням  міжнародного  номера  банківського  рахунку  (IBAN)  з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

Ви маєте шанс перетворити ваше місто на місто вашої мрії, віддавши свій голос за запропоновані проєктні пропозиції, які будуть реалізовані владою  наступного року. Голосування  проводиться шляхом онлайн-голосування  на Е-сервіс „Громадський бюджет“ та  відкритого  голосування  у  пунктах  голосування починаючи з 11.11.2019 по 25.11.2019 року включно.

 

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Схеми планування території Пирятинської ОТГ Полтавської області
 
Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 11
переглядів: 30
візитів сьогодні: 259
візитів всього: 109510
Корисні посилання
Полтавська область: інвестиційні проекти
Щодо укладення строкового трудового договору на час перебування працівника у відпустці по догляду за дитиною
7 листопада 2019 року 11:52

Трудовий договір укладений з працівником може бути безстроковим, що укладається на невизначений строк та строковий, що укладається на певний строк, установлений за погодження сторін та на час виконання певної роботи (пп. 2,3 ст. 23 КЗпП).

Строковий трудовий договір укладають у випадках, коли трудові відносини не можуть бути встановлені на невизначений строк з урахуванням характеру роботи (наприклад, при прийнятті працівника на сезонні роботи), умов її виконання (наприклад, для заміщення тимчасово відсутнього працівника), а також в інших випадках, передбачених законодавством.

При укладенні строкового трудового договору строк його дії встановлюють за згодою сторін. Строк дії строкового трудового договору може бути визначений часом настання певної події, конкретним строком, виконання певного обсягу робіт.

У разі прийняття працівника на роботу на період знаходження працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з таким працівником укладають строковий трудовий договір.

Строк дії такого трудового договору визначатиметься часом настання певної події - виходу на роботу постійного працівника з відповідної відпустки.

Правове положення працівників, які працюють на умовах строкових договорів не відрізняються від правового положення працівників, що уклали безстрокові трудові договори. Вони також підпорядковуються правилам внутрішнього трудового розпорядку, мають право на гарантії в оплаті праці, щорічну відпустку, допомогу по тимчасовій непрацездатності тощо. Якщо після закінчення строку, вказаного в договорі, трудові відносини фактично тривають і жодна зі сторін не вимагає їх припинення, то дія договору вважається продовженою на невизначений строк (ст. 39-1 КЗпП).

У строковому трудовому договорі може бути встановлена конкретна дата його закінчення. Так ось, саме ця дата вважається останнім днем дії строкового трудового договору.

Якщо строковий трудовий договір укладався на строк, що обчислюється місяцями або роками то необхідно дотриматися вимог ст. 241-1 КЗпП, на час виконання певної роботи, то роботодавець зобов’язаний його розірвати в останній день виконання цієї роботи, на період відсутності постійного працівника, то працівник, з яким укладений строковий трудовий договір, має бути звільнений в останній день перед виходом на роботу постійного працівника.

Коли укладається строковий трудовий договір із працівником, що приймається на період перебування постійної працівниці у відпустці для догляду за дитиною до трьох років, краще не вказувати точної дати закінчення строку дії трудового договору. У такому разі у строковому трудовому договорі слід прописати, що працівник приймається на роботу до дня фактичного виходу на роботу працівниці, що знаходиться у відпустці для догляду за дитиною до трьох років. Адже такий працівник може в будь-який час перервати відпустку для догляду за дитиною до трьох років і приступити до роботи або, перебуваючи у відпустці для догляду за дитиною до трьох років, вийти на роботу на умовах неповного робочого часу (ч.8 ст. 179 КЗпП, ч.4 ст. 18 Закону України „Про відпустки“).

За таких умов звільнити працівника, з яким укладений строковий трудовий договір, потрібно напередодні виходу на роботу постійного працівника.

Припинення трудового договору у зв’язку із закінченням строку його дії не потребує заяви чи будь-якого волевиявлення працівника. Підписуючи строковий трудовий договір, працівник фактично вже висловив свою згоду на припинення такого договору після закінчення його строку.

Наказ (розпорядження) про припинення трудового договору може бути виданий в останній день дії строкового трудового договору або до цього із зазначенням дати звільнення, обумовленої строком трудового договору.

        Днем звільнення вважається останній день дії трудового договору.  


Пошук по сайту
 
Smart
Я МАЮ ПРАВО!
Анонси подій

Графік проведення постійних комісій з розгляду питань порядку денного шістдесят другої сесії Пирятинської міської ради

19 листопада:

09:00 - з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, транспорту, зв’язку та сфери послуг;

14:00 - з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

20 листопада

10:00 - з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту;

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва

21 листопада

15:00 - з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та ЗМІ

22 листопада

14:00 - з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва

Засідання комісій будуть проводитися у Центрі громадського діалогу

28 листопада 2019 року, о 14:00, в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості, відбудеться пленарне засідання шістдесят другої сесії Пирятинської міської ради сьомого скликання

 13 листопада  2019 року  о 14-00 відбудеться  чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

 

 

Оголошено архітектурний конкурс на кращу ескізну пропозицію облаштування громадського простору вшанування захисників територіальної цілісності України в місті Пирятин

 

Якщо вам стали відомі факти порушення прав дитини та/або безвідповідального ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов’язків, і випадків домашнього насильства, зателефонуйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Опитування
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2019 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.287553 sec.)