37000, Полтавська область, м. Пирятин, вул. Соборна, 21, тел. (05358)2-05-81, тел./факс (05358)2-05-80, office@pyryatyn-mrada.gov.ua
2 червня 2020 року
Головне меню
Актуально

Оголошено прийом документів на отримання роботодавцями компенсації на відшкодування вартості місячного стажування працівників.

 

 Громадська організація „Освітньо-аналітичний центр розвитку громад“ розробив онлайн майданчик rynok.in.ua, на якому можна розмістити інформацію про власну продукцію.

Пирятинські госпрозрахункові очисні споруди інформують споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого водовідведення.

 

Повідомляємо, що   з  1 листопада 2019 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

 

Тут можна ознайомитися зі списком перейменованих вулиць та провулків Пирятинської ОТГ
Довідки про  реєстрацію місця проживання громадян, які необхідні для оформлення субсидій, видаються в Центрі надання адміністративних послуг при наявності...
Трансляція сесійних засідань
План місцевого економічного розвитку
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 451
візитів сьогодні: 228
візитів всього: 165509
Корисні посилання
ГОЛОСУЙ! за наші проєкти Шкільного громадського бюджету Полтавської області
17 листопада 2019 року 09:43

Розпочато голосування за шкільний громадський бюджет Полтавщини.

Серед 160 комісійно відібраних та допущених до голосування 2 проєкти від наших освітніх закладів беруть участь у конкурсі:

 

№ 151. „Хата активної молоді“, спрямований на облаштування в опорному закладі Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 кімнати для школярів 7-11 класів, що відповідає потребам та інтересам сучасної молоді та стане осередком розвитку комунікативних здібностей учнів, сприятиме їх соціалізації, формуватиме почуття особистої відповідальності, забезпечить створення оптимальних умов саме тієї творчої атмосфери, в якій діти матимуть змогу розвивати свої індивідуальні таланти, визначати сферу своїх інтересів, приділяти час власному хобі, відволікатися від віртуального спілкування в соціальних мережах.

 

№ 152. Створення шкільного радіовузла як інформаційного центру школи „Голос ліцею“, орієнтований на організацію в опорному закладі освіти Пирятинський ліцей, який функціонує на території Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади радіостудії „LICEUM.FM“ – середовища для швидкого розповсюдження інформації, удосконалення та підвищення рівня обізнаності учнів, активізації громадської позиції школярів-ліцеїстів.

 

Давайте дружно підтримаємо наші проєкти!

Голосування ТІЛЬКИ ОН-ЛАЙН можна здійснити за обидва проєкти:

№151: https://poltava-obl-school-budget.e-dem.in.ua/#/project/8501?return=search:151&compid=172

№152: https://poltava-obl-school-budget.e-dem.in.ua/#/project/8502?return=search:152&compid=172

 


Пошук по сайту
 
Smart
Ваша думка для нас важлива!
Анонси подій

ЦНАП інформує: з 28 травня ЦНАП виконкому Пирятинської міської ради розпочав надання послуги „Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків“.

Пирятинська  міська  рада  та  Національний  природний  парк  „Пирятинський“ в рамках відзначення Міжнародного дня біорізноманіття з 22 травня по 22 червня 2020 року оголошують проведення міського конкурсу „Природні барви Пирятинського краю“.

Калиновомостівський старостат Пирятинської міської ОТГ запрошує фельдшера на роботу у сільський ФАП.

 

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує щорічний конкурс із благоустрою  „Найкращий будинок та благоустрій території“ та запрошує пирятинців взяти активну участь у ньому.

Виконавчий комітет Пирятинської міської ради оголошує конкурс на посади керівників комунальних підприємств „Каштан“ та „Готель „Пирятин“

Для зручності громадян, з метою надання консультацій, відповідей на проблемні питання запроваджено у ЦНАПі додатковий телефонний номер: 066-617-94-32.

Шановні жителі громади!

 Міський голова Олексій Рябоконь здійснюватиме щопонеділка з 13:00 до 14:00 особистий прийом громадян дистанційно. Поспілкуватися з ним можна, зателефонувавши за номером: (05358) 3-23-53

У разі виявлення порушень прав дитини повідомляйте на „гарячу“ телефонну лінію Пирятинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за номером (05358) 3-22-99

В І-й та ІІІ-й четвер місяця з 10:00 та 12:00 в Центрі надання адміністративних послуг надаються юридичні консультації .....

Кожного вівторка з 16.00 год. до 17.00 год. у виконкомі Пирятинської міської ради функціонує „гаряча“ телефонна лінія. 

Електронне врядування
Ми в соціальних мережах
Я МАЮ ПРАВО!
Опитування
Чи повинні депутати Пирятинської міської ради керуватися етичним кодексом??
Так
265 (64.63 %)
Ні
145 (35.37 %)
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

© 2020 Пирятинська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.396788 sec.)